کیف پول کهن چرم مدل F3-2

� دربرگیرنده یک زیپ و 8 جای کارت است. همینطور صفحه ‌ای که در وسط بر روی یکی بیشتراز لت‌ها تعبیه شده در یک روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. این کیف پول جیبی فراوان زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این جور چرم از دسته دباغی شده با گیاه است. پباده سازی نوع Lws 47-3 دوچندان معمولی و شکیل بوده که همین امر منجر محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا‌هستند و این رنگ روشن و برجستگی نقوش باعث شده تا طرح خویش را خوب تر نشان دهد. این محصول در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست نیز هست و بیشتراز این رو خواهان متعددی دارد. این محصول بیشتراز محصول ها این موسسه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در موضوع تولیدها چرم عمل می‌کند. جهت محافظت خوب تر و سالم ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و بسیار آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مثل تحت شیشه اتومبیل توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم گونه lp 2» بیشتراز چرم گاوي طبيعي ساخته شده و اين دسته چرم بیش تر از گونه دباغي با گياه می باشد كه به رنگ زيباي عسلي رنگرزي شده است. رنگ عسلي آن با هر طيف رنگي هم‌خواني داشته و قابليت هماهنگ كردن با هر گونه ستي را دارد. باز و بسته كردن اين كيف راحت بوده و به صورت تاشو و فارغ از به کار گیری از دكمه يا زيپ است. اين كيف جيبي چرم مردانه داراي دو لت بوده كه سوای استفاده بیشتراز زيپ و دكمه و… بر روي نیز تا مي شوند. بدنه‌ي اصلي كيف جهت قرار دادن اسكناس در لحاظ گرفته شده است. يكي بیش تر از لت‌هاي اين كيف پول بر روي خود 5 جاي كارت و لت ديگر يك جاي عكس دارد. يك جاكارتي در باطن كيف وجود دارااست كه مي‌توان آن را هم به صورت جداگانه استفاده كرد و هم يك لت آن را در فضاي پشت جاي عكس قرار بخشید و لت ديگر را بر روي اين جاي عكس تا كرد. اين كيف چرمي به طول 12 و عرض 9.5 و عطف 2 سانتي‌متر بوده كه با وزن 95 گرمي‌ خود مي‌تواند يك گزينه‌ي مطلوب براي طرفدارانش باشد. پيشنهاد ما به شما «كيف جيبي برند كهن چرم مدل lp 2» است كه در‌عين جادار بودن بسيار سبك و خوش دست است.
برای این‌ که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید استفاده بیشتراز یک کیف پول عالی ضروری به لحاظ می‌رسد. این کیف دارنده دو لت میباشد که یکی از دارنده یک زیپ و یک‌سری جای کارت و نیز یک جای عکس وسیع هست که در ذیل خویش دو فضای دیگر برای جای اسکناس دارند و لت دیگر که شامل جاکارتی‌های دوچندان می باشد که در دو ردیف قرار دارا هستند و در هر ردیف 4 جاکارتی وجود دارد. در بخش جلویی کیف نواری بیشتراز چرم با طرح کروکدیل استفاده شده که باعث زیباتر شدن این محصول شده است و با فاصله‌ای در حدود عرض این نوار بیشتراز لبه‌ی کیف قرار دارد و تا پشت کیف ادامه می‌یابد. برای باز و بسته کردن این کیف بیش تر از زیپ یا قفل فایده نشده و به ‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این طراحی که بیش تر از آن با اسامی مانند کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی حافظه می‌شود، علاوه‌ بر قرار به دست آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به ‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را ذیل تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول معمولی و بادوام مارک قدیمی چرم دسته Lwk48 از جمله کیف‌هایی می باشد که می‌تواند باب سلیقه‌ی شما باشد. مارک ایرانی سابق چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی شما عزیزان عرضه کرده است. جهت حفظ خوبتر و تندرست ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و زیاد آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی مانند زیر شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ جور آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
خانم‌ها تنوع لوازم شخصی، پوشش و… را دوست دارا هستند حتی در حالتی که این تنوع در خرید کیف پول اتفاق بیافتد. کیف پول مدل «90812-5» بیش تر از برند «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه از کیف پول‌های چرم می باشد که بیش تر از صددرصد چرم طبیعی ساخته شده است.این کیف از گونه کتی هست و نسبت‌به نمونه‌های معمول ابعاد بزرگ‌تری دارد. این کیف، کیفیت دوخت فراوان نیکی دارد. داخل آن دارای 11 شیار برای مراقبت کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیش تر از آن هم یک محل برای محافظت دو عکس دارد. داخل آن دو محفظه برای نگهداری اسکناس هست و محفظه‌ی سکه‌ی آن به چهره کلیپسی بسته می‌شود. باز و بسته شدن کیف بوسیله یک دکمه کوچک انجام می‌شود. چرم شهر با فایده بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که تولید ها کاربردی و در عین هم اکنون به‌روز و زیبا ایجاد و عرضه کند.
كيف پول زنانه‌ي جور «7-122203» بیشتراز مارک «شهر چرم» (Leather City) از گونه كتي هست كه ابعادي معادل 2 × 10 × 19 سانتي‌متر دارد. كيف پول بیشتراز چرم طبيعي گاوي ساخته شده و بسيار نرم و لطيف است. رنگ كيف قرمز و طرح آن ساده است. كيف شهر چرم به وسيله‌ي دكمه و زيپ باز و بسته مي‌شود. داخل كيف دو جيب زيپ‌دار، 10 جاي كارت اعتباري و 2 عدد محل نگهداري كارت ويزيت وجود دارد. همچنين درون كيف محفظه‌هايي براي قرار دادن سكه و سيم كارت جان دار است كه اين دو كالا يعني سيم كارت و سكه را مي‌توان در جيب‌هاي زيپ‌دار قرار داد. در كيف پول زنانه‌ي شهر چرم دو جيب زيپ‌دار و يك محفظه‌ي قرارگيري اسكناس وجود دارد. كيف پول زنانه‌ي مدل 7-122203 كيفي جادار و مناسب است كه در عين سادگي زيبا نیز موجود است و رنگ قرمز چرم آن بسيار چشم‌گير است.
کیف پول مردانه مدل «122194-1» یک نمونه بیش تر از کیف پول‌های جادار برند «شهر چرم» (Leather City) است. این کیف بیشتراز نوع کتی هست و به راحتی باطن جیب کت و کاپشن‌های مردانه قرار می‌گیرد. برای ساخت آن بیش تر از چرم گاوی فایده شده و کیفیت دوخت ان بسیار خوب است. این کیف دارای 12 شیار برای حفظ کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیش تر از آن هم یک محل برای حفظ عکس دارد. داخل آن یک محفظه برای مراقبت اسکناس می باشد و در پشت کیف یک محفظه دیگر نیز دارد. این کیف بوسیله یک دکمه کوچک بسته میگردد و به‌این ترتیب احتمال افتادن کارت یا پول بیشتراز درون آن به صفر می‌رسد. چرم شهر با فایده بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که محصول ها کاربردی و در عین حالا به‌روز و زیبا ایجاد و عرضه کند.
خاتون و ناز بانوی ایرانی بر روی کیف‌های پول صنایع دستی چرمی مارک دیرین چرم خودنمایی می کند و پرنده خوشبختی بر بالای رمز خاتون به پرواز درآمده است. استادکاران هنرمند سابق چرم با شیوه‌ای هنرمندانه این نقش را به شکل برجسته بر «کيف پول چرم طبيعي سابق چرم مدل LW52» حک کرده‌اند. این کیف سه لت دارنده قسمت‌های مختلفی است. 10 جای کارت اعتباری، جا برای عکس عزیزان‌تان، جای کارت شناسایی، زیپ برای قراردادن اشیا قیمتی و جا برای یک جور اسکناس در این کیف تعبیه شده است. درب این کیف به وسیله یک دکمه مگنتی بسته می‌شود. پشت این کیف نقش برجسته پرسپولیس عهد باستان و تخت جمشید پباده سازی شده است. چرم این کیف از دسته چرم گاوی درجه یک ممتاز و دست رنگ بوده و این کیف بسیار جادار میباشد اما در عین حالا وسیع چشم نمی‌شود. در کل این کیف یک گزینه‌ی زیاد دلخواه برای هدیه دادن به شمار می‌رود.
برای این‌که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید استفاده بیش تر از یک کیف پول خوب حتمی به حیث می‌رسد. « کیف پول قدیمی چرم گونه Lwk38 » دارنده دو لت هست که یکی از دارای یک زیپ، چندین جاکارتی که در تحت خود یک فضای دیگر برای به کار گیری دارااست و یک جای عکس وسیع می باشد و لت دیگر که دکمه‌دار بوده و با دکمه باز و بسته می‌شود، مشتمل بر جای اسکناس و جاکارتی‌های بسیار و یک جای عکس است. در لبه‌ی بخش جلویی کیف نواری در طول کیف بیشتراز چرم با طرح کروکدیل به کار گیری شده که باعث زیباتر شدن این محصول گردیده است. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا این که قفل استفاده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این طراحی که بیشتراز آن با اسامی مانند کیف‌های کتابی یا کیف‌های کتی یاد می‌شود، علاوه‌بر قرار به دست آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول معمولی و بادوام با مارک « کهن چرم » بیشتراز جمله کیف‌هایی هست که میتواند باب سلیقه‌ی هر شخصی باشد. جهت حفظ خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و فراوان آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل هم توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ نوع آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
هنرچرم، طراحي و ساخت محصولات چرمي يكي از شاخه‌ و گرايش‌هاي اساسی صنايع دستي محسوب مي‌شود. انواع چرم‌هاي طبيعي وجود دارد و تكنيك‌هاي مختلفي كه در تولید و تزيين آنها بكارمي‌رود سوخت، حكاكي و نقاشي روي چرم ازجمله تكنيك‌هايي پركاربرد در اين هنر صنعت به ‌شمار مي‌رود. «كيف پول چرم طبيعي مثالين دسته كتي كد 24016» كيف پولي زيبا با طراحي خاص و عالي بوده كه گالري مثاين در قالب مدل مردانه ارايه مي‌كند. اين دسته طراحي محصول به كتي معروف میباشد و محصول كد 24016 از نوع دو لت و به رنگ عسلي توليد مي‌شود. نحوه باز و بسته كردن اين كيف پول به صورت تاشو بوده و هيچ دكمه و زيپي ندارد. طراحي اين محصول، براي استفاده آقايان بوده و مي‌‌تواند به عنوان يك هديه قابل و ارزشمند روز مرد يا هديه تولد محسوب شود. دقت داشته باشيد كه چرم‌ها را نبايد شست و براي تميز كردن آن ها خوبتر می باشد بیش تر از واكس و روغن‌هاي منحصربه‌فرد چرم طبيعي به کار گیری شود.

«کيف پول سابق چرم گونه F3-2» دوچندان زیبا از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این دسته چرم بیشتراز دسته دباغی شده با گیاه می باشد که به رنگ قهوه‌ای سوخته رنگرزی شده است. رنگ قهوه‌ای و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. این کیف جیبی دارنده طراحی ظریفی از طراحان خوش ذوق این مجموعه تولیدی سابق چرم میباشد و بر روی نصیب جلوی کیف دوختی با خطوط شیب‌دار وجود دارد که باعث شده می باشد تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به نظر برسد. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به شکل تاشو و بدون استفاده بیشتراز دکمه یا زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارای دو لت می‌باشد که سوای استفاده بیش تر از زیپ و دکمه و … کوله پشتي هاي سيرا مدل H04-034 Composite روی نیز تا می‌شوند. بدنه‌ی اساسی کیف جهت قرار دادن اسکناس در حیث گرفته شده است. یکی از از لت‌های این کیف پول بر روی خود 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در داخل کیف وجود دارااست که می‌توان آن را نیز به شکل جداگانه به کار گیری اظهار‌کرد و نیز یک لت آن را در فضای پشت جای عکس قرار داد و لت دیگر را بر روی این جای عکس تا کرد. این کیف چرمی به ارتفاع 12.5 و پهنا 9.5 سانتی‌متر و وزن سبک 60 گرمی‌اش می تواند خواسته‌های طرف داران خود را تامین کند. پیشنهاد ما به شما «کيف پول کهن چرم جور F3-2» میباشد که در‌عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است.
اين كيف براي بانوان معمولی پسند و خوش سليقه طراحي شده،از جنس چرم مصنوعي مرغوب میباشد و بصورت كاملا دستدوز دوخته شده ورنگ شاد آن بسيار جلب اعتنا مي كند،قسمت خارجي اين كيف با مارك طرح farvahar تزيين شده و در دوخت آن بیشتراز نخ موم زده همرنگ چرم استفاده شده است. قسمت داخلي اين كيف داراي دو جيب براي قرار دادن اسكناس و 4 عدد جاي كارت اعتباريست ودرب كيف سوای هيچ جور دكمه اي و بصورت تاشو بسته مي‌شود به همين دليل اين كيف مناسب هديه به افراديست كه به كيف بی آلایش علاقهمندند.
کیف پول زنانه‌ی دسته «D291» مارک «چرم مشهد» (Mashad Leather) چرمی هست و از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که برنامه ای کلاسیک (ساده) دارد. بافت کیف پول دوچندان نرم و لطیف میباشد و بیش تر از کیفیت بالایی برخوردار میباشد که سال‌ها فارغ از نگرانی بیشتراز خراب و فرسوده شدن، می‌توانید بیشتراز آن فایده کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد بیش تر از دسته کتی هست که برای بانوان باید در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 190 گرم است. ابعاد کیف پول چرمی چرم مشهد برابر 18.5 × 10 سانتی‌متر است که به‌وسیله‌ی دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. 23 عدد جای کارت اعتباری در کیف پول جور D291 جان دار است؛ همینطور 2 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در کیف لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد یک جیب داخلی (مخفی) و زیپ‌دار داراست که می‌توان سکه، سیمکارت و اشیای کوچک را در این محفظه قرار داد. بر روی کیف پول لوگوی فلزی چرم مشهد به چشم می‌خورد.
چرم‌هاي صنعتي با كيفيت و رنگ‌بندي متنوع و گوناگوني كه دارند، در بين علاقمندان به محولات چرمي، طرف داران زيادي دارند. «كيف پول كفشدوزك طرح شیوه پيش‌ رو زيباست كد 160035» نمونه محصولي از چرم صنعتي هست كه گالري كفشدوزك طراحي و ارايه مي‌كند. اين محصول كيف پولي خلاقانه و منحصر به‌فرد بوده كه رنگي شيري داشته و طرح زمينه‌ آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي است. نكته دیدنی توجهي كه اين محصول را از ساير محصولات مشابه، جدا و متمايز مي‌كند، نقاشي‌ كودكانه‌اي هست كه روي آن اجرا شده؛ كه تصويري بیشتراز يك جاده در ميان درختان و كوه‌ها نشان مي‌دهد كه با خورشيد زرد رنگ تابان و گل‌هاي قرمز رنگي كه جابجا در كنار جاده روييده شده، تزيين داده شده است. اين محصول براي دختران جوان مناسب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه مهیا مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و توسط دكمه‌ه�