کیف پول کهن چرم مدل F3-2

� مشتمل بر یک زیپ و 8 جای کارت است. همینطور صفحه ‌ای که در وسط بر روی یکی‌از از لت‌ها تعبیه شده در یک روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. این کیف پول جیبی مضاعف زیبا از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این نوع چرم بیشتراز نوع دباغی شده با گیاه است. طراحی نوع Lws 47-3 فراوان ساده و شکیل بوده که همین فرمان سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا هستند و این رنگ پر‌نور و برجستگی نقوش منجر شده تا طرح خود را خوب تر نشان دهد. این محصول در عین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست هم موجود است و از این رو خواهان زیادی دارد. این محصول بیش تر از تولیدها این مجموعه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در زمینه محصول ها چرم فعالیت می‌کند. جهت حفظ خوب تر و سالم ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و زیاد آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ گونه آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم جور lp 2» از چرم گاوي طبيعي ساخته شده و اين نوع چرم بیش تر از گونه دباغي با گياه میباشد كه به رنگ زيباي عسلي رنگرزي شده است. رنگ عسلي آن با هر طيف رنگي هم‌خواني داشته و قابليت هماهنگ كردن با هر مدل ستي را دارد. باز و بسته كردن اين كيف راحت بوده و به صورت تاشو و بدون فایده بیش تر از دكمه يا زيپ است. اين كيف جيبي چرم مردانه داراي دو لت بوده كه فارغ از فایده بیشتراز زيپ و دكمه و… بر روي نیز تا مي شوند. بدنه‌ي اصلي كيف جهت قرار دادن اسكناس در حیث گرفته شده است. يكي از لت‌هاي اين كيف پول بر روي خویش 5 جاي كارت و لت ديگر يك جاي عكس دارد. يك جاكارتي در داخل كيف وجود داراست كه مي‌توان آن را نیز به چهره جداگانه به کار گیری كرد و نیز يك لت آن را در فضاي پشت جاي عكس قرار بخشید و لت ديگر را بر روي اين جاي عكس تا كرد. اين كيف چرمي به ارتفاع 12 و عرض 9.5 و عطف 2 سانتي‌متر بوده كه با وزن 95 گرمي‌ خویش مي‌تواند يك گزينه‌ي مطلوب براي طرفدارانش باشد. پيشنهاد ما به شما «كيف جيبي برند كهن چرم دسته lp 2» میباشد كه در‌عين جادار بودن بسيار سبك و خوش دست است.
برای این‌ که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید فایده از یک کیف پول عالی ضروری به لحاظ می‌رسد. این کیف دارنده دو لت است که یکی از دارنده یک زیپ و چند جای کارت و نیز یک جای عکس بزرگ است که در زیر خویش دو فضای دیگر برای جای اسکناس دارند و لت دیگر که دربرگیرنده جاکارتی‌های دوچندان می‌باشد که در دو ردیف قرار دارند و در هر ردیف 4 جاکارتی وجود دارد. در بخش جلویی کیف نواری از چرم با طرح کروکدیل استفاده شده که سبب زیباتر شدن این محصول شده می باشد و با فاصله‌ای در حدود عرض این نوار از لبه‌ی کیف قرار داراست و تا پشت کیف ادامه می‌یابد. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا قفل به کار گیری نشده و به ‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که از آن با اسامی نظیر کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی یاد می‌شود، علاوه‌ بر قرار تصاحب کردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به ‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را زیر تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول بی آلایش و بادوام برند دیرین چرم جور Lwk48 از جمله کیف‌هایی هست که می‌تواند باب سلیقه‌ی شما باشد. مارک ایرانی سابق چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی شما عزیزان عرضه کرده است. جهت محافظت بهتر و سالم ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و بسیار آفتاب به مقطع طولانی در جاهایی نظیر تحت شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ مدل آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
خانم‌ها تنوع لوازم شخصی، پوشش و… را دوست دارا‌هستند حتی در صورتیکه این تنوع در خرید کیف پول اتفاق بیافتد. کیف پول جور «90812-5» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه بیشتراز کیف پول‌های چرم هست که از صددرصد چرم طبیعی ساخته شده است.این کیف بیش تر از گونه کتی هست و نسبت‌به نمونه‌های معمول ابعاد بزرگ‌تری دارد. این کیف، کیفیت دوخت دوچندان خیر و خوبی دارد. داخل آن دارای 11 شیار برای حفظ کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیش تر از آن هم یک محل برای حفظ دو عکس دارد. باطن آن دو محفظه برای حفظ اسکناس میباشد و محفظه‌ی سکه‌ی آن به چهره کلیپسی بسته می‌شود. باز و بسته شدن کیف توسط یک دکمه کوچک انجام می‌شود. چرم شهر با فایده بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که محصولات کاربردی و در عین حال به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
كيف پول زنانه‌ي جور «7-122203» از مارک «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز جور كتي است كه ابعادي معادل 2 × 10 × 19 سانتي‌متر دارد. كيف پول بیش تر از چرم طبيعي گاوي ساخته شده و بسيار نرم و لطيف است. رنگ كيف قرمز و طرح آن ساده است. كيف شهر چرم به وسيله‌ي دكمه و زيپ باز و بسته مي‌شود. درون كيف دو جيب زيپ‌دار، 10 جاي كارت اعتباري و 2 عدد محل نگهداري كارت ويزيت وجود دارد. همچنين باطن كيف محفظه‌هايي براي قرار دادن سكه و سيم كارت جانور است كه اين دو كالا يعني سيم كارت و سكه را مي‌توان در جيب‌هاي زيپ‌دار قرار داد. در كيف پول زنانه‌ي شهر چرم دو جيب زيپ‌دار و يك محفظه‌ي قرارگيري اسكناس وجود دارد. كيف پول زنانه‌ي مدل 7-122203 كيفي جادار و مطلوب میباشد كه در عين سادگي زيبا نیز هست و رنگ قرمز چرم آن بسيار چشم‌گير است.
کیف پول مردانه دسته «122194-1» یک نمونه بیشتراز کیف پول‌های جادار مارک «شهر چرم» (Leather City) است. این کیف بیشتراز دسته کتی موجود است و به راحتی باطن جیب کت و کاپشن‌های مردانه قرار می‌گیرد. برای ساخت آن بیشتراز چرم گاوی فایده شده و کیفیت دوخت ان بسیار خوب است. این کیف دارنده 12 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیشتراز آن نیز یک محل برای مراقبت عکس دارد. باطن آن یک محفظه برای مراقبت اسکناس هست و در پشت کیف یک محفظه دیگر هم دارد. این کیف توسط یک دکمه کوچک بسته میشود و به‌این ترتیب احتمال افتادن کارت یا پول بیشتراز داخل آن به صفر می‌رسد. چرم شهر با استفاده از چرم طبیعی، سعی کرده که تولیدها کاربردی و در عین درحال حاضر به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
خاتون و ناز بانوی ایرانی بر روی کیف‌های پول صنایع دستی چرمی مارک دیرین چرم خودنمایی می نماید و پرنده خوشبختی بر بالای رمز خاتون به پرواز درآمده است. استادکاران هنرمند دیرین چرم با شیوه‌ای هنرمندانه این نقش را به چهره برجسته بر «کيف پول چرم طبيعي سابق چرم جور LW52» حک کرده‌اند. این کیف سه لت دارای قسمت‌های مختلفی است. 10 جای کارت اعتباری، جا برای عکس عزیزان‌تان، جای کارت شناسایی، زیپ برای قراردادن اشیا قیمتی و جا برای یک جور اسکناس در این کیف تعبیه شده است. درب این کیف به وسیله یک دکمه مگنتی بسته می‌شود. پشت این کیف نقش برجسته پرسپولیس عهد باستان و تخت جمشید پباده سازی شده است. چرم این کیف بیشتراز نوع چرم گاوی درجه یک ممتاز و دست رنگ بوده و این کیف دوچندان جادار میباشد البته در عین حالا وسیع دیده نمی‌شود. در کل این کیف یک گزینه‌ی دوچندان مطلوب برای هدیه دادن به شمار می‌رود.
برای این‌که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید به کار گیری بیشتراز یک کیف پول خوب ضروری به نظر می‌رسد. « کیف پول کهن چرم گونه Lwk38 » دارای دو لت میباشد که یکی از دارنده یک زیپ، چندین جاکارتی که در تحت خود یک فضای دیگر برای فایده دارد و یک جای عکس گران قدر می باشد و لت دیگر که دکمه‌دار بوده و با دکمه باز و بسته می‌شود، دربرگیرنده جای اسکناس و جاکارتی‌های بسیار و یک جای عکس است. در لبه‌ی بخش جلویی کیف نواری در طول کیف بیش تر از چرم با طرح کروکدیل به کار گیری شده که باعث زیباتر شدن این محصول گردیده است. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا این که قفل استفاده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که بیشتراز آن با اسامی نظیر کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌بر قرار تصاحب کردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مطلوب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول ساده و بادوام با برند « دیرین چرم » بیش تر از جمله کیف‌هایی است که می تواند باب سلیقه‌ی هر شخصی باشد. جهت مراقبت خوب تر و سلامت ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و مضاعف آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
هنرچرم، طراحي و ایجا تولید ها چرمي يكي بیشتراز شاخه‌ و گرايش‌هاي حساس صنايع دستي محسوب مي‌شود. انواع چرم‌هاي طبيعي وجود دارد و تكنيك‌هاي مختلفي كه در ایجا و تزيين آن ها بكارمي‌رود سوخت، حكاكي و نقاشي روي چرم ازجمله تكنيك‌هايي پركاربرد در اين هنر صنعت به ‌شمار مي‌رود. «كيف پول چرم طبيعي مثالين جور كتي كد 24016» كيف پولي زيبا با طراحي خاص و عالي بوده كه گالري مثاين در قالب دسته مردانه ارايه مي‌كند. اين جور طراحي محصول به كتي معروف است و محصول كد 24016 بیش تر از مدل دو لت و به رنگ عسلي توليد مي‌شود. نحوه باز و بسته كردن اين كيف پول به شکل تاشو بوده و هيچ دكمه و زيپي ندارد. طراحي اين محصول، براي فایده آقايان بوده و مي‌‌تواند به عنوان يك هديه قابل و ارزشمند روز مرد يا هديه تولد محسوب شود. اعتنا داشته باشيد كه چرم‌ها را نبايد شست و براي تميز كردن آن‌ها خوبتر می‌باشد از واكس و روغن‌هاي منحصر به فرد چرم طبيعي فایده شود.

«کيف پول کهن چرم دسته F3-2» مضاعف زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این جور چرم از نوع دباغی شده با گیاه است که به رنگ قهوه‌ای سوخته رنگرزی شده است. رنگ قهوه‌ای و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. این کیف جیبی دارای طراحی ظریفی از طراحان خوش ذوق این مجموعه تولیدی کهن چرم است و بر روی قسمت جلوی کیف دوختی با خطوط شیب‌دار وجود دارد که منجر شده میباشد تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به حیث برسد. کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1 و بسته کردن این کیف راحت بوده و به شکل تاشو و سوای به کار گیری از دکمه یا این که زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارای دو لت است که سوای به کار گیری از زیپ و دکمه و … بر روی نیز تا می‌شوند. بدنه‌ی حساس کیف جهت قرار دادن اسکناس در نظر گرفته شده است. یکی‌از از لت‌های این کیف پول بر روی خود 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در درون کیف وجود داراست که می‌توان آن را هم به چهره جداگانه استفاده اظهار کرد و نیز یک لت آن را در فضای پشت جای عکس قرار بخشید و لت دیگر را بر روی این جای عکس تا کرد. این کیف چرمی به ارتفاع 12.5 و عرض 9.5 سانتی‌متر و وزن سبک 60 گرمی‌اش می تواند خواسته‌های علاقه مندان خویش را تامین کند. پیشنهاد ما به شما «کيف پول دیرین چرم مدل F3-2» می باشد که در‌عین جادار بودن زیاد سبک و خوش دست است.
اين كيف براي بانوان ساده پسند و خوش سليقه طراحي شده،از جنس چرم مصنوعي مرغوب میباشد و بصورت كاملا دستدوز دوخته شده ورنگ شاد آن بسيار جلب دقت مي كند،قسمت خارجي اين كيف با مارك طرح farvahar تزيين شده و در دوخت آن از نخ موم زده همرنگ چرم فایده شده است. نصیب داخلي اين كيف داراي دو جيب براي قرار دادن اسكناس و 4 عدد جاي كارت اعتباريست ودرب كيف بدون هيچ دسته دكمه اي و بصورت تاشو بسته مي‌شود به همين دليل اين كيف مطلوب هديه به افراديست كه به كيف بی آلایش علاقهمندند.
کیف پول زنانه‌ی گونه «D291» برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) چرمی می‌باشد و بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرحی کلاسیک (ساده) دارد. بافت کیف پول فراوان نرم و لطیف میباشد و بیشتراز کیفیت بالایی برخوردار هست که سال‌ها بدون نگرانی بیش تر از خراب و فرسوده شدن، می‌توانید از آن به کار گیری کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد از گونه کتی میباشد که برای بانوان بایستی در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 190 گرم است. ابعاد کیف پول چرمی چرم مشهد برابر 18.5 × 10 سانتی‌متر می‌باشد که به‌وسیله‌ی دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. 23 عدد جای کارت اعتباری در کیف پول دسته D291 جان دار است؛ همچنین 2 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در کیف لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد یک جیب داخلی (مخفی) و زیپ‌دار داراست که می‌توان سکه، سیمکارت و اشیای کوچک را در این محفظه قرار داد. بر روی کیف پول لوگوی فلزی چرم مشهد به چشم می‌خورد.
چرم‌هاي صنعتي با كيفيت و رنگ‌بندي متنوع و گوناگوني كه دارند، در بين علاقمندان به محولات چرمي، هوا داران زيادي دارند. «كيف پول كفشدوزك طرح راه و روش پيش‌ رو زيباست كد 160035» نمونه محصولي بیشتراز چرم صنعتي می باشد كه گالري كفشدوزك طراحي و ارايه مي‌كند. اين محصول كيف پولي خلاقانه و مخصوص به‌فرد بوده كه رنگي شيري داشته و طرح زمينه‌ آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي است. نكته جالب توجهي كه اين محصول را بیش تر از ساير تولیدها مشابه، قطع و متمايز مي‌كند، نقاشي‌ كودكانه‌اي میباشد كه روي آن اجرا شده؛ كه تصويري بیشتراز يك جاده در ميان درختان و كوه‌ها نشان مي‌دهد كه با خورشيد زرد رنگ تابان و گل‌هاي قرمز رنگي كه جابجا در كنار جاده روييده شده، تزيين داده شده است. اين محصول براي دختران برنا مناسب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه مهیا مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و به وسیله دكمه‌ه�