کیف پول واته کد B002

�ا خانم‌ها توصیه می‌کنیم. برای مراقبت بیش تر از کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 18 عدد محفظه برای کارت اعتباری در حیث گرفته است. دسترسی نیکی برای این کارت‌های اعتباری وجود دارد و محل مراقبت اسکناس هم به چهره عمودی در نظر گرفته شده است. فضای مسئله موردنیاز برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متفاوت می باشند هم برابر با 5 محفظه است. مارک درسا این کیف پول را به عنوان یک انتخاب ایده‌آل عرضه کرده است.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) مدل «D0185» یکی از از انواع کیف‌های کتی برای بانوان هست که بیشتراز جنس چرم و با پباده سازی و کیفیت قابل‌توجهی معرفی و عرضه شده است. این مدل بیش تر از جنس چرم ارگانیک ساخته شده و با طراحی متفاوت و جذاب خویش از جمله مدل‌های شیک و دیدنی برای سلیقه‌های مختلف بانوان محسوب می‌شود. کیف کتی چرم مشهد جور D0185 در کنار محفظه‌های متعددی که در اختیار کاربر قرار می‌دهد، این امکان را میسر می‌سازد تا در صورت تمایل محفظه‌ی وسطی را بیشتراز کیف جدا فرمائید تا بیشتراز ضمن به کار گیری بیشتراز فضای اصلی، کیف وزن کمتری داشته باشد. محل حفظ سکه، محل حفظ عکس و همچنین تعداد قابل‌توجهی بیش تر از محفظه‌های ویژه‌ی کارت ویزیت و کارت اعتباری محفظه‌هایی میباشند که برای این مدل مد لحاظ قرار گرفته است. در قسمتی بیش تر از طرفین کیف، یک بند مچی چرمی نیز تعبیه شده که با یک حلقه‌ی فلزی به کیف متصل می‌شود. باز و بسته‌کردن این کیف شیک و باکیفیت بیشتراز روش یک قفل دکمه‌ای در نصیب وسط شکل میگیرد که در گونه خود برای این سبک بیش تر از کیف زنانه، جذاب و کارآمد است. در کنار طرح معمولی و زیبای رویه، فقط عنصر دیگری که مشاهده می‌شود، لوگوی برند چرم مشهد هست که به صورت فلزی روی کیف نقش بسته است. در مجموع در شرایطی که قصد خرید یک کیف کارآمد، زیبا و باکیفیت را دارید این مدل انتخابی قابل‌تامل و با تنوع رنگی که داراست هدیه‌ای همه‌پسند، کارآمد و دوست‌داشتنی خواهد بود.
کیف پول‌های مردانه باید به شکلی پباده سازی شوند که علاوه بر زیبایی به‌خوبی بیش تر از اسکناس‌ها و مدارک شما مراقبت کنند. یکی‌از از کیف‌هایی که با این مشخصات ساخته شده «3755» اسم دارد. این کیف زیبا را برند ایرانی و معتبر «درسا» (Dorsa) پباده سازی و تولید می‌کند. کیف موردبحث بیشتراز چرم گاوی ساخته شده است. کیف پول 3755 هیچ زیپ یا این که دکمه‌ای برای باز و بسته‌شدن ندارد. برای باز و بسته کردن این کیف کافی است تا بیش تر از وسط آن را تا کرده و ببندید. روی کیف طرح کروکو کار شده است. این طرح حس دست کشیدن روی پوست کروکودیل را در شما ایجاد می‌کند. روی کیف نشان تجاری درسا چشم می‌‌شود. با دقت به ابعاد کوچک کیف 3755 می‌توانید آن را در جیب شلوارتان هم نگه‌دارید. این کیف ابعادی معادل 10 × 12.5 × 2.5 سانتی‌متر دارد. این میزان کیف را بسیار خوش‌دست کرده است. برای نگهداری سکه‌های شما در این کیف یک محفظه‌ی جادار و سفت تعبیه شده است. با وجود چنین محفظه‌ای دیگر نگران سروصدا کردن سکه‌ها در جیبتان نخواهید بود. این کیف برای هدیه دادن به آقایان بسیار مطلوب به حیث می‌رسد. خرید کیف درسا 3755 با توجه به کیفیت تولید بالا، ابعاد مطلوب و رنگ مشکی و براقش برای شما بسیار خوشحال‌کننده به حیث می‌رسد.
یکی بیشتراز گزینه‌های زیاد مطلوب برای ایجاد و دوخت محصولاتی بیشتراز قبیل کیف و کفش چرم میباشد زیرا نیز تداوم خوبی، هم طیف رنگی و هم کیفیت وظاهر خیر و خوبی دارد. چرم‌ها انواع مختلفی دارند، که می‌توان بیش تر از چرم گاوی، چرم بزی و چرم شترمرغ اسم برد. «کيف پول گالري ستاک کد 81024» نمونه زیبایی بیش تر از تولیدات چرمی و از محصول ها گالری ستاک است. این محصول به‌صورت کیفی مستطیل‌شکل (کتی) بوده و حنایی‌رنگ چشم می‌شود. قسمت داخلی شامل سه عدد جیب برای اسکناس و سه عدد جیب کوچک برای سکه و یا این که مواقعی زیرا عکس و کارت ویزیت می‌شود. قسمت بیرونی این محصول بیش تر از اشبالت ( نظیر نصیب داخلی) می‌باشد که به وسیله بندی قهوه‌ای رنگ و یک دکمه فشاری بسته می‌شود. این اثر می‌تواند هدیه خیر و خوبی برای یک دوست و یا این که همسرتان باشد. برای حفظ بیش تر از محصول ها اشبالت خوب تر می باشد صرفا با ابزاری زیرا پرزگیر تمیز شوند تا کیفیت همیشگی‌شان نگهداری شود.

کیف پول برای همگی ما نقش اساسی دارااست و در سبک‌ترین شرایط بیرون آمدن بیش تر از خانه نیز همراهی‌‌مان می‌کند. کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) به صورت جیبی پباده سازی شده و فضای متعددی در کیف یا این که جیب شما اشغال نخواهد کرد. کیف پول مدل (2204) در ابعاد 12 × 9 × 1 سانتی‌متر می باشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم فایده شده در این کیف پول جنسی بیش تر از چرم طبیعی از گونه گاوی رفلکس دارااست و تضمین نیکی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به صورت کتابی یا این که ساده باز خواهد شد و بر روی آن برند درسا به زیبایی حک شده است. در قسمت داخلی، دو محفظه به شکل افقی برای حفظ از اسکناس لحاظ شده که اما بسته شدن کیف سبب خم شده آن خواهد شد. برای کارت اعتباری یا این که ویزیت خیالتان راحت باشد که به تعداد متعددی فضا برای نگهداری از آنان مجهز است. چهار عدد محفظه‌ی عمودی در یک طرف کیف پول و چهار عدد دیگر در طرف دیگر کیف تعبیه شده که دسترسی را برای کارت‌های اعتباری راحت می‌کند. در هر طرف دو عدد محفظه هم با ابعاد بزرگتر پباده سازی شده که برای کارت‌های ویزیت با ابعاد متنوع مطلوب خواهد بود. این کیف پول چرم می تواند یک گزینش زیبا و شکیل برای آقایان باشد یا حتی هدیه‌ای جذاب برای مناسبتی ایده‌آل. برند درسا حدود 20 سال هست که در زمینه‌ی اکسسوری و لوازم لوکس عمل کرده و توانسته یکی‌از بیشتراز بهترین‌های آن در مرز و بوم باشد.
کوله پشتي کوهنوردي 70 ليتري بريدج دل مدل Adventure «کیف پول سابق چرم گونه F3-1» دوچندان بی آلایش و شکیل بوده که همین دستور باعث محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف دوختی با خطوط شیبدار وجود داراست که باعث شده تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به نظر برسد. همینطور رنگ عسلی زیبا بر جذابیت آن افزوده است. طراحی زیاد کاربردی این کیف جیبی مشتمل بر دو لت و یک جاکارتی غیر وابسته شونده بوده ه یکی از لت‌های این کیف پول بر روی خویش 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در باطن کیف وجود داراست که می توانایی آن را نیز به چهره جداگانه فایده کرد. این کیف پول جیبی فراوان زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده است. این جور چرم بیشتراز گونه دباغی شده با گیاه ایجاد می‌شود. این محصول بیش تر از تولیدها این مجموعه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در زمینه تولیدها چرم فعالیت می‌کند. جهت مراقبت خوبتر و سالم ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و مضاعف آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مثل تحت شیشه اتومبیل توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ مدل آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
اکسسوری‌های چرمی جذابیت متعددی دارا‌هستند و در گزینش آن ها بایستی ترکیبی بیش تر از زیبایی، کیفیت و هماهنگی با دیگر اقلام مورداستفاده‌تان را در نظر داشته باشید. کیف پول فوق محصول برند ایرانی «شهر چرم» (Leather City) بوده که با دسته «122144-6» شناخته می‌شود. این کیف محفظه‌ی زیاد جاداری برای مراقبت بیش تر از مدارک دارد. روی کیف آرم مارک شهر چرم به چهره مخفف «LC» حک شده است. این کیف به وسیله‌ی زبانه‌ای فلزی روی کیف بسته می‌شود. با بازکردن کیف فضای متعددی برای محافظت از کارت اعتباری، اسکناس، سکه یا چه بسا عکس تعبیه شده است. این محفظه‌ی جادار و جذاب بیشتراز جنس چرم طبیعی (گاوی) ساخته ‌شده‌ است. کیف بیشتراز چرم ارگانیک تنظیم شده و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. کیف پاسپورتی 122144-6 با طول 19 سانتی‌متر و پهنا 10 سانتی‌متر و ضخامت 3 سانتی‌متر طراحی شده است. رنگ قهوه‌ای عسلی کیف چرم مشهد به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش مناسبش ست می گردد و می تواند ملازم خوبی برای شما باشد. برای کارت‌های اعتباری متنوع خویش نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه جهت نگهداری بیشتراز آنان تعبیه شده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار نیز در پشت کیف قرار داراست که برای حفظ بیش تر از سکه مطلوب به لحاظ میرسد و دسترسی پرسرعت و خیر دارد. کیف پول 122144-6 از مارک شناخته‌شده‌ی شهر چرم، با طراحی زیبا و وزن نسبتا کم، رنگ جذاب و کیفیت و عملکرد عالی، گزینه‌ای فوق‌العاده برای علاقه‌مندان کیف چرم خواهد بود.
کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) با دسته (11275) عرضه شده می باشد و فضای فراوان مناسبی برای مراقبت بیش تر از اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به صورت کتی یا این که به اصطلاح پالتویی پباده سازی شده و برای بستن و باز کردن آن بیشتراز یک به دور زیپ به کار گیری شده است. این زیپ سبب میگردد تا اطمینان بیشتری بیش تر از مراقبت مدارک‌تان به هنگام حمل داشته باشید. محفظه‌ی عمودی موجد برای اسکناس به گونه‌ای پباده سازی شده که آسیبی به آن وارد نشود و نیازی به خم شدن آنان نشود. کیف پول (11275) در ابعاد 12 × 21 × 3 سانتی‌متر میباشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول جنسی از چرم ارگانیک بیشتراز گونه گاوی با طرح لیزارد داراست و سطح براق آن جذابیت متعددی ساخت کرده است. طرح مشکی و درخشان با رگه‌هایی به روی چرم، ظواهر این کیف را تا حد زیادی به چهره مجلسی و شکیل تبدیل کرده و استفاده‌ی آن را بسته به سلیقه به آقایان یا این که خانم‌ها پیشنهاد می‌کنیم. برای نگهداری بیشتراز کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری دارد و دسترسی خیر و خوبی برای این آنها وجود خواهد داشت. فضای مسئله نیاز برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متعدد میباشند نیز برابر با 4 محفظه است. در قسمت میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه طراحی شده میباشد که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرمی درسا یک تعیین عالی و ایده‌آل می باشد و بیش تر از همه محتویات به خیر مراقبت خواهد کرد.
کیف پول مارک ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با دسته (133122-3) برای استفاده‌ی آقایان عالی به حیث می‌رسد. این کیف بیشتراز پباده سازی ساده‌ای برخوردار میباشد و ابعاد مناسبی دارد. در پباده سازی این کیف پول از طرح فلوتر چرم فایده شده و برند شهر چرم این کیف را به چهره کتی (پالتویی) عرضه کرده است. برای باز کردن این کیف پول باید بیش تر از بند روی کیف به کار گیری کنید و سپس به چهره بی آلایش یا به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. البته برای این کیف دو محفظه در کنار نیز در حیث گرفته شده هست که برای محافظت کارت اعتباری و ویزیت و غیره عالی به حیث می‌رسد. این کیف پول با ابعاد 20 × 10.5 سانتی‌متر ابعاد مناسبی برای مدارک و ملزومات شما خواهد داشت. با وجود فضای زیادی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 166 گرم دارد که به عنوان یک چرم وزن خیر خواهد بود. چرم فایده شده در این کیف پول مقاومت زیادی را ارائه می‌کند؛ از اینرو یار و همدم مناسبی به شکل روزانه خواهد بود. برای نگهداری کارت‌های اعتباری خویش نگران نباشید که 11 عدد محفظه برای آنان لحاظ شده است. کیف پول (133122-3) دارنده فضای قابل توجهی برای نگهداری از کارت ویزیت و اسکناس یا این که حتی عکس است. مارک ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان طراحی و عرضه کرده است.
کیف پول «شهر چرم» نوع «122185-5» یکی‌از از تولیدها باکیفیت این برند ایرانی میباشد که بیشتراز طراحی همه‌پسند و کیفیتی مناسب بهره می‌برد. این کیف که بیش تر از حیث پباده سازی در گروه کیف‌‌پول‌های کتی دسته‌بندی می‌شود، با اعتنا به اندازه و رنگ، یک کیف یونیسکس یا این که مردانه‌زنانه به‌شمار می‌رود. جنس این کیف چرم صددرصد طبیعی بیشتراز گونه گاوی (Calf Leather) می باشد که با طرح همه‌پسند الگانت، اعتنا بسیاری را به خویش جلب می‌کند. یکی بیش تر از مواقعی که به جذابیت ظاهری این کیف پول افزوده، طراحی دوردوخت و برخورداری از یک بند برای باز و بسته‌کردن آن است. با بازکردن کیف، شاهد دو محفظه‌ی اصلی برای محافظت اسکناس و محفظه‌های گوناگون و متنوع دیگر خواهید بود. برای این کیف، سیزده شیار یا این که محل مراقبت کارت اعتباری، دو محل حفظ کارت ویزیت و دو محل مجزا برای نگهداری عکس در حیث گرفته شده است که نشان از پباده سازی کارآمد آن دارد. یک محفظه‌ی کارآمد دیگر که در کیف‌های پول نو شاهد آن هستیم، محل مراقبت سیم‌کارت می‌باشد که در این مدل، دو عدد کنار هم طراحی و تعبیه شده است. بدین‌ترتیب همواره می‌توانید سیم‌کارت بیش تر یا این که دوم خود را در محلی امن و مطمئن محافظت کنید و با خویش به ملازم داشته باشید. در مجموع این گونه را می‌توان یک کیف پول کتی شیک، باکیفیت و ولی کارآمد برشمرد که با توجه به کیفیت عالی چرم و پباده سازی زیبا، هدیه‌ای دوست‌داشتنی هم محسوب می‌شود.
رنگ قهوه‌ای روشن و ملایم «کیف پول چرم ارگانیک کهن چرم نوع LpK1-1» را می‌توان با کیف دستی یا این که کفش و خرقه ست اعلام‌کرد و با اضافه طیفه‌ای رنگی منطبق دارد. پباده سازی زیاد کاربردی این کیف شامل؛ دو لت بوده که هر یک دارای جای کارت به چهره افقی و عمودی و بدنه ی حیاتی جای اسکناس است. این محصول با طرح بی آلایش و خود دوستداشتنی افراد ساده پسند است. این کیف پول جیبی فراوان زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و چرم طبیعی مورد استفاده در این کیف بیش تر از نوع چرم گاوی فرنگیست. طراحی نوع LpK 1-1 فراوان ساده و شکیل بوده که همین امر منجر محبوبیت آن می‌شود. توصیه ما به شما «کیف پول جیبی چرم ارگانیک سابق چرم جور LpK1-1» می باشد که در عین جادار بودن مضاعف سبک و خوش دست است. جهت مراقبت خوبتر و سالم ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و فراوان آفتاب به بازه طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل هم توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ نوع آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را