کیف پول واته کد B002

�ا خانم‌ها پیشنهاد می‌کنیم. برای حفظ بیشتراز کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 18 عدد محفظه برای کارت اعتباری در حیث گرفته است. دسترسی خیر و خوبی برای این کارت‌های اعتباری وجود داراست و محل حفظ اسکناس نیز به صورت عمودی در نظر گرفته شده است. فضای مورد مایحتاج برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متعدد می باشند نیز برابر با 5 محفظه است. مارک درسا این کیف پول را به عنوان یک انتخاب ایده‌آل عرضه کرده است.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) نوع «D0185» یکی بیش تر از انواع کیف‌های کتی برای بانوان میباشد که بیشتراز جنس چرم و با طراحی و کیفیت قابل‌توجهی معرفی و عرضه شده است. این گونه بیشتراز جنس چرم طبیعی ساخته شده و با طراحی متفاوت و جذاب خود از جمله مدل‌های شیک و جذاب برای سلیقه‌های گوناگون بانوان محسوب می‌شود. کیف کتی چرم مشهد مدل D0185 در کنار محفظه‌های متعددی که در اختیار کاربر قرار می‌دهد، این امکان را میسر می‌سازد تا در چهره تمایل محفظه‌ی وسطی را بیشتراز کیف غیر وابسته نمایید تا بیش تر از ضمن فایده از فضای اصلی، کیف وزن کمتری داشته باشد. محل نگهداری سکه، محل مراقبت عکس و همچنین تعداد قابل‌توجهی از محفظه‌های ویژه‌ی کارت ویزیت و کارت اعتباری محفظه‌هایی میباشند که برای این دسته مد نظر قرار گرفته است. در قسمتی بیشتراز طرفین کیف، یک بند مچی چرمی نیز تعبیه شده که با یک حلقه‌ی فلزی به کیف متصل می‌شود. باز و بسته‌کردن این کیف شیک و باکیفیت بیش تر از روش یک قفل دکمه‌ای در قسمت وسط چهره می‌گیرد که در مدل خویش برای این سبک بیشتراز کیف زنانه، جالب و کارآمد است. در کنار طرح معمولی و زیبای رویه، صرفا عنصر دیگری که مشاهده می‌شود، لوگوی مارک چرم مشهد می باشد که به شکل فلزی روی کیف نقش بسته است. در مجموع در شرایطی که قصد خرید یک کیف کارآمد، زیبا و باکیفیت را دارید این گونه انتخابی قابل‌تامل و با تنوع رنگی که دارااست هدیه‌ای همه‌پسند، کارآمد و دوست‌داشتنی خواهد بود.
کیف پول‌های مردانه بایستی به شکلی طراحی شوند که علاوه بر زیبایی به‌خوبی بیشتراز اسکناس‌ها و مدارک شما محافظت کنند. یکی بیشتراز کیف‌هایی که با این مشخصات ساخته شده «3755» اسم دارد. این کیف زیبا را برند ایرانی و معتبر «درسا» (Dorsa) پباده سازی و تولید می‌کند. کیف موردبحث از چرم گاوی ساخته شده است. کیف پول 3755 هیچ زیپ یا این که دکمه‌ای برای باز و بسته‌شدن ندارد. برای باز و بسته کردن این کیف کافی است تا بیشتراز وسط آن را تا کرده و ببندید. روی کیف طرح کروکو فعالیت شده است. این طرح حس دست کشیدن روی پوست کروکودیل را در شما ایجاد می‌کند. روی کیف نشان تجاری درسا دیده می‌‌شود. با اعتنا به ابعاد کوچک کیف 3755 می‌توانید آن را در جیب شلوارتان هم نگه‌دارید. این کیف ابعادی معادل 10 × 12.5 × 2.5 سانتی‌متر دارد. این میزان کیف را زیاد خوش‌دست کرده است. برای مراقبت سکه‌های شما در این کیف یک محفظه‌ی جادار و سفت تعبیه شده است. با وجود چنین محفظه‌ای دیگر نگران سروصدا کردن سکه‌ها در جیبتان نخواهید بود. این کیف برای هدیه دادن به آقایان دوچندان مطلوب به حیث می‌رسد. خرید کیف درسا 3755 با اعتنا به کیفیت ساخت بالا، ابعاد دلخواه و رنگ مشکی و براقش برای شما بسیار خوشحال‌کننده به لحاظ می‌رسد.
یکی بیش تر از گزینه‌های زیاد دلخواه برای ایجاد و دوخت محصولاتی از قبیل کیف و کفش چرم است زیرا هم تداوم خوبی، نیز طیف رنگی و نیز کیفیت وظاهر خیر و خوبی دارد. چرم‌ها انواع مختلفی دارند، که می‌توان بیش تر از چرم گاوی، چرم بزی و چرم شترمرغ اسم برد. «کيف پول گالري ستاک کد 81024» نمونه زیبایی بیشتراز محصولات چرمی و بیش تر از محصول ها گالری ستاک است. این محصول به‌صورت کیفی مستطیل‌شکل (کتی) بوده و حنایی‌رنگ چشم می‌شود. نصیب داخلی شامل سه عدد جیب برای اسکناس و سه عدد جیب کوچک برای سکه و یا مواردی زیرا عکس و کارت ویزیت می‌شود. قسمت بیرونی این محصول از اشبالت ( نظیر نصیب داخلی) است که بوسیله بندی قهوه‌ای رنگ و یک دکمه فشاری بسته می‌شود. این اثر میتواند هدیه خوبی برای یک دوست و یا این که همسرتان باشد. برای نگهداری بیشتراز تولید ها اشبالت خوبتر می باشد تنها با ابزاری زیرا پرزگیر تمیز شوند تا کیفیت همیشگی‌شان نگهداری شود.
کیف پول برای همگی ما نقش کلیدی دارد و در سبک‌ترین وضعیت بیرون داخل شدن بیشتراز خانه هم همراهی‌‌مان می‌کند. کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) به صورت جیبی طراحی شده و فضای زیادی در کیف یا این که جیب شما اشغال نخواهد کرد. کیف پول مدل (2204) در ابعاد 12 × 9 × 1 سانتی‌متر می‌باشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم استفاده شده در این کیف پول جنسی از چرم ارگانیک بیش تر از جور گاوی رفلکس دارااست و تضمین خوبی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به شکل کتابی یا این که بی آلایش باز خواهد شد و بر روی آن برند درسا به زیبایی حک شده است. در قسمت داخلی، دو محفظه به صورت افقی برای نگهداری بیش تر از اسکناس لحاظ شده که ولی بسته شدن کیف سبب ساز خم شده آن خواهد شد. برای کارت اعتباری یا این که ویزیت خیالتان راحت باشد که به تعداد متعددی فضا برای حفظ بیشتراز آن‌ها مجهز است. چهار عدد محفظه‌ی عمودی در یک طرف کیف پول و چهار عدد دیگر در طرف دیگر کیف تعبیه شده که دسترسی را برای کارت‌های اعتباری راحت می‌کند. در هر طرف دو عدد محفظه نیز با ابعاد بزرگتر طراحی شده که برای کارت‌های ویزیت با ابعاد متنوع دلخواه خواهد بود. کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1 کیف پول چرم می‌تواند یک گزینش زیبا و شکیل برای آقایان باشد یا این که چه بسا هدیه‌ای دیدنی برای مناسبتی ایده‌آل. برند درسا حدود 20 سال میباشد که در زمینه‌ی اکسسوری و لوازم لوکس فعالیت کرده و توانسته یک کدام از بیشتراز بهترین‌های آن در مرزوبوم باشد.
طراحی «کیف پول دیرین چرم دسته F3-1» مضاعف معمولی و شکیل بوده که همین فرمان باعث محبوبیت آن می‌شود. بر روی نصیب جلوی کیف دوختی با خطوط شیبدار وجود داراست که باعث شده تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به نظر برسد. همچنین رنگ عسلی زیبا بر جذابیت آن افزوده است. طراحی مضاعف کاربردی این کیف جیبی مشتمل بر دو لت و یک جاکارتی قطع شونده بوده ه یکی از بیش تر از لت‌های این کیف پول بر روی خویش 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در داخل کیف وجود دارااست که می توان آن را هم به شکل جداگانه فایده کرد. این کیف پول جیبی زیاد زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده است. این جور چرم از گونه دباغی شده با گیاه ساخت می‌شود. این محصول از تولید ها این مجموعه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مسئله تولیدات چرم فعالیت می‌کند. جهت نگهداری خوبتر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و مضاعف آفتاب به بازه طولانی در جاهایی نظیر تحت شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ گونه آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
اکسسوری‌های چرمی جذابیت متعددی دارند و در گزینش آن ها بایستی ترکیبی بیشتراز زیبایی، کیفیت و هماهنگی با دیگر اقلام مورداستفاده‌تان را در حیث داشته باشید. کیف پول فوق محصول مارک ایرانی «شهر چرم» (Leather City) بوده که با دسته «122144-6» شناخته می‌شود. این کیف محفظه‌ی زیاد جاداری برای مراقبت بیش تر از مدارک دارد. روی کیف آرم برند شهر چرم به صورت مخفف «LC» حک شده است. این کیف به وسیله‌ی زبانه‌ای فلزی روی کیف بسته می‌شود. با بازکردن کیف فضای متعددی برای محافظت بیش تر از کارت اعتباری، اسکناس، سکه یا چه بسا عکس تعبیه شده است. این محفظه‌ی جادار و دیدنی بیش تر از جنس چرم طبیعی (گاوی) ساخته ‌شده‌ است. کیف بیش تر از چرم ارگانیک تهیه و تنظیم شده و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. کیف پاسپورتی 122144-6 با ارتفاع 19 سانتی‌متر و عرض 10 سانتی‌متر و ضخامت 3 سانتی‌متر طراحی شده است. رنگ قهوه‌ای عسلی کیف چرم مشهد به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش مناسبش ست میشود و میتواند همراه خیر برای شما باشد. برای کارت‌های اعتباری متنوع خویش نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه جهت حفظ بیش تر از آنها تعبیه شده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار هم در پشت کیف قرار داراست که برای مراقبت بیشتراز سکه دلخواه به نظر می‌رسد و دسترسی پر سرعت و نیکی دارد. کیف پول 122144-6 بیش تر از مارک شناخته‌شده‌ی شهر چرم، با پباده سازی زیبا و وزن نسبتا کم، رنگ جالب و کیفیت و تلاش عالی، گزینه‌ای فوق‌العاده برای علاقه‌مندان کیف چرم خواهد بود.
کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) با مدل (11275) عرضه شده میباشد و فضای دوچندان مناسبی برای حفظ بیش تر از اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به صورت کتی یا این که به اصطلاح پالتویی پباده سازی شده و برای بستن و باز کردن آن از یک به دور زیپ فایده شده است. این زیپ منجر میشود تا اطمینان بیشتری بیشتراز مراقبت مدارک‌تان به هنگام حمل داشته باشید. محفظه‌ی عمودی موجد برای اسکناس به گونه‌ای پباده سازی شده که آسیبی به آن وارد نشود و نیازی به خم شدن آن‌ها نشود. کیف پول (11275) در ابعاد 12 × 21 × 3 سانتی‌متر می باشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم فایده شده در این کیف پول جنسی بیشتراز چرم طبیعی بیشتراز دسته گاوی با طرح لیزارد داراست و مرحله براق آن جذابیت متعددی تولید کرده است. طرح مشکی و درخشان با رگه‌هایی به روی چرم، ظواهر این کیف را تا حد زیادی به صورت مجلسی و شکیل تبدیل کرده و استفاده‌ی آن را بسته به سلیقه به آقایان یا خانم‌ها سفارش می‌کنیم. برای محافظت بیش تر از کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری دارااست و دسترسی خیر و خوبی برای این آن‌ها وجود خواهد داشت. فضای مسئله مایحتاج برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد گوناگون می‌باشند نیز برابر با 4 محفظه است. در قسمت میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه پباده سازی شده هست که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرمی درسا یک گزینش عالی و ایده‌آل هست و بیشتراز کلیه محتویات به خیر محافظت خواهد کرد.
کیف پول برند ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با جور (133122-3) برای استفاده‌ی آقایان عالی به لحاظ می‌رسد. این کیف بیش تر از طراحی ساده‌ای برخوردار میباشد و ابعاد مناسبی دارد. در پباده سازی این کیف پول از طرح فلوتر چرم استفاده شده و مارک شهر چرم این کیف را به صورت کتی (پالتویی) عرضه کرده است. برای باز کردن این کیف پول باید از بند روی کیف استفاده کنید و سپس به شکل معمولی یا این که به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. البته برای این کیف دو محفظه در کنار نیز در لحاظ گرفته شده است که برای حفظ کارت اعتباری و ویزیت و غیره عالی به لحاظ می‌رسد. این کیف پول با ابعاد 20 × 10.5 سانتی‌متر ابعاد مناسبی برای مدارک و ملزومات شما خواهد داشت. با وجود فضای متعددی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 166 گرم دارااست که به عنوان یک چرم وزن خوبی خواهد بود. چرم فایده شده در این کیف پول مقاومت زیادی را ارائه می‌کند؛ بیش تر از اینرو یار و همدم مناسبی به شکل روزانه خواهد بود. برای مراقبت کارت‌های اعتباری خود نگران نباشید که 11 عدد محفظه برای آن‌ها لحاظ شده است. کیف پول (133122-3) دارای فضای قابل توجهی برای نگهداری از کارت ویزیت و اسکناس یا این که حتی عکس است. مارک ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان پباده سازی و عرضه کرده است.

کیف پول «شهر چرم» مدل «122185-5» یکی‌از بیشتراز محصولات باکیفیت این برند ایرانی میباشد که بیشتراز طراحی همه‌پسند و کیفیتی مناسب فایده می‌برد. این کیف که از نظر پباده سازی در مجموعه کیف‌‌پول‌های کتی دسته‌بندی می‌شود، با دقت به معیار و رنگ، یک کیف یونیسکس یا مردانه‌زنانه به‌شمار می‌رود. جنس این کیف چرم صددرصد ارگانیک از گونه گاوی (Calf Leather) هست که با طرح همه‌پسند الگانت، توجه بخش اعظمی را به خود جلب می‌کند. یک کدام از از مواردی که به جذابیت ظاهری این کیف پول افزوده، پباده سازی دوردوخت و برخورداری از یک بند برای باز و بسته‌کردن آن است. با بازکردن کیف، شاهد دو محفظه‌ی اصلی برای مراقبت اسکناس و محفظه‌های مختلف و متنوع دیگر خواهید بود. برای این کیف، سیزده شیار یا این که محل محافظت کارت اعتباری، دو محل محافظت کارت ویزیت و دو محل مجزا برای حفظ عکس در نظر گرفته شده می‌باشد که نشان بیشتراز طراحی کارآمد آن دارد. یک محفظه‌ی کارآمد دیگر که در کیف‌های پول تازه شاهد آن هستیم، محل نگهداری سیم‌کارت می باشد که در این مدل، دو عدد کنار هم پباده سازی و تعبیه شده است. بدین‌ترتیب همواره می‌توانید سیم‌کارت اضافه یا این که دوم خویش را در محلی امن و مطمئن نگهداری نمائید و با خویش به ملازم داشته باشید. در مجموع این گونه را می‌توان یک کیف پول کتی شیک، باکیفیت و ولی کارآمد برشمرد که با اعتنا به کیفیت عالی چرم و طراحی زیبا، هدیه‌ای دوست‌داشتنی هم محسوب می‌شود.
رنگ قهوه‌ای روشن و ملایم «کیف پول چرم ارگانیک قدیمی چرم جور LpK1-1» را می‌توان با کیف دستی یا این که کفش و خرقه ست اظهار‌کرد و با طولانی تر طیفه‌ای رنگی منطبق دارد. پباده سازی زیاد کاربردی این کیف شامل؛ دو لت بوده که هر یک دارنده جای کارت به صورت افقی و عمودی و بدنه ی مهم جای اسکناس است. این محصول با طرح معمولی و خود محبوب افراد ساده پسند است. این کیف پول جیبی زیاد زیبا از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و چرم ارگانیک گزینه به کار گیری در این کیف بیش تر از گونه چرم گاوی فرنگیست. طراحی مدل LpK 1-1 فراوان بی آلایش و شکیل بوده که همین فرمان منجر محبوبیت آن می‌شود. سفارش ما به شما «کیف پول جیبی چرم طبیعی کهن چرم نوع LpK1-1» می باشد که در عین جادار بودن زیاد سبک و خوش دست است. جهت نگهداری خوبتر و سالم ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و مضاعف آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را