کیف پول کهن چرم مدل F3-2

� شامل یک زیپ و 8 جای کارت است. همینطور صفحه ‌ای که در وسط بر روی یک کدام از بیشتراز لت‌ها تعبیه شده در یک روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. این کیف پول جیبی زیاد زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این گونه چرم از نوع دباغی شده با گیاه است. طراحی گونه Lws 47-3 دوچندان ساده و شکیل بوده که همین دستور سبب محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده است. کوله پشتي ال سي مدل 2021 نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا‌هستند و این رنگ روشن و برجستگی نقوش منجر شده تا طرح خود را خوب تر نشان دهد. این محصول در عین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست هم وجود دارد و بیش تر از این رو خواهان متعددی دارد. این محصول بیشتراز محصول ها این مجموعه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مسئله محصولات چرم کار می‌کند. جهت حفظ بهتر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و فراوان آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی نظیر ذیل شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم دسته lp 2» از چرم گاوي طبيعي ساخته شده و اين جور چرم از مدل دباغي با گياه می باشد كه به رنگ زيباي عسلي رنگرزي شده است. رنگ عسلي آن با هر طيف رنگي هم‌خواني داشته و قابليت هماهنگ كردن با هر دسته ستي را دارد. باز و بسته كردن اين كيف راحت بوده و به چهره تاشو و بدون به کار گیری از دكمه يا زيپ است. اين كيف جيبي چرم مردانه داراي دو لت بوده كه سوای فایده از زيپ و دكمه و… بر روي نیز تا مي شوند. بدنه‌ي اصلي كيف جهت قرار دادن اسكناس در حیث گرفته شده است. يكي بیش تر از لت‌هاي اين كيف پول بر روي خویش 5 جاي كارت و لت ديگر يك جاي عكس دارد. يك جاكارتي در درون كيف وجود دارااست كه مي‌توان آن را نیز به چهره جداگانه استفاده كرد و هم يك لت آن را در فضاي پشت جاي عكس قرار داد و لت ديگر را بر روي اين جاي عكس تا كرد. اين كيف چرمي به ارتفاع 12 و پهنا 9.5 و عطف 2 سانتي‌متر بوده كه با وزن 95 گرمي‌ خویش مي‌تواند يك گزينه‌ي دلخواه براي طرفدارانش باشد. پيشنهاد ما به شما «كيف جيبي مارک كهن چرم گونه lp 2» می باشد كه در‌عين جادار بودن بسيار سبك و خوش دست است.
برای این‌ که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید استفاده بیش تر از یک کیف پول عالی ضروری به حیث می‌رسد. این کیف دارای دو لت است که یکی‌از دارای یک زیپ و یک سری جای کارت و هم یک جای عکس بزرگ می‌باشد که در ذیل خود دو فضای دیگر برای جای اسکناس دارند و لت دیگر که دربرگیرنده جاکارتی‌های زیاد هست که در دو ردیف قرار دارا هستند و در هر ردیف 4 جاکارتی وجود دارد. در بخش جلویی کیف نواری بیشتراز چرم با طرح کروکدیل استفاده شده که باعث زیباتر شدن این محصول شده میباشد و با فاصله‌ای در حدود پهنا این نوار بیش تر از لبه‌ی کیف قرار دارد و تا پشت کیف ادامه می‌یابد. برای باز و بسته کردن این کیف بیش تر از زیپ یا قفل استفاده نشده و به ‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این طراحی که از آن با اسامی مانند کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی یاد می‌شود، علاوه‌ بر قرار به چنگ آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به ‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را زیر تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول معمولی و بادوام مارک دیرین چرم نوع Lwk48 از جمله کیف‌هایی می‌باشد که می‌تواند باب سلیقه‌ی شما باشد. برند ایرانی دیرین چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی شما عزیزان عرضه کرده است. جهت حفظ خوبتر و سالم ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و زیاد آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ گونه آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
خانم‌ها تنوع لوازم شخصی، پوشش و… را دوست دارا‌هستند چه بسا در شرایطی‌که این تنوع در خرید کیف پول اتفاق بیافتد. کیف پول نوع «90812-5» بیش تر از مارک «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه بیش تر از کیف پول‌های چرم است که بیشتراز صددرصد چرم طبیعی ساخته شده است.این کیف بیشتراز گونه کتی موجود است و نسبت‌به نمونه‌های معمول ابعاد بزرگ‌تری دارد. این کیف، کیفیت دوخت فراوان خوبی دارد. باطن آن دارنده 11 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیشتراز آن هم یک محل برای مراقبت دو عکس دارد. باطن آن دو محفظه برای نگهداری اسکناس هست و محفظه‌ی سکه‌ی آن به چهره کلیپسی بسته می‌شود. باز و بسته شدن کیف به وسیله یک دکمه کوچک انجام می‌شود. چرم شهر با به کار گیری بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که تولیدات کاربردی و در عین اکنون به‌روز و زیبا تولید و عرضه کند.
كيف پول زنانه‌ي جور «7-122203» بیشتراز مارک «شهر چرم» (Leather City) از نوع كتي میباشد كه ابعادي معادل 2 × 10 × 19 سانتي‌متر دارد. كيف پول بیشتراز چرم طبيعي گاوي ساخته شده و بسيار نرم و لطيف است. رنگ كيف قرمز و طرح آن ساده است. كيف شهر چرم به وسيله‌ي دكمه و زيپ باز و بسته مي‌شود. داخل كيف دو جيب زيپ‌دار، 10 جاي كارت اعتباري و 2 عدد محل نگهداري كارت ويزيت وجود دارد. همچنين داخل كيف محفظه‌هايي براي قرار دادن سكه و سيم كارت مو جود هست كه اين دو كالا يعني سيم كارت و سكه را مي‌توان در جيب‌هاي زيپ‌دار قرار داد. در كيف پول زنانه‌ي شهر چرم دو جيب زيپ‌دار و يك محفظه‌ي قرارگيري اسكناس وجود دارد. كيف پول زنانه‌ي گونه 7-122203 كيفي جادار و دلخواه هست كه در عين سادگي زيبا هم موجود است و رنگ قرمز چرم آن بسيار چشم‌گير است.
کیف پول مردانه جور «122194-1» یک نمونه از کیف پول‌های جادار مارک «شهر چرم» (Leather City) است. این کیف بیشتراز جور کتی موجود است و به راحتی داخل جیب کت و کاپشن‌های مردانه قرار می‌گیرد. برای ساخت آن بیش تر از چرم گاوی استفاده شده و کیفیت دوخت ان زیاد خوب است. این کیف دارای 12 شیار برای حفظ کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیشتراز آن هم یک محل برای نگهداری عکس دارد. درون آن یک محفظه برای حفظ اسکناس میباشد و در پشت کیف یک محفظه دیگر نیز دارد. این کیف به وسیله یک دکمه کوچک بسته میگردد و به‌این ترتیب احتمال افتادن کارت یا این که پول از درون آن به صفر می‌رسد. چرم شهر با به کار گیری بیش تر از چرم طبیعی، سعی کرده که تولید ها کاربردی و در عین حالا به‌روز و زیبا ایجاد و عرضه کند.
خاتون و ناز بانوی ایرانی بر روی کیف‌های پول صنایع دستی چرمی مارک قدیمی چرم خودنمایی می کند و پرنده خوشبختی بر بالای راز خاتون به پرواز درآمده است. استادکاران هنرمند دیرین چرم با شیوه‌ای هنرمندانه این نقش را به شکل برجسته بر «کيف پول چرم طبيعي کهن چرم مدل LW52» حک کرده‌اند. این کیف سه لت دارنده قسمت‌های مختلفی است. 10 جای کارت اعتباری، جا برای عکس عزیزان‌تان، جای کارت شناسایی، زیپ برای قراردادن اشیا قیمتی و جا برای یک دسته اسکناس در این کیف تعبیه شده است. درب این کیف به وسیله یک دکمه مگنتی بسته می‌شود. پشت این کیف نقش برجسته پرسپولیس عهد باستان و تخت جمشید پباده سازی شده است. چرم این کیف بیشتراز دسته چرم گاوی درجه یک ممتاز و دست رنگ بوده و این کیف زیاد جادار می باشد ولی در عین درحال حاضر گران قدر دیده نمی‌شود. در کل این کیف یک گزینه‌ی بسیار دلخواه برای هدیه دادن به شمار می‌رود.
برای این‌که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید به کار گیری بیشتراز یک کیف پول عالی حتمی به لحاظ می‌رسد. « کیف پول سابق چرم دسته Lwk38 » دارنده دو لت می‌باشد که یک کدام از دارای یک زیپ، چند جاکارتی که در ذیل خویش یک فضای دیگر برای فایده دارااست و یک جای عکس بزرگ می‌باشد و لت دیگر که دکمه‌دار بوده و با دکمه باز و بسته می‌شود، مشتمل بر جای اسکناس و جاکارتی‌های دوچندان و یک جای عکس است. در لبه‌ی بخش جلویی کیف نواری در ارتفاع کیف بیش تر از چرم با طرح کروکدیل فایده شده که سبب ساز زیباتر شدن این محصول گردیده است. برای باز و بسته کردن این کیف بیش تر از زیپ یا قفل به کار گیری نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که بیشتراز آن با اسامی مثل کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی حافظه می‌شود، علاوه‌بر قرار به چنگ آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را ذیل تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول ساده و بادوام با مارک « دیرین چرم » بیشتراز جمله کیف‌هایی است که میتواند باب سلیقه‌ی هر فردی باشد. جهت مراقبت خوبتر و سالم ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و بسیار آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مانند زیر شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ گونه آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.

هنرچرم، طراحي و ساخت تولیدات چرمي يكي از شاخه‌ و گرايش‌هاي کلیدی صنايع دستي محسوب مي‌شود. انواع چرم‌هاي طبيعي وجود دارد و تكنيك‌هاي مختلفي كه در تولید و تزيين آن‌ها بكارمي‌رود سوخت، حكاكي و نقاشي روي چرم ازجمله تكنيك‌هايي پركاربرد در اين هنر صنعت به ‌شمار مي‌رود. «كيف پول چرم طبيعي مثالين مدل كتي كد 24016» كيف پولي زيبا با طراحي خاص و عالي بوده كه گالري مثاين در قالب نوع مردانه ارايه مي‌كند. اين مدل طراحي محصول به كتي معروف می‌باشد و محصول كد 24016 بیشتراز گونه دو لت و به رنگ عسلي توليد مي‌شود. نحوه باز و بسته كردن اين كيف پول به صورت تاشو بوده و هيچ دكمه و زيپي ندارد. طراحي اين محصول، براي استفاده آقايان بوده و مي‌‌تواند به عنوان يك هديه قابل و ارزشمند روز مرد يا هديه تولد محسوب شود. اعتنا داشته باشيد كه چرم‌ها را نبايد شست و براي تميز كردن آنها خوب تر هست از واكس و روغن‌هاي منحصربه‌فرد چرم طبيعي استفاده شود.
«کيف پول قدیمی چرم جور F3-2» بسیار زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این مدل چرم بیشتراز دسته دباغی شده با گیاه است که به رنگ قهوه‌ای سوخته رنگرزی شده است. رنگ قهوه‌ای و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. این کیف جیبی دارای پباده سازی ظریفی بیش تر از طراحان خوش ذوق شرکت تولیدی دیرین چرم است و بر روی نصیب جلوی کیف دوختی با خطوط شیب‌دار وجود دارااست که سبب شده میباشد تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به نظر برسد. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به صورت تاشو و سوای فایده بیش تر از دکمه یا زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارای دو لت می‌باشد که فارغ از فایده بیشتراز زیپ و دکمه و … بر روی هم تا می‌شوند. بدنه‌ی دارای اهمیت کیف جهت قرار دادن اسکناس در لحاظ گرفته شده است. یکی از لت‌های این کیف پول بر روی خود 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در داخل کیف وجود داراست که می‌توان آن را هم به چهره جداگانه به کار گیری اعلام کرد و هم یک لت آن را در فضای پشت جای عکس قرار بخشید و لت دیگر را بر روی این جای عکس تا کرد. این کیف چرمی به ارتفاع 12.5 و عرض 9.5 سانتی‌متر و وزن سبک 60 گرمی‌اش می تواند خواسته‌های هوا داران خود را تامین کند. پیشنهاد ما به شما «کيف پول سابق چرم گونه F3-2» است که در‌عین جادار بودن زیاد سبک و خوش دست است.
اين كيف براي بانوان ساده پسند و خوش سليقه طراحي شده،از جنس چرم مصنوعي مرغوب هست و بصورت كاملا دستدوز دوخته شده ورنگ شاد آن بسيار جلب اعتنا مي كند،قسمت خارجي اين كيف با مارك طرح farvahar تزيين شده و در دوخت آن بیشتراز نخ موم زده همرنگ چرم استفاده شده است. قسمت داخلي اين كيف داراي دو جيب براي قرار دادن اسكناس و 4 عدد جاي كارت اعتباريست ودرب كيف سوای هيچ جور دكمه اي و بصورت تاشو بسته مي‌شود به همين دليل اين كيف دلخواه هديه به افراديست كه به كيف معمولی علاقهمندند.
کیف پول زنانه‌ی جور «D291» برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) چرمی می‌باشد و بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرحی کلاسیک (ساده) دارد. بافت کیف پول بسیار نرم و لطیف هست و بیشتراز کیفیت بالایی برخوردار است که سال‌ها سوای نگرانی از وخیم و فرسوده شدن، می‌توانید بیش تر از آن استفاده کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد بیش تر از گونه کتی می باشد که برای بانوان باید در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 190 گرم است. ابعاد کیف پول چرمی چرم مشهد برابر 18.5 × 10 سانتی‌متر می‌باشد که به‌وسیله‌ی دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. 23 عدد جای کارت اعتباری در کیف پول گونه D291 جان دار است؛ همینطور 2 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در کیف لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد یک جیب داخلی (مخفی) و زیپ‌دار دارد که می‌توان سکه، سیمکارت و اشیای کوچک را در این محفظه قرار داد. بر روی کیف پول لوگوی فلزی چرم مشهد به چشم می‌خورد.
چرم‌هاي صنعتي با كيفيت و رنگ‌بندي متنوع و گوناگوني كه دارند، در بين علاقمندان به محولات چرمي، طرفداران زيادي دارند. «كيف پول كفشدوزك طرح روش پيش‌ رو زيباست كد 160035» نمونه محصولي از چرم صنعتي هست كه گالري كفشدوزك طراحي و ارايه مي‌كند. اين محصول كيف پولي خلاقانه و اختصاصی به‌فرد بوده كه رنگي شيري داشته و طرح زمينه‌ آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي است. نكته جذاب توجهي كه اين محصول را بیشتراز ساير تولید ها مشابه، غیر وابسته و متمايز مي‌كند، نقاشي‌ كودكانه‌اي می باشد كه روي آن اجرا شده؛ كه تصويري از يك جاده در ميان درختان و كوه‌ها نشان مي‌دهد كه با خورشيد زرد رنگ تابان و گل‌هاي قرمز رنگي كه جابجا در كنار جاده روييده شده، تزيين داده شده است. اين محصول براي دختران جوان مطلوب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه آماده مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و توسط دكمه‌ه�