کیف پول کهن چرم مدل F3-2

� شامل یک زیپ و 8 جای کارت است. همچنین صفحه ‌ای که در وسط بر روی یکی بیش تر از لت‌ها تعبیه شده در یک روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. این کیف پول جیبی مضاعف زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این دسته چرم از نوع دباغی شده با گیاه است. پباده سازی مدل Lws 47-3 مضاعف ساده و شکیل بوده که همین امر سبب محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا‌هستند و این رنگ واضح و برجستگی نقوش سبب شده تا طرح خود را بهتر نشان دهد. این محصول در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست نیز هست و از این رو خواهان زیادی دارد. این محصول بیش تر از تولیدات این مجموعه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در موضوع تولیدها چرم کار می‌کند. جهت مراقبت خوب تر و سلامت ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و مضاعف آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مانند زیر شیشه اتومبیل پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم دسته lp 2» بیش تر از چرم گاوي طبيعي ساخته شده و اين دسته چرم بیشتراز گونه دباغي با گياه میباشد كه به رنگ زيباي عسلي رنگرزي شده است. رنگ عسلي آن با هر طيف رنگي هم‌خواني داشته و قابليت هماهنگ كردن با هر مدل ستي را دارد. باز و بسته كردن اين كيف راحت بوده و به چهره تاشو و فارغ از فایده بیشتراز دكمه يا زيپ است. اين كيف جيبي چرم مردانه داراي دو لت بوده كه فارغ از به کار گیری بیش تر از زيپ و دكمه و… بر روي هم تا مي شوند. بدنه‌ي اصلي كيف جهت قرار دادن اسكناس در لحاظ گرفته شده است. يكي از لت‌هاي اين كيف پول بر روي خود 5 جاي كارت و لت ديگر يك جاي عكس دارد. يك جاكارتي در باطن كيف وجود دارااست كه مي‌توان آن را نیز به شکل جداگانه فایده كرد و هم يك لت آن را در فضاي پشت جاي عكس قرار اعطا کرد و لت ديگر را بر روي اين جاي عكس تا كرد. اين كيف چرمي به طول 12 و عرض 9.5 و عطف 2 سانتي‌متر بوده كه با وزن 95 گرمي‌ خویش مي‌تواند يك گزينه‌ي مناسب براي طرفدارانش باشد. پيشنهاد ما به شما «كيف جيبي مارک كهن چرم مدل lp 2» می باشد كه در‌عين جادار بودن بسيار سبك و خوش دست است.
برای این‌ که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید به کار گیری بیش تر از یک کیف پول عالی ضروری به نظر می‌رسد. این کیف دارای دو لت می باشد که یکی از دارای یک زیپ و یک‌سری جای کارت و هم یک جای عکس گران قدر می باشد که در زیر خویش دو فضای دیگر برای جای اسکناس دارا هستند و لت دیگر که مشتمل بر جاکارتی‌های زیاد می‌باشد که در دو ردیف قرار دارند و در هر ردیف 4 جاکارتی وجود دارد. در بخش جلویی کیف نواری بیشتراز چرم با طرح کروکدیل استفاده شده که باعث زیباتر شدن این محصول شده میباشد و با فاصله‌ای در حدود عرض این نوار از لبه‌ی کیف قرار دارد و تا پشت کیف ادامه می‌یابد. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا این که قفل فایده نشده و به ‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. کوله پشتي ال سي مدل 2021 طراحی که از آن با اسامی مانند کیف‌های کتابی یا کیف‌های کتی یاد می‌شود، علاوه‌ بر قرار به دست آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به ‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول ساده و بادوام مارک قدیمی چرم گونه Lwk48 از جمله کیف‌هایی هست که می تواند باب سلیقه‌ی شما باشد. مارک ایرانی کهن چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی شما عزیزان عرضه کرده است. جهت نگهداری بهتر و سالم ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و فراوان آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل هم جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ نوع آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
خانم‌ها تنوع لوازم شخصی، پوشش و… را دوست دارا هستند حتی در حالتی‌که این تنوع در خرید کیف پول اتفاق بیافتد. کیف پول نوع «90812-5» بیشتراز مارک «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه بیشتراز کیف پول‌های چرم می باشد که بیش تر از صددرصد چرم ارگانیک ساخته شده است.این کیف بیش تر از نوع کتی موجود است و نسبت‌به نمونه‌های معمول ابعاد بزرگ‌تری دارد. این کیف، کیفیت دوخت مضاعف خیر و خوبی دارد. داخل آن دارنده 11 شیار برای محافظت کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی از آن نیز یک محل برای نگهداری دو عکس دارد. درون آن دو محفظه برای نگهداری اسکناس هست و محفظه‌ی سکه‌ی آن به شکل کلیپسی بسته می‌شود. باز و بسته شدن کیف توسط یک دکمه کوچک انجام می‌شود. چرم شهر با فایده بیش تر از چرم طبیعی، سعی کرده که محصولات کاربردی و در عین حال به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
كيف پول زنانه‌ي نوع «7-122203» از برند «شهر چرم» (Leather City) از دسته كتي هست كه ابعادي معادل 2 × 10 × 19 سانتي‌متر دارد. كيف پول از چرم طبيعي گاوي ساخته شده و بسيار نرم و لطيف است. رنگ كيف قرمز و طرح آن بی آلایش است. كيف شهر چرم به وسيله‌ي دكمه و زيپ باز و بسته مي‌شود. داخل كيف دو جيب زيپ‌دار، 10 جاي كارت اعتباري و 2 عدد محل نگهداري كارت ويزيت وجود دارد. همچنين داخل كيف محفظه‌هايي براي قرار دادن سكه و سيم كارت موجود است كه اين دو كالا يعني سيم كارت و سكه را مي‌توان در جيب‌هاي زيپ‌دار قرار داد. در كيف پول زنانه‌ي شهر چرم دو جيب زيپ‌دار و يك محفظه‌ي قرارگيري اسكناس وجود دارد. كيف پول زنانه‌ي گونه 7-122203 كيفي جادار و مناسب می باشد كه در عين سادگي زيبا نیز موجود است و رنگ قرمز چرم آن بسيار چشم‌گير است.
کیف پول مردانه مدل «122194-1» یک نمونه بیش تر از کیف پول‌های جادار مارک «شهر چرم» (Leather City) است. این کیف بیش تر از دسته کتی وجود دارد و به راحتی داخل جیب کت و کاپشن‌های مردانه قرار می‌گیرد. برای تولید آن از چرم گاوی استفاده شده و کیفیت دوخت ان دوچندان خوب است. این کیف دارنده 12 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیش تر از آن نیز یک محل برای محافظت عکس دارد. درون آن یک محفظه برای مراقبت اسکناس می‌باشد و در پشت کیف یک محفظه دیگر نیز دارد. این کیف به وسیله یک دکمه کوچک بسته می گردد و به این ترتیب احتمال افتادن کارت یا پول بیش تر از باطن آن به صفر می‌رسد. چرم شهر با به کار گیری از چرم طبیعی، سعی کرده که تولیدات کاربردی و در عین هم اکنون به‌روز و زیبا ایجاد و عرضه کند.
خاتون و ناز بانوی ایرانی بر روی کیف‌های پول صنایع دستی چرمی مارک قدیمی چرم خودنمایی می نماید و پرنده خوشبختی بر بالای راز خاتون به پرواز درآمده است. استادکاران هنرمند قدیمی چرم با شیوه‌ای هنرمندانه این نقش را به شکل برجسته بر «کيف پول چرم طبيعي دیرین چرم مدل LW52» حک کرده‌اند. این کیف سه لت دارای قسمت‌های مختلفی است. 10 جای کارت اعتباری، جا برای عکس عزیزان‌تان، جای کارت شناسایی، زیپ برای قراردادن اشیا قیمتی و جا برای یک جور اسکناس در این کیف تعبیه شده است. درب این کیف به وسیله یک دکمه مگنتی بسته می‌شود. پشت این کیف نقش برجسته پرسپولیس عهد باستان و تخت جمشید پباده سازی شده است. چرم این کیف بیشتراز جور چرم گاوی درجه یک ممتاز و دست رنگ بوده و این کیف مضاعف جادار می‌باشد البته در عین هم اکنون گران قدر چشم نمی‌شود. در کل این کیف یک گزینه‌ی بسیار مناسب برای هدیه دادن به شمار می‌رود.
برای این‌که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید استفاده بیشتراز یک کیف پول عالی حتمی به نظر می‌رسد. « کیف پول کهن چرم نوع Lwk38 » دارای دو لت می باشد که یکی دارای یک زیپ، یکسری جاکارتی که در تحت خود یک فضای دیگر برای به کار گیری دارااست و یک جای عکس گران قدر است و لت دیگر که دکمه‌دار بوده و با دکمه باز و بسته می‌شود، شامل جای اسکناس و جاکارتی‌های مضاعف و یک جای عکس است. در لبه‌ی بخش جلویی کیف نواری در ارتفاع کیف بیش تر از چرم با طرح کروکدیل به کار گیری شده که باعث زیباتر شدن این محصول گردیده است. برای باز و بسته کردن این کیف بیش تر از زیپ یا قفل به کار گیری نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که بیشتراز آن با اسامی نظیر کیف‌های کتابی یا کیف‌های کتی یاد می‌شود، علاوه‌بر قرار گرفتن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول بی آلایش و بادوام با مارک « دیرین چرم » از جمله کیف‌هایی میباشد که می‌تواند باب سلیقه‌ی هر شخصی باشد. جهت محافظت بهتر و سلامت ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و مضاعف آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مانند زیر شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
هنرچرم، طراحي و ساخت تولیدها چرمي يكي بیش تر از شاخه‌ و گرايش‌هاي حساس صنايع دستي محسوب مي‌شود. انواع چرم‌هاي طبيعي وجود دارد و تكنيك‌هاي مختلفي كه در ایجا و تزيين آن‌ها بكارمي‌رود سوخت، حكاكي و نقاشي روي چرم ازجمله تكنيك‌هايي پركاربرد در اين هنر صنعت به ‌شمار مي‌رود. «كيف پول چرم طبيعي مثالين نوع كتي كد 24016» كيف پولي زيبا با طراحي خاص و عالي بوده كه گالري مثاين در قالب مدل مردانه ارايه مي‌كند. اين گونه طراحي محصول به كتي معروف می‌باشد و محصول كد 24016 از مدل دو لت و به رنگ عسلي توليد مي‌شود. نحوه باز و بسته كردن اين كيف پول به شکل تاشو بوده و هيچ دكمه و زيپي ندارد. طراحي اين محصول، براي استفاده آقايان بوده و مي‌‌تواند به عنوان يك هديه قابل و ارزشمند روز مرد يا هديه تولد محسوب شود. دقت داشته باشيد كه چرم‌ها را نبايد شست و براي تميز كردن آنان بهتر هست بیشتراز واكس و روغن‌هاي منحصر چرم طبيعي فایده شود.
«کيف پول سابق چرم مدل F3-2» فراوان زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این جور چرم بیش تر از جور دباغی شده با گیاه هست که به رنگ قهوه‌ای سوخته رنگرزی شده است. رنگ قهوه‌ای و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. این کیف جیبی دارنده طراحی ظریفی از طراحان خوش ذوق این موسسه تولیدی کهن چرم میباشد و بر روی نصیب جلوی کیف دوختی با خطوط شیب‌دار وجود داراست که سبب شده است تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به لحاظ برسد. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به شکل تاشو و بدون فایده بیش تر از دکمه یا این که زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارنده دو لت هست که سوای به کار گیری بیشتراز زیپ و دکمه و … بر روی نیز تا می‌شوند. بدنه‌ی با اهمیت کیف جهت قرار دادن اسکناس در لحاظ گرفته شده است. یکی از لت‌های این کیف پول بر روی خویش 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در داخل کیف وجود دارااست که می‌توان آن را نیز به شکل جداگانه استفاده اعلام کرد و هم یک لت آن را در فضای پشت جای عکس قرار بخشید و لت دیگر را بر روی این جای عکس تا کرد. این کیف چرمی به طول 12.5 و پهنا 9.5 سانتی‌متر و وزن سبک 60 گرمی‌اش میتواند خواسته‌های علاقه مندان خود را تامین کند. سفارش ما به شما «کيف پول سابق چرم مدل F3-2» هست که در‌عین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست است.
اين كيف براي بانوان معمولی پسند و خوش سليقه طراحي شده،از جنس چرم مصنوعي مرغوب است و بصورت كاملا دستدوز دوخته شده ورنگ شاد آن بسيار جلب توجه مي كند،قسمت خارجي اين كيف با مارك طرح farvahar تزيين شده و در دوخت آن بیشتراز نخ موم زده همرنگ چرم به کار گیری شده است. قسمت داخلي اين كيف داراي دو جيب براي قرار دادن اسكناس و 4 عدد جاي كارت اعتباريست ودرب كيف بدون هيچ جور دكمه اي و بصورت تاشو بسته مي‌شود به همين دليل اين كيف مطلوب هديه به افراديست كه به كيف بی آلایش علاقهمندند.
کیف پول زنانه‌ی نوع «D291» برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) چرمی میباشد و بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که برنامه ای کلاسیک (ساده) دارد. بافت کیف پول فراوان نرم و لطیف میباشد و بیشتراز کیفیت بالایی برخوردار میباشد که سال‌ها بدون نگرانی از وخیم و فرسوده شدن، می‌توانید بیش تر از آن به کار گیری کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد بیشتراز جور کتی می باشد که برای بانوان بایستی در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 190 گرم است. ابعاد کیف پول چرمی چرم مشهد برابر 18.5 × 10 سانتی‌متر می‌باشد که به‌وسیله‌ی دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. 23 عدد جای کارت اعتباری در کیف پول دسته D291 جان دار است؛ همینطور 2 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در کیف لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد یک جیب داخلی (مخفی) و زیپ‌دار دارااست که می‌توان سکه، سیمکارت و اشیای کوچک را در این محفظه قرار داد. بر روی کیف پول لوگوی فلزی چرم مشهد به چشم می‌خورد.

چرم‌هاي صنعتي با كيفيت و رنگ‌بندي متنوع و گوناگوني كه دارند، در بين علاقمندان به محولات چرمي، هوا داران زيادي دارند. «كيف پول كفشدوزك طرح شیوه پيش‌ رو زيباست كد 160035» نمونه محصولي از چرم صنعتي است كه گالري كفشدوزك طراحي و ارايه مي‌كند. اين محصول كيف پولي خلاقانه و منحصر به‌فرد بوده كه رنگي شيري داشته و طرح زمينه‌ آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي است. نكته جذاب توجهي كه اين محصول را از ساير محصول ها مشابه، قطع و متمايز مي‌كند، نقاشي‌ كودكانه‌اي هست كه روي آن اجرا شده؛ كه تصويري بیش تر از يك جاده در ميان درختان و كوه‌ها نشان مي‌دهد كه با خورشيد زرد رنگ تابان و گل‌هاي قرمز رنگي كه جابجا در كنار جاده روييده شده، تزيين داده شده است. اين محصول براي دختران برنا مطلوب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه مهیا مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و به وسیله دكمه‌ه�