کیف پول کهن چرم مدل F3-2

� مشتمل بر یک زیپ و 8 جای کارت است. همچنین صفحه ‌ای که در وسط بر روی یکی بیشتراز لت‌ها تعبیه شده در یک روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. این کیف پول جیبی مضاعف زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این جور چرم بیشتراز جور دباغی شده با گیاه است. پباده سازی جور Lws 47-3 مضاعف بی آلایش و شکیل بوده که همین دستور منجر محبوبیت آن می‌شود. بر روی نصیب جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا‌هستند و این رنگ روشن و برجستگی نقوش سبب شده تا طرح خود را بهتر نشان دهد. این محصول در عین جادار بودن مضاعف سبک و خوش دست نیز موجود است و بیش تر از این رو خواهان زیادی دارد. این محصول از تولیدها این موسسه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مسئله تولید ها چرم کار می‌کند. جهت محافظت بهتر و تندرست ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و زیاد آفتاب به زمان طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ مدل آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم نوع lp 2» از چرم گاوي طبيعي ساخته شده و اين مدل چرم بیشتراز نوع دباغي با گياه می‌باشد كه به رنگ زيباي عسلي رنگرزي شده است. رنگ عسلي آن با هر طيف رنگي هم‌خواني داشته و قابليت هماهنگ كردن با هر دسته ستي را دارد. کوله پشتي ال سي مدل 2021 و بسته كردن اين كيف راحت بوده و به صورت تاشو و سوای به کار گیری از دكمه يا زيپ است. اين كيف جيبي چرم مردانه داراي دو لت بوده كه فارغ از فایده بیش تر از زيپ و دكمه و… بر روي هم تا مي شوند. بدنه‌ي اصلي كيف جهت قرار دادن اسكناس در لحاظ گرفته شده است. يكي بیشتراز لت‌هاي اين كيف پول بر روي خود 5 جاي كارت و لت ديگر يك جاي عكس دارد. يك جاكارتي در داخل كيف وجود دارااست كه مي‌توان آن را هم به چهره جداگانه استفاده كرد و نیز يك لت آن را در فضاي پشت جاي عكس قرار بخشید و لت ديگر را بر روي اين جاي عكس تا كرد. اين كيف چرمي به ارتفاع 12 و عرض 9.5 و عطف 2 سانتي‌متر بوده كه با وزن 95 گرمي‌ خویش مي‌تواند يك گزينه‌ي مطلوب براي طرفدارانش باشد. پيشنهاد ما به شما «كيف جيبي برند كهن چرم مدل lp 2» می‌باشد كه در‌عين جادار بودن بسيار سبك و خوش دست است.
برای این‌ که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید به کار گیری بیشتراز یک کیف پول خوب واجب به حیث می‌رسد. این کیف دارنده دو لت میباشد که یک کدام از دارنده یک زیپ و یک سری جای کارت و نیز یک جای عکس وسیع میباشد که در تحت خویش دو فضای دیگر برای جای اسکناس دارا هستند و لت دیگر که دربرگیرنده جاکارتی‌های فراوان میباشد که در دو ردیف قرار دارا‌هستند و در هر ردیف 4 جاکارتی وجود دارد. در بخش جلویی کیف نواری بیشتراز چرم با طرح کروکدیل به کار گیری شده که باعث زیباتر شدن این محصول شده می باشد و با فاصله‌ای در حدود پهنا این نوار بیشتراز لبه‌ی کیف قرار دارد و تا پشت کیف ادامه می‌یابد. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا قفل استفاده نشده و به ‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این طراحی که بیشتراز آن با اسامی مانند کیف‌های کتابی یا کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌ بر قرار به دست آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مطلوب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به ‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول معمولی و بادوام مارک سابق چرم گونه Lwk48 بیش تر از جمله کیف‌هایی می‌باشد که میتواند باب سلیقه‌ی شما باشد. برند ایرانی سابق چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی شما عزیزان عرضه کرده است. جهت حفظ بهتر و تندرست ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و فراوان آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ گونه آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
خانم‌ها تنوع لوازم شخصی، پوشش و… را دوست دارا‌هستند چه بسا در صورتی‌که این تنوع در خرید کیف پول اتفاق بیافتد. کیف پول گونه «90812-5» از مارک «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه بیشتراز کیف پول‌های چرم می‌باشد که از صددرصد چرم ارگانیک ساخته شده است.این کیف بیش تر از دسته کتی وجود دارد و نسبت‌به نمونه‌های معمول ابعاد بزرگ‌تری دارد. این کیف، کیفیت دوخت دوچندان خوبی دارد. باطن آن دارای 11 شیار برای حفظ کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیش تر از آن هم یک محل برای نگهداری دو عکس دارد. باطن آن دو محفظه برای حفظ اسکناس است و محفظه‌ی سکه‌ی آن به صورت کلیپسی بسته می‌شود. باز و بسته شدن کیف به وسیله یک دکمه کوچک انجام می‌شود. چرم شهر با فایده بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که محصول ها کاربردی و در عین اکنون به‌روز و زیبا تولید و عرضه کند.
كيف پول زنانه‌ي مدل «7-122203» بیش تر از برند «شهر چرم» (Leather City) از دسته كتي است كه ابعادي معادل 2 × 10 × 19 سانتي‌متر دارد. كيف پول بیش تر از چرم طبيعي گاوي ساخته شده و بسيار نرم و لطيف است. رنگ كيف قرمز و طرح آن معمولی است. كيف شهر چرم به وسيله‌ي دكمه و زيپ باز و بسته مي‌شود. درون كيف دو جيب زيپ‌دار، 10 جاي كارت اعتباري و 2 عدد محل نگهداري كارت ويزيت وجود دارد. همچنين درون كيف محفظه‌هايي براي قرار دادن سكه و سيم كارت جان دار هست كه اين دو كالا يعني سيم كارت و سكه را مي‌توان در جيب‌هاي زيپ‌دار قرار داد. در كيف پول زنانه‌ي شهر چرم دو جيب زيپ‌دار و يك محفظه‌ي قرارگيري اسكناس وجود دارد. كيف پول زنانه‌ي مدل 7-122203 كيفي جادار و دلخواه می باشد كه در عين سادگي زيبا هم موجود است و رنگ قرمز چرم آن بسيار چشم‌گير است.
کیف پول مردانه مدل «122194-1» یک نمونه بیشتراز کیف پول‌های جادار مارک «شهر چرم» (Leather City) است. این کیف از مدل کتی وجود دارد و به راحتی درون جیب کت و کاپشن‌های مردانه قرار می‌گیرد. برای ایجا آن بیشتراز چرم گاوی به کار گیری شده و کیفیت دوخت ان دوچندان عالی است. این کیف دارنده 12 شیار برای حفظ کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیشتراز آن نیز یک محل برای مراقبت عکس دارد. داخل آن یک محفظه برای نگهداری اسکناس می‌باشد و در پشت کیف یک محفظه دیگر هم دارد. این کیف توسط یک دکمه کوچک بسته می گردد و بدین ترتیب احتمال افتادن کارت یا پول از درون آن به صفر می‌رسد. چرم شهر با فایده از چرم طبیعی، سعی کرده که تولیدات کاربردی و در عین حال به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
خاتون و ناز بانوی ایرانی بر روی کیف‌های پول صنایع دستی چرمی برند دیرین چرم خودنمایی می نماید و پرنده خوشبختی بر بالای راز خاتون به پرواز درآمده است. استادکاران هنرمند قدیمی چرم با شیوه‌ای هنرمندانه این نقش را به چهره برجسته بر «کيف پول چرم طبيعي کهن چرم مدل LW52» حک کرده‌اند. این کیف سه لت دارای قسمت‌های مختلفی است. 10 جای کارت اعتباری، جا برای عکس عزیزان‌تان، جای کارت شناسایی، زیپ برای قراردادن اشیا قیمتی و جا برای یک دسته اسکناس در این کیف تعبیه شده است. درب این کیف به وسیله یک دکمه مگنتی بسته می‌شود. پشت این کیف نقش برجسته پرسپولیس عهد باستان و تخت جمشید پباده سازی شده است. چرم این کیف بیشتراز دسته چرم گاوی درجه یک ممتاز و دست رنگ بوده و این کیف مضاعف جادار هست البته در عین درحال حاضر بزرگ چشم نمی‌شود. در کل این کیف یک گزینه‌ی بسیار دلخواه برای هدیه دادن به شمار می‌رود.
برای این‌که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید فایده از یک کیف پول عالی اضطراری به حیث می‌رسد. « کیف پول سابق چرم دسته Lwk38 » دارنده دو لت می‌باشد که یکی‌از دارای یک زیپ، یکسری جاکارتی که در ذیل خود یک فضای دیگر برای فایده دارااست و یک جای عکس وسیع میباشد و لت دیگر که دکمه‌دار بوده و با دکمه باز و بسته می‌شود، دربرگیرنده جای اسکناس و جاکارتی‌های فراوان و یک جای عکس است. در لبه‌ی بخش جلویی کیف نواری در طول کیف از چرم با طرح کروکدیل به کار گیری شده که باعث زیباتر شدن این محصول گردیده است. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا قفل به کار گیری نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که از آن با اسامی مثل کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌بر قرار تصاحب کردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مطلوب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول بی آلایش و بادوام با برند « قدیمی چرم » از جمله کیف‌هایی میباشد که می تواند باب سلیقه‌ی هر فردی باشد. جهت مراقبت بهتر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و زیاد آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ نوع آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
هنرچرم، طراحي و ایجا تولید ها چرمي يكي بیش تر از شاخه‌ و گرايش‌هاي حیاتی صنايع دستي محسوب مي‌شود. انواع چرم‌هاي طبيعي وجود دارااست و تكنيك‌هاي مختلفي كه در تولید و تزيين آن‌ها بكارمي‌رود سوخت، حكاكي و نقاشي روي چرم ازجمله تكنيك‌هايي پركاربرد در اين هنر صنعت به ‌شمار مي‌رود. «كيف پول چرم طبيعي مثالين مدل كتي كد 24016» كيف پولي زيبا با طراحي خاص و عالي بوده كه گالري مثاين در قالب دسته مردانه ارايه مي‌كند. اين نوع طراحي محصول به كتي معروف هست و محصول كد 24016 بیشتراز جور دو لت و به رنگ عسلي توليد مي‌شود. نحوه باز و بسته كردن اين كيف پول به چهره تاشو بوده و هيچ دكمه و زيپي ندارد. طراحي اين محصول، براي استفاده آقايان بوده و مي‌‌تواند به عنوان يك هديه قابل و ارزشمند روز مرد يا هديه تولد محسوب شود. توجه داشته باشيد كه چرم‌ها را نبايد شست و براي تميز كردن آن‌ها خوبتر است از واكس و روغن‌هاي منحصربه‌فرد چرم طبيعي به کار گیری شود.
«کيف پول کهن چرم جور F3-2» فراوان زیبا بیشتراز چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این نوع چرم بیش تر از نوع دباغی شده با گیاه میباشد که به رنگ قهوه‌ای سوخته رنگرزی شده است. رنگ قهوه‌ای و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. این کیف جیبی دارای پباده سازی ظریفی بیش تر از طراحان خوش ذوق این موسسه تولیدی قدیمی چرم میباشد و بر روی نصیب جلوی کیف دوختی با خطوط شیب‌دار وجود داراست که باعث شده است تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به لحاظ برسد. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به شکل تاشو و بدون فایده از دکمه یا زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارای دو لت می‌باشد که بدون استفاده بیش تر از زیپ و دکمه و … بر روی نیز تا می‌شوند. بدنه‌ی مهم کیف جهت قرار دادن اسکناس در حیث گرفته شده است. یکی از بیشتراز لت‌های این کیف پول بر روی خویش 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در درون کیف وجود دارااست که می‌توان آن را هم به صورت جداگانه استفاده اظهار‌کرد و هم یک لت آن را در فضای پشت جای عکس قرار داد و لت دیگر را بر روی این جای عکس تا کرد. این کیف چرمی به طول 12.5 و پهنا 9.5 سانتی‌متر و وزن سبک 60 گرمی‌اش می تواند خواسته‌های هواداران خود را تامین کند. سفارش ما به شما «کيف پول قدیمی چرم گونه F3-2» می‌باشد که در‌عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است.
اين كيف براي بانوان معمولی پسند و خوش سليقه طراحي شده،از جنس چرم مصنوعي مرغوب است و بصورت كاملا دستدوز دوخته شده ورنگ شاد آن بسيار جلب دقت مي كند،قسمت خارجي اين كيف با مارك طرح farvahar تزيين شده و در دوخت آن از نخ موم زده همرنگ چرم استفاده شده است. قسمت داخلي اين كيف داراي دو جيب براي قرار دادن اسكناس و 4 عدد جاي كارت اعتباريست ودرب كيف فارغ از هيچ مدل دكمه اي و بصورت تاشو بسته مي‌شود به همين دليل اين كيف دلخواه هديه به افراديست كه به كيف ساده علاقهمندند.

کیف پول زنانه‌ی جور «D291» مارک «چرم مشهد» (Mashad Leather) چرمی هست و از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که برنامه ای کلاسیک (ساده) دارد. بافت کیف پول دوچندان نرم و لطیف می باشد و بیشتراز کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد که سال‌ها سوای نگرانی از حاد و فرسوده شدن، می‌توانید بیش تر از آن استفاده کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد بیشتراز دسته کتی هست که برای بانوان بایستی در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 190 گرم است. ابعاد کیف پول چرمی چرم مشهد برابر 18.5 × 10 سانتی‌متر است که به‌وسیله‌ی دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. 23 عدد جای کارت اعتباری در کیف پول نوع D291 مو جود است؛ همچنین 2 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در کیف لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد یک جیب داخلی (مخفی) و زیپ‌دار دارد که می‌توان سکه، سیمکارت و اشیای کوچک را در این محفظه قرار داد. بر روی کیف پول لوگوی فلزی چرم مشهد به دیده می‌خورد.
چرم‌هاي صنعتي با كيفيت و رنگ‌بندي متنوع و گوناگوني كه دارند، در بين علاقمندان به محولات چرمي، علاقه مندان زيادي دارند. «كيف پول كفشدوزك طرح رویکرد پيش‌ رو زيباست كد 160035» نمونه محصولي از چرم صنعتي هست كه گالري كفشدوزك طراحي و ارايه مي‌كند. اين محصول كيف پولي خلاقانه و مخصوص به‌فرد بوده كه رنگي شيري داشته و طرح زمينه‌ آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي است. نكته جذاب توجهي كه اين محصول را از ساير تولیدها مشابه، جدا و متمايز مي‌كند، نقاشي‌ كودكانه‌اي است كه روي آن اجرا شده؛ كه تصويري بیش تر از يك جاده در ميان درختان و كوه‌ها نشان مي‌دهد كه با خورشيد زرد رنگ تابان و گل‌هاي قرمز رنگي كه جابجا در كنار جاده روييده شده، تزيين داده شده است. اين محصول براي دختران جوان مناسب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه مهیا مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و توسط دكمه‌ه�