کیف پول واته کد B002

�ا خانم‌ها سفارش می‌کنیم. برای مراقبت بیشتراز کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 18 عدد محفظه برای کارت اعتباری در حیث گرفته است. دسترسی خیر برای این کارت‌های اعتباری وجود داراست و محل مراقبت اسکناس نیز به شکل عمودی در لحاظ گرفته شده است. فضای گزینه ما یحتاج برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد مختلف می باشند هم برابر با 5 محفظه است. برند درسا این کیف پول را به عنوان یک گزینش ایده‌آل عرضه کرده است.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) مدل «D0185» یک کدام از بیشتراز انواع کیف‌های کتی برای بانوان می باشد که بیش تر از جنس چرم و با طراحی و کیفیت قابل‌توجهی معرفی و عرضه شده است. این نوع بیشتراز جنس چرم طبیعی ساخته شده و با پباده سازی متفاوت و جالب خویش بیش تر از جمله مدل‌های شیک و دیدنی برای سلیقه‌های متفاوت بانوان محسوب می‌شود. کیف کتی چرم مشهد دسته D0185 در کنار محفظه‌های متعددی که در اختیار کاربر قرار می‌دهد، این امکان را میسر می‌سازد تا در چهره تمایل محفظه‌ی وسطی را از کیف جدا نمائید تا از ضمن به کار گیری بیش تر از فضای اصلی، کیف وزن کمتری داشته باشد. محل مراقبت سکه، محل محافظت عکس و همچنین تعداد قابل‌توجهی از محفظه‌های ویژه‌ی کارت ویزیت و کارت اعتباری محفظه‌هایی میباشند که برای این گونه مد حیث قرار گرفته است. در قسمتی بیش تر از طرفین کیف، یک بند مچی چرمی نیز تعبیه شده که با یک حلقه‌ی فلزی به کیف متصل می‌شود. باز و بسته‌کردن این کیف شیک و باکیفیت بیشتراز روش یک قفل دکمه‌ای در قسمت وسط شکل می‌گیرد که در نوع خویش برای این سبک بیشتراز کیف زنانه، جالب و کارآمد است. در کنار طرح معمولی و زیبای رویه، صرفا عنصر دیگری که مشاهده می‌شود، لوگوی برند چرم مشهد میباشد که به صورت فلزی روی کیف نقش بسته است. در مجموع چنانچه قصد خرید یک کیف کارآمد، زیبا و باکیفیت را دارید این نوع انتخابی قابل‌تامل و با تنوع رنگی که دارد هدیه‌ای همه‌پسند، کارآمد و دوست‌داشتنی خواهد بود.
کیف پول‌های مردانه می بایست به شکلی طراحی شوند که علاوه بر زیبایی به‌خوبی بیشتراز اسکناس‌ها و مدارک شما محافظت کنند. یکی‌از از کیف‌هایی که با این مشخصات ساخته شده «3755» نام دارد. این کیف زیبا را مارک ایرانی و معتبر «درسا» (Dorsa) طراحی و ایجاد می‌کند. کیف موردبحث از چرم گاوی ساخته شده است. کیف پول 3755 هیچ زیپ یا دکمه‌ای برای باز و بسته‌شدن ندارد. برای باز و بسته کردن این کیف کافی می باشد تا بیش تر از وسط آن را تا کرده و ببندید. روی کیف طرح کروکو عمل شده است. این طرح حس دست کشیدن روی پوست کروکودیل را در شما ایجاد می‌کند. روی کیف نشان تجاری درسا چشم می‌‌شود. با دقت به ابعاد کوچک کیف 3755 می‌توانید آن را در جیب شلوارتان نیز نگه‌دارید. این کیف ابعادی معادل 10 × 12.5 × 2.5 سانتی‌متر دارد. این اندازه کیف را دوچندان خوش‌دست کرده است. برای محافظت سکه‌های شما در این کیف یک محفظه‌ی جادار و سفت تعبیه شده است. با وجود چنین محفظه‌ای دیگر نگران سروصدا کردن سکه‌ها در جیبتان نخواهید بود. این کیف برای هدیه دادن به آقایان فراوان مناسب به حیث می‌رسد. خرید کیف درسا 3755 با اعتنا به کیفیت ساخت بالا، ابعاد مطلوب و رنگ مشکی و براقش برای شما مضاعف خوشحال‌کننده به لحاظ می‌رسد.
کيف رودوشي مارال مدل Edward بیش تر از گزینه‌های مضاعف دلخواه برای ایجاد و دوخت محصولاتی از قبیل کیف و کفش چرم میباشد زیرا هم تداوم خوبی، هم طیف رنگی و هم کیفیت وظاهر خوبی دارد. چرم‌ها انواع مختلفی دارند، که می‌توان بیشتراز چرم گاوی، چرم بزی و چرم شترمرغ نام برد. «کيف پول گالري ستاک کد 81024» نمونه زیبایی بیش تر از محصول ها چرمی و بیشتراز تولیدات گالری ستاک است. این محصول به‌صورت کیفی مستطیل‌شکل (کتی) بوده و حنایی‌رنگ چشم می‌شود. نصیب داخلی مشتمل بر سه عدد جیب برای اسکناس و سه عدد جیب کوچک برای سکه و یا مواردی زیرا عکس و کارت ویزیت می‌شود. قسمت بیرونی این محصول بیش تر از اشبالت ( مثل نصیب داخلی) می باشد که توسط بندی قهوه‌ای رنگ و یک دکمه فشاری بسته می‌شود. این اثر می تواند هدیه نیکی برای یک دوست و یا این که همسرتان باشد. برای محافظت بیشتراز تولیدات اشبالت خوب تر هست صرفا با ابزاری چون پرزگیر تمیز شوند تا کیفیت همیشگی‌شان محافظت شود.
کیف پول برای همگی ما نقش اساسی داراست و در سبک‌ترین شرایط بیرون آمدن بیشتراز خانه هم همراهی‌‌مان می‌کند. کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) به چهره جیبی پباده سازی شده و فضای زیادی در کیف یا جیب شما اشغال نخواهد کرد. کیف پول گونه (2204) در ابعاد 12 × 9 × 1 سانتی‌متر هست و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول جنسی بیشتراز چرم ارگانیک از جور گاوی رفلکس دارااست و تضمین نیکی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به صورت کتابی یا بی آلایش باز خواهد شد و بر روی آن برند درسا به زیبایی حک شده است. در قسمت داخلی، دو محفظه به چهره افقی برای نگهداری بیشتراز اسکناس لحاظ شده که ولی بسته شدن کیف سبب ساز خم شده آن خواهد شد. برای کارت اعتباری یا ویزیت خیالتان راحت باشد که به تعداد متعددی فضا برای حفظ بیشتراز آنها مجهز است. چهار عدد محفظه‌ی عمودی در یک طرف کیف پول و چهار عدد دیگر در طرف دیگر کیف تعبیه شده که دسترسی را برای کارت‌های اعتباری راحت می‌کند. در هر طرف دو عدد محفظه هم با ابعاد بزرگتر پباده سازی شده که برای کارت‌های ویزیت با ابعاد متنوع مطلوب خواهد بود. این کیف پول چرم می‌تواند یک انتخاب زیبا و شکیل برای آقایان باشد یا حتی هدیه‌ای جذاب برای مناسبتی ایده‌آل. مارک درسا حدود 20 سال هست که در زمینه‌ی اکسسوری و لوازم لوکس عمل کرده و توانسته یکی‌از از بهترین‌های آن در مملکت باشد.
طراحی «کیف پول سابق چرم دسته F3-1» مضاعف معمولی و شکیل بوده که همین فرمان منجر محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف دوختی با خطوط شیبدار وجود دارااست که سبب شده تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به لحاظ برسد. همینطور رنگ عسلی زیبا بر جذابیت آن افزوده است. طراحی زیاد کاربردی این کیف جیبی دربرگیرنده دو لت و یک جاکارتی قطع شونده بوده ه یک کدام از بیشتراز لت‌های این کیف پول بر روی خویش 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در داخل کیف وجود داراست که می توان آن را نیز به شکل جداگانه به کار گیری کرد. این کیف پول جیبی بسیار زیبا از چرم گاوی طبیعی ساخته شده است. این جور چرم از جور دباغی شده با گیاه ایجاد می‌شود. این محصول از تولیدات این موسسه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مورد محصول ها چرم فعالیت می‌کند. جهت حفظ بهتر و تندرست ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و فراوان آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
اکسسوری‌های چرمی جذابیت متعددی دارند و در انتخاب آنان می بایست ترکیبی از زیبایی، کیفیت و هماهنگی با دیگر اقلام مورداستفاده‌تان را در لحاظ داشته باشید. کیف پول فوق محصول برند ایرانی «شهر چرم» (Leather City) بوده که با جور «122144-6» شناخته می‌شود. این کیف محفظه‌ی زیاد جاداری برای محافظت بیش تر از مدارک دارد. روی کیف آرم مارک شهر چرم به شکل مخفف «LC» حک شده است. این کیف به وسیله‌ی زبانه‌ای فلزی روی کیف بسته می‌شود. با بازکردن کیف فضای زیادی برای مراقبت بیشتراز کارت اعتباری، اسکناس، سکه یا چه بسا عکس تعبیه شده است. این محفظه‌ی جادار و دیدنی بیش تر از جنس چرم طبیعی (گاوی) ساخته ‌شده‌ است. کیف از چرم طبیعی تهیه و تنظیم شده و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. کیف پاسپورتی 122144-6 با طول 19 سانتی‌متر و عرض 10 سانتی‌متر و ضخامت 3 سانتی‌متر پباده سازی شده است. رنگ قهوه‌ای عسلی کیف چرم مشهد به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش مناسبش ست میگردد و می تواند یار و همدم نیکی برای شما باشد. برای کارت‌های اعتباری متنوع خود نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه جهت نگهداری از آنان تعبیه شده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار هم در پشت کیف قرار دارااست که برای نگهداری بیشتراز سکه مناسب به نظر می‌رسد و دسترسی سریع و نیکی دارد. کیف پول 122144-6 بیشتراز برند شناخته‌شده‌ی شهر چرم، با طراحی زیبا و وزن نسبتا کم، رنگ دیدنی و کیفیت و کارایی عالی، گزینه‌ای فوق‌العاده برای علاقه‌مندان کیف چرم خواهد بود.

کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) با دسته (11275) عرضه شده می‌باشد و فضای مضاعف مناسبی برای حفظ بیشتراز اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به صورت کتی یا این که به اصطلاح پالتویی پباده سازی شده و برای بستن و باز کردن آن از یک دور زیپ فایده شده است. این زیپ سبب ساز میشود تا اطمینان بیشتری بیشتراز مراقبت مدارک‌تان به هنگام حمل داشته باشید. محفظه‌ی عمودی موجد برای اسکناس به گونه‌ای پباده سازی شده که آسیبی به آن وارد نشود و نیازی به خم شدن آنها نشود. کیف پول (11275) در ابعاد 12 × 21 × 3 سانتی‌متر میباشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول جنسی بیش تر از چرم ارگانیک بیش تر از نوع گاوی با طرح لیزارد دارااست و مرحله براق آن جذابیت متعددی ایجاد کرده است. طرح مشکی و براق با رگه‌هایی به روی چرم، ظاهر این کیف را تا حد زیادی به صورت مجلسی و شکیل تبدیل کرده و استفاده‌ی آن را بسته به سلیقه به آقایان یا این که خانم‌ها پیشنهاد می‌کنیم. برای محافظت بیشتراز کارت اعتباری‌های متنوع خود نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری دارااست و دسترسی خوبی برای این آنان وجود خواهد داشت. فضای مورد نیاز برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متعدد می‌باشند نیز برابر با 4 محفظه است. در قسمت میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه پباده سازی شده می‌باشد که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرمی درسا یک انتخاب عالی و ایده‌آل است و بیشتراز همه محتویات به خیر نگهداری خواهد کرد.
کیف پول برند ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با دسته (133122-3) برای استفاده‌ی آقایان عالی به حیث می‌رسد. این کیف بیشتراز پباده سازی ساده‌ای برخوردار می‌باشد و ابعاد مناسبی دارد. در پباده سازی این کیف پول بیشتراز طرح فلوتر چرم فایده شده و مارک شهر چرم این کیف را به شکل کتی (پالتویی) عرضه کرده است. برای باز کردن این کیف پول می بایست بیشتراز بند روی کیف به کار گیری فرمایید و سپس به شکل معمولی یا به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. البته برای این کیف دو محفظه در کنار نیز در لحاظ گرفته شده می باشد که برای مراقبت کارت اعتباری و ویزیت و غیره عالی به حیث می‌رسد. این کیف پول با ابعاد 20 × 10.5 سانتی‌متر ابعاد مناسبی برای مدارک و ملزومات شما خواهد داشت. با وجود فضای متعددی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 166 گرم دارد که به عنوان یک چرم وزن خوبی خواهد بود. چرم فایده شده در این کیف پول مقاومت زیادی را ارائه می‌کند؛ بیش تر از اینرو همراه مناسبی به صورت روزانه خواهد بود. برای نگهداری کارت‌های اعتباری خود نگران نباشید که 11 عدد محفظه برای آنها لحاظ شده است. کیف پول (133122-3) دارای فضای قابل توجهی برای مراقبت بیش تر از کارت ویزیت و اسکناس یا این که چه بسا عکس است. برند ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان پباده سازی و عرضه کرده است.
کیف پول «شهر چرم» جور «122185-5» یکی‌از بیشتراز تولیدها باکیفیت این برند ایرانی می‌باشد که بیشتراز طراحی همه‌پسند و کیفیتی دلخواه منفعت می‌برد. این کیف که از لحاظ طراحی در تیم کیف‌‌پول‌های کتی دسته‌بندی می‌شود، با دقت به میزان و رنگ، یک کیف یونیسکس یا مردانه‌زنانه به‌شمار می‌رود. جنس این کیف چرم صددرصد ارگانیک بیشتراز گونه گاوی (Calf Leather) میباشد که با طرح همه‌پسند الگانت، اعتنا بخش اعظمی را به خود جلب می‌کند. یکی بیش تر از مواردی که به جذابیت ظاهری این کیف پول افزوده، پباده سازی دوردوخت و برخورداری از یک بند برای باز و بسته‌کردن آن است. با بازکردن کیف، شاهد دو محفظه‌ی حیاتی برای حفظ اسکناس و محفظه‌های متفاوت و متنوع دیگر خواهید بود. برای این کیف، سیزده شیار یا محل نگهداری کارت اعتباری، دو محل حفظ کارت ویزیت و دو محل مجزا برای محافظت عکس در نظر گرفته شده هست که نشان از پباده سازی کارآمد آن دارد. یک محفظه‌ی کارآمد دیگر که در کیف‌های پول تازه شاهد آن هستیم، محل نگهداری سیم‌کارت هست که در این مدل، دو عدد کنار نیز پباده سازی و تعبیه شده است. بدین‌ترتیب همواره می‌توانید سیم‌کارت اضافه یا دوم خویش را در محلی امن و مطمئن مراقبت نمایید و با خود به یار و همدم داشته باشید. در مجموع این دسته را می‌توان یک کیف پول کتی شیک، باکیفیت و البته کارآمد برشمرد که با اعتنا به کیفیت خوب چرم و طراحی زیبا، هدیه‌ای دوست‌داشتنی هم محسوب می‌شود.
رنگ قهوه‌ای واضح و ملایم «کیف پول چرم ارگانیک کهن چرم نوع LpK1-1» را می‌توان با کیف دستی یا این که کفش و خرقه ست اظهار‌کرد و با بیش تر طیفه‌ای رنگی هم خوانی دارد. طراحی فراوان کاربردی این کیف شامل؛ دو لت بوده که هر یک دارنده جای کارت به صورت افقی و عمودی و بدنه ی اصلی جای اسکناس است. این محصول با طرح معمولی و خود دوست داستنی افراد بی آلایش پسند است. این کیف پول جیبی زیاد زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و چرم طبیعی مورد استفاده در این کیف از گونه چرم گاوی فرنگیست. پباده سازی مدل LpK 1-1 دوچندان معمولی و شکیل بوده که همین فرمان باعث محبوبیت آن می‌شود. پیشنهاد ما به شما «کیف پول جیبی چرم طبیعی دیرین چرم مدل LpK1-1» میباشد که در عین جادار بودن مضاعف سبک و خوش دست است. جهت حفظ خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و بسیار آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ جور آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را