کیف پول کهن چرم مدل F3-2

� مشتمل بر یک زیپ و 8 جای کارت است. همینطور صفحه ‌ای که در وسط بر روی یکی از بیشتراز لت‌ها تعبیه شده در یک روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. این کیف پول جیبی زیاد زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این جور چرم بیشتراز گونه دباغی شده با گیاه است. پباده سازی جور Lws 47-3 مضاعف معمولی و شکیل بوده که همین فرمان منجر محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا هستند و این رنگ واضح و برجستگی نقوش سبب شده تا طرح خود را خوب تر نشان دهد. این محصول در عین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست نیز هست و از این رو خواهان زیادی دارد. این محصول بیش تر از تولید ها شرکت «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مسئله تولیدات چرم کار می‌کند. جهت محافظت خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و مضاعف آفتاب به زمان طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ مدل آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم نوع lp 2» بیش تر از چرم گاوي طبيعي ساخته شده و اين نوع چرم بیش تر از مدل دباغي با گياه می‌باشد كه به رنگ زيباي عسلي رنگرزي شده است. رنگ عسلي آن با هر طيف رنگي هم‌خواني داشته و قابليت هماهنگ كردن با هر جور ستي را دارد. کیف پول چرم طبیعی کهن چرم مدل LW45/2 و بسته كردن اين كيف راحت بوده و به چهره تاشو و فارغ از به کار گیری بیش تر از دكمه يا زيپ است. اين كيف جيبي چرم مردانه داراي دو لت بوده كه فارغ از به کار گیری بیشتراز زيپ و دكمه و… بر روي هم تا مي شوند. بدنه‌ي اصلي كيف جهت قرار دادن اسكناس در لحاظ گرفته شده است. يكي بیشتراز لت‌هاي اين كيف پول بر روي خود 5 جاي كارت و لت ديگر يك جاي عكس دارد. يك جاكارتي در داخل كيف وجود دارد كه مي‌توان آن را نیز به چهره جداگانه فایده كرد و هم يك لت آن را در فضاي پشت جاي عكس قرار اعطا کرد و لت ديگر را بر روي اين جاي عكس تا كرد. اين كيف چرمي به ارتفاع 12 و پهنا 9.5 و عطف 2 سانتي‌متر بوده كه با وزن 95 گرمي‌ خویش مي‌تواند يك گزينه‌ي دلخواه براي طرفدارانش باشد. پيشنهاد ما به شما «كيف جيبي برند كهن چرم نوع lp 2» هست كه در‌عين جادار بودن بسيار سبك و خوش دست است.

برای این‌ که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید استفاده بیش تر از یک کیف پول خوب ضروری به لحاظ می‌رسد. این کیف دارنده دو لت هست که یکی دارنده یک زیپ و یک سری جای کارت و هم یک جای عکس گران قدر می باشد که در زیر خویش دو فضای دیگر برای جای اسکناس دارا‌هستند و لت دیگر که مشتمل بر جاکارتی‌های زیاد می‌باشد که در دو ردیف قرار دارند و در هر ردیف 4 جاکارتی وجود دارد. در بخش جلویی کیف نواری بیشتراز چرم با طرح کروکدیل به کار گیری شده که سبب زیباتر شدن این محصول شده است و با فاصله‌ای در حدود پهنا این نوار بیشتراز لبه‌ی کیف قرار داراست و تا پشت کیف ادامه می‌یابد. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا قفل استفاده نشده و به ‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این طراحی که از آن با اسامی مانند کیف‌های کتابی یا کیف‌های کتی حافظه می‌شود، علاوه‌ بر قرار به چنگ آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مطلوب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به ‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را ذیل تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول معمولی و بادوام مارک قدیمی چرم دسته Lwk48 بیش تر از جمله کیف‌هایی می باشد که می‌تواند باب سلیقه‌ی شما باشد. مارک ایرانی دیرین چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی شما عزیزان عرضه کرده است. جهت حفظ خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و دوچندان آفتاب به بازه طولانی در جاهایی نظیر تحت شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
خانم‌ها تنوع لوازم شخصی، پوشش و… را دوست دارا هستند حتی در صورتی‌که این تنوع در خرید کیف پول اتفاق بیافتد. کیف پول گونه «90812-5» بیش تر از برند «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه بیشتراز کیف پول‌های چرم است که از صددرصد چرم ارگانیک ساخته شده است.این کیف بیش تر از گونه کتی وجود دارد و نسبت‌به نمونه‌های معمول ابعاد بزرگ‌تری دارد. این کیف، کیفیت دوخت بسیار خوبی دارد. باطن آن دارای 11 شیار برای حفظ کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیش تر از آن نیز یک محل برای حفظ دو عکس دارد. درون آن دو محفظه برای محافظت اسکناس است و محفظه‌ی سکه‌ی آن به صورت کلیپسی بسته می‌شود. باز و بسته شدن کیف به وسیله یک دکمه کوچک انجام می‌شود. چرم شهر با فایده از چرم طبیعی، سعی کرده که محصول ها کاربردی و در عین حال به‌روز و زیبا ایجاد و عرضه کند.
كيف پول زنانه‌ي گونه «7-122203» بیش تر از برند «شهر چرم» (Leather City) بیش تر از گونه كتي هست كه ابعادي معادل 2 × 10 × 19 سانتي‌متر دارد. كيف پول بیشتراز چرم طبيعي گاوي ساخته شده و بسيار نرم و لطيف است. رنگ كيف قرمز و طرح آن معمولی است. كيف شهر چرم به وسيله‌ي دكمه و زيپ باز و بسته مي‌شود. داخل كيف دو جيب زيپ‌دار، 10 جاي كارت اعتباري و 2 عدد محل نگهداري كارت ويزيت وجود دارد. همچنين داخل كيف محفظه‌هايي براي قرار دادن سكه و سيم كارت موجود میباشد كه اين دو كالا يعني سيم كارت و سكه را مي‌توان در جيب‌هاي زيپ‌دار قرار داد. در كيف پول زنانه‌ي شهر چرم دو جيب زيپ‌دار و يك محفظه‌ي قرارگيري اسكناس وجود دارد. كيف پول زنانه‌ي مدل 7-122203 كيفي جادار و مناسب هست كه در عين سادگي زيبا هم هست و رنگ قرمز چرم آن بسيار چشم‌گير است.
کیف پول مردانه جور «122194-1» یک نمونه بیشتراز کیف پول‌های جادار مارک «شهر چرم» (Leather City) است. این کیف از دسته کتی هست و به راحتی داخل جیب کت و کاپشن‌های مردانه قرار می‌گیرد. برای ایجا آن بیش تر از چرم گاوی استفاده شده و کیفیت دوخت ان فراوان خوب است. این کیف دارنده 12 شیار برای حفظ کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیشتراز آن نیز یک محل برای نگهداری عکس دارد. درون آن یک محفظه برای نگهداری اسکناس هست و در پشت کیف یک محفظه دیگر نیز دارد. این کیف توسط یک دکمه کوچک بسته می شود و بدین ترتیب احتمال افتادن کارت یا پول از درون آن به صفر می‌رسد. چرم شهر با استفاده بیش تر از چرم طبیعی، سعی کرده که تولیدات کاربردی و در عین اکنون به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
خاتون و ناز بانوی ایرانی بر روی کیف‌های پول صنایع دستی چرمی مارک سابق چرم خودنمایی می نماید و پرنده خوشبختی بر بالای رمز خاتون به پرواز درآمده است. استادکاران هنرمند سابق چرم با شیوه‌ای هنرمندانه این نقش را به چهره برجسته بر «کيف پول چرم طبيعي کهن چرم نوع LW52» حک کرده‌اند. این کیف سه لت دارای قسمت‌های مختلفی است. 10 جای کارت اعتباری، جا برای عکس عزیزان‌تان، جای کارت شناسایی، زیپ برای قراردادن اشیا قیمتی و جا برای یک نوع اسکناس در این کیف تعبیه شده است. درب این کیف به وسیله یک دکمه مگنتی بسته می‌شود. پشت این کیف نقش برجسته پرسپولیس عهد باستان و تخت جمشید طراحی شده است. چرم این کیف از دسته چرم گاوی درجه یک ممتاز و دست رنگ بوده و این کیف بسیار جادار است البته در عین حالا بزرگ چشم نمی‌شود. در کل این کیف یک گزینه‌ی دوچندان مناسب برای هدیه دادن به شمار می‌رود.
برای این‌که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید فایده بیشتراز یک کیف پول عالی اضطراری به نظر می‌رسد. « کیف پول کهن چرم دسته Lwk38 » دارای دو لت هست که یکی‌از دارنده یک زیپ، تعدادی جاکارتی که در ذیل خویش یک فضای دیگر برای به کار گیری دارااست و یک جای عکس گران قدر هست و لت دیگر که دکمه‌دار بوده و با دکمه باز و بسته می‌شود، شامل جای اسکناس و جاکارتی‌های بسیار و یک جای عکس است. در لبه‌ی بخش جلویی کیف نواری در ارتفاع کیف بیشتراز چرم با طرح کروکدیل فایده شده که سبب زیباتر شدن این محصول گردیده است. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا قفل استفاده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که بیشتراز آن با اسامی مثل کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌بر قرار به دست آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را زیر تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول معمولی و بادوام با مارک « دیرین چرم » بیش تر از جمله کیف‌هایی است که میتواند باب سلیقه‌ی هر فردی باشد. جهت حفظ خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و بسیار آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ جور آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
هنرچرم، طراحي و ساخت تولید ها چرمي يكي بیشتراز شاخه‌ و گرايش‌هاي مهم صنايع دستي محسوب مي‌شود. انواع چرم‌هاي طبيعي وجود دارااست و تكنيك‌هاي مختلفي كه در تولید و تزيين آنان بكارمي‌رود سوخت، حكاكي و نقاشي روي چرم ازجمله تكنيك‌هايي پركاربرد در اين هنر صنعت به ‌شمار مي‌رود. «كيف پول چرم طبيعي مثالين مدل كتي كد 24016» كيف پولي زيبا با طراحي خاص و عالي بوده كه گالري مثاين در قالب مدل مردانه ارايه مي‌كند. اين جور طراحي محصول به كتي معروف میباشد و محصول كد 24016 بیشتراز دسته دو لت و به رنگ عسلي توليد مي‌شود. نحوه باز و بسته كردن اين كيف پول به شکل تاشو بوده و هيچ دكمه و زيپي ندارد. طراحي اين محصول، براي فایده آقايان بوده و مي‌‌تواند به عنوان يك هديه قابل و ارزشمند روز مرد يا هديه تولد محسوب شود. توجه داشته باشيد كه چرم‌ها را نبايد شست و براي تميز كردن آن ها خوبتر می باشد بیش تر از واكس و روغن‌هاي مخصوص چرم طبيعي استفاده شود.
«کيف پول قدیمی چرم جور F3-2» زیاد زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این مدل چرم بیشتراز جور دباغی شده با گیاه است که به رنگ قهوه‌ای سوخته رنگرزی شده است. رنگ قهوه‌ای و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. این کیف جیبی دارای طراحی ظریفی بیشتراز طراحان خوش ذوق این مجموعه تولیدی کهن چرم می باشد و بر روی قسمت جلوی کیف دوختی با خطوط شیب‌دار وجود دارااست که منجر شده می باشد تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به حیث برسد. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به شکل تاشو و بدون استفاده بیش تر از دکمه یا این که زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارای دو لت هست که بدون فایده بیشتراز زیپ و دکمه و … بر روی هم تا می‌شوند. بدنه‌ی اساسی کیف جهت قرار دادن اسکناس در حیث گرفته شده است. یکی از بیشتراز لت‌های این کیف پول بر روی خویش 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در داخل کیف وجود دارد که می‌توان آن را هم به چهره جداگانه به کار گیری کرد و نیز یک لت آن را در فضای پشت جای عکس قرار بخشید و لت دیگر را بر روی این جای عکس تا کرد. این کیف چرمی به ارتفاع 12.5 و عرض 9.5 سانتی‌متر و وزن سبک 60 گرمی‌اش می تواند خواسته‌های علاقه مندان خویش را تامین کند. توصیه ما به شما «کيف پول قدیمی چرم دسته F3-2» هست که در‌عین جادار بودن زیاد سبک و خوش دست است.
اين كيف براي بانوان بی آلایش پسند و خوش سليقه طراحي شده،از جنس چرم مصنوعي مرغوب هست و بصورت كاملا دستدوز دوخته شده ورنگ شاد آن بسيار جلب دقت مي كند،قسمت خارجي اين كيف با مارك طرح farvahar تزيين شده و در دوخت آن بیشتراز نخ موم زده همرنگ چرم به کار گیری شده است. قسمت داخلي اين كيف داراي دو جيب براي قرار دادن اسكناس و 4 عدد جاي كارت اعتباريست ودرب كيف بدون هيچ نوع دكمه اي و بصورت تاشو بسته مي‌شود به همين دليل اين كيف مطلوب هديه به افراديست كه به كيف معمولی علاقهمندند.
کیف پول زنانه‌ی مدل «D291» مارک «چرم مشهد» (Mashad Leather) چرمی می‌باشد و بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که برنامه ای کلاسیک (ساده) دارد. بافت کیف پول دوچندان نرم و لطیف می‌باشد و بیشتراز کیفیت بالایی برخوردار هست که سال‌ها فارغ از نگرانی بیش تر از حاد و فرسوده شدن، می‌توانید بیش تر از آن فایده کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد از دسته کتی میباشد که برای بانوان می بایست در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 190 گرم است. ابعاد کیف پول چرمی چرم مشهد برابر 18.5 × 10 سانتی‌متر است که به‌وسیله‌ی دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. 23 عدد جای کارت اعتباری در کیف پول دسته D291 جانور است؛ همچنین 2 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در کیف لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد یک جیب داخلی (مخفی) و زیپ‌دار داراست که می‌توان سکه، سیمکارت و اشیای کوچک را در این محفظه قرار داد. بر روی کیف پول لوگوی فلزی چرم مشهد به چشم می‌خورد.
چرم‌هاي صنعتي با كيفيت و رنگ‌بندي متنوع و گوناگوني كه دارند، در بين علاقمندان به محولات چرمي، طرف داران زيادي دارند. «كيف پول كفشدوزك طرح خط مش پيش‌ رو زيباست كد 160035» نمونه محصولي از چرم صنعتي هست كه گالري كفشدوزك طراحي و ارايه مي‌كند. اين محصول كيف پولي خلاقانه و منحصربه‌فرد به‌فرد بوده كه رنگي شيري داشته و طرح زمينه‌ آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي است. نكته دیدنی توجهي كه اين محصول را بیش تر از ساير محصولات مشابه، جدا و متمايز مي‌كند، نقاشي‌ كودكانه‌اي می باشد كه روي آن اجرا شده؛ كه تصويري بیش تر از يك جاده در ميان درختان و كوه‌ها نشان مي‌دهد كه با خورشيد زرد رنگ تابان و گل‌هاي قرمز رنگي كه جابجا در كنار جاده روييده شده، تزيين داده شده است. اين محصول براي دختران جوان دلخواه بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه فراهم مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و توسط دكمه‌ه�