کیف پول کهن چرم مدل F3-2

� مشتمل بر یک زیپ و 8 جای کارت است. همچنین صفحه ‌ای که در وسط بر روی یکی از لت‌ها تعبیه شده در یک روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. این کیف پول جیبی بسیار زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این دسته چرم از نوع دباغی شده با گیاه است. طراحی نوع Lws 47-3 بسیار بی آلایش و شکیل بوده که همین امر سبب محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند و این رنگ روشن و برجستگی نقوش سبب ساز شده تا طرح خود را خوبتر نشان دهد. این محصول در عین جادار بودن مضاعف سبک و خوش دست نیز هست و بیش تر از این رو خواهان متعددی دارد. این محصول از محصولات شرکت «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در زمینه محصول ها چرم عمل می‌کند. جهت مراقبت خوب تر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و مضاعف آفتاب به دوران طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ گونه آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم جور lp 2» بیش تر از چرم گاوي طبيعي ساخته شده و اين نوع چرم از مدل دباغي با گياه می‌باشد كه به رنگ زيباي عسلي رنگرزي شده است. رنگ عسلي آن با هر طيف رنگي هم‌خواني داشته و قابليت هماهنگ كردن با هر نوع ستي را دارد. باز و بسته كردن اين كيف راحت بوده و به شکل تاشو و سوای استفاده از دكمه يا زيپ است. اين كيف جيبي چرم مردانه داراي دو لت بوده كه سوای استفاده بیش تر از زيپ و دكمه و… بر روي نیز تا مي شوند. بدنه‌ي اصلي كيف جهت قرار دادن اسكناس در لحاظ گرفته شده است. يكي بیش تر از لت‌هاي اين كيف پول بر روي خود 5 جاي كارت و لت ديگر يك جاي عكس دارد. يك جاكارتي در درون كيف وجود داراست كه مي‌توان آن را نیز به شکل جداگانه به کار گیری كرد و نیز يك لت آن را در فضاي پشت جاي عكس قرار داد و لت ديگر را بر روي اين جاي عكس تا كرد. اين كيف چرمي به طول 12 و پهنا 9.5 و عطف 2 سانتي‌متر بوده كه با وزن 95 گرمي‌ خویش مي‌تواند يك گزينه‌ي مطلوب براي طرفدارانش باشد. پيشنهاد ما به شما «كيف جيبي مارک كهن چرم مدل lp 2» هست كه در‌عين جادار بودن بسيار سبك و خوش دست است.
برای این‌ که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید به کار گیری از یک کیف پول عالی لازم به لحاظ می‌رسد. این کیف دارنده دو لت هست که یکی از دارای یک زیپ و چند جای کارت و هم یک جای عکس وسیع هست که در تحت خود دو فضای دیگر برای جای اسکناس دارا هستند و لت دیگر که شامل جاکارتی‌های فراوان میباشد که در دو ردیف قرار دارند و در هر ردیف 4 جاکارتی وجود دارد. در بخش جلویی کیف نواری بیشتراز چرم با طرح کروکدیل فایده شده که سبب ساز زیباتر شدن این محصول شده میباشد و با فاصله‌ای در حدود پهنا این نوار از لبه‌ی کیف قرار دارااست و تا پشت کیف ادامه می‌یابد. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا این که قفل استفاده نشده و به ‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که از آن با اسامی مثل کیف‌های کتابی یا کیف‌های کتی حافظه می‌شود، علاوه‌ بر قرار دریافت کردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به ‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را زیر تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول بی آلایش و بادوام مارک قدیمی چرم مدل Lwk48 بیشتراز جمله کیف‌هایی می باشد که میتواند باب سلیقه‌ی شما باشد. برند ایرانی قدیمی چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی شما عزیزان عرضه کرده است. جهت حفظ خوب تر و تندرست ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و مضاعف آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ گونه آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
خانم‌ها تنوع لوازم شخصی، پوشش و… را دوست دارا‌هستند حتی در صورتی‌که این تنوع در خرید کیف پول اتفاق بیافتد. کیف پول دسته «90812-5» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه از کیف پول‌های چرم هست که بیش تر از صددرصد چرم ارگانیک ساخته شده است.این کیف بیش تر از مدل کتی هست و نسبت‌به نمونه‌های معمول ابعاد بزرگ‌تری دارد. این کیف، کیفیت دوخت بسیار خیر و خوبی دارد. باطن آن دارنده 11 شیار برای حفظ کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیش تر از آن نیز یک محل برای نگهداری دو عکس دارد. درون آن دو محفظه برای مراقبت اسکناس میباشد و محفظه‌ی سکه‌ی آن به شکل کلیپسی بسته می‌شود. باز و بسته شدن کیف توسط یک دکمه کوچک انجام می‌شود. چرم شهر با به کار گیری بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که تولید ها کاربردی و در عین هم اکنون به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
كيف پول زنانه‌ي نوع «7-122203» بیش تر از مارک «شهر چرم» (Leather City) از گونه كتي می‌باشد كه ابعادي معادل 2 × 10 × 19 سانتي‌متر دارد. كيف پول بیشتراز چرم طبيعي گاوي ساخته شده و بسيار نرم و لطيف است. رنگ كيف قرمز و طرح آن معمولی است. كيف شهر چرم به وسيله‌ي دكمه و زيپ باز و بسته مي‌شود. داخل كيف دو جيب زيپ‌دار، 10 جاي كارت اعتباري و 2 عدد محل نگهداري كارت ويزيت وجود دارد. همچنين باطن كيف محفظه‌هايي براي قرار دادن سكه و سيم كارت مو جود است كه اين دو كالا يعني سيم كارت و سكه را مي‌توان در جيب‌هاي زيپ‌دار قرار داد. در كيف پول زنانه‌ي شهر چرم دو جيب زيپ‌دار و يك محفظه‌ي قرارگيري اسكناس وجود دارد. كيف پول زنانه‌ي دسته 7-122203 كيفي جادار و مناسب هست كه در عين سادگي زيبا نیز وجود دارد و رنگ قرمز چرم آن بسيار چشم‌گير است.
کیف پول مردانه گونه «122194-1» یک نمونه از کیف پول‌های جادار برند «شهر چرم» (Leather City) است. این کیف بیش تر از مدل کتی هست و به راحتی باطن جیب کت و کاپشن‌های مردانه قرار می‌گیرد. برای ایجا آن بیشتراز چرم گاوی به کار گیری شده و کیفیت دوخت ان دوچندان عالی است. این کیف دارنده 12 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی از آن هم یک محل برای محافظت عکس دارد. باطن آن یک محفظه برای نگهداری اسکناس هست و در پشت کیف یک محفظه دیگر هم دارد. این کیف توسط یک دکمه کوچک بسته میگردد و به‌این ترتیب احتمال افتادن کارت یا پول بیش تر از باطن آن به صفر می‌رسد. چرم شهر با استفاده بیش تر از چرم طبیعی، سعی کرده که تولیدها کاربردی و در عین هم اکنون به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.

کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1 و ناز بانوی ایرانی بر روی کیف‌های پول صنایع دستی چرمی مارک سابق چرم خودنمایی می نماید و پرنده خوشبختی بر بالای رمز خاتون به پرواز درآمده است. استادکاران هنرمند کهن چرم با شیوه‌ای هنرمندانه این نقش را به شکل برجسته بر «کيف پول چرم طبيعي کهن چرم مدل LW52» حک کرده‌اند. این کیف سه لت دارای قسمت‌های مختلفی است. 10 جای کارت اعتباری، جا برای عکس عزیزان‌تان، جای کارت شناسایی، زیپ برای قراردادن اشیا قیمتی و جا برای یک مدل اسکناس در این کیف تعبیه شده است. درب این کیف به وسیله یک دکمه مگنتی بسته می‌شود. پشت این کیف نقش برجسته پرسپولیس عهد باستان و تخت جمشید طراحی شده است. چرم این کیف بیش تر از جور چرم گاوی درجه یک ممتاز و دست رنگ بوده و این کیف فراوان جادار می‌باشد البته در عین درحال حاضر وسیع چشم نمی‌شود. در کل این کیف یک گزینه‌ی زیاد مناسب برای هدیه دادن به شمار می‌رود.
برای این‌که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید به کار گیری بیش تر از یک کیف پول خوب ضروری به لحاظ می‌رسد. « کیف پول کهن چرم مدل Lwk38 » دارای دو لت هست که یکی دارای یک زیپ، چندین جاکارتی که در تحت خویش یک فضای دیگر برای به کار گیری دارد و یک جای عکس وسیع میباشد و لت دیگر که دکمه‌دار بوده و با دکمه باز و بسته می‌شود، دربرگیرنده جای اسکناس و جاکارتی‌های زیاد و یک جای عکس است. در لبه‌ی بخش جلویی کیف نواری در ارتفاع کیف از چرم با طرح کروکدیل به کار گیری شده که سبب زیباتر شدن این محصول گردیده است. برای باز و بسته کردن این کیف بیشتراز زیپ یا این که قفل فایده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که بیشتراز آن با اسامی مانند کیف‌های کتابی یا کیف‌های کتی یاد می‌شود، علاوه‌بر قرار دریافت کردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را زیر تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول معمولی و بادوام با برند « سابق چرم » بیش تر از جمله کیف‌هایی میباشد که می تواند باب سلیقه‌ی هر شخصی باشد. جهت نگهداری خوب تر و سالم ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و فراوان آفتاب به دوران طولانی در جاهایی نظیر تحت شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
هنرچرم، طراحي و ساخت تولیدها چرمي يكي بیشتراز شاخه‌ و گرايش‌هاي حیاتی صنايع دستي محسوب مي‌شود. انواع چرم‌هاي طبيعي وجود دارااست و تكنيك‌هاي مختلفي كه در تولید و تزيين آنها بكارمي‌رود سوخت، حكاكي و نقاشي روي چرم ازجمله تكنيك‌هايي پركاربرد در اين هنر صنعت به ‌شمار مي‌رود. «كيف پول چرم طبيعي مثالين دسته كتي كد 24016» كيف پولي زيبا با طراحي خاص و عالي بوده كه گالري مثاين در قالب جور مردانه ارايه مي‌كند. اين نوع طراحي محصول به كتي معروف میباشد و محصول كد 24016 بیش تر از دسته دو لت و به رنگ عسلي توليد مي‌شود. نحوه باز و بسته كردن اين كيف پول به شکل تاشو بوده و هيچ دكمه و زيپي ندارد. طراحي اين محصول، براي به کار گیری آقايان بوده و مي‌‌تواند به عنوان يك هديه قابل و ارزشمند روز مرد يا هديه تولد محسوب شود. توجه داشته باشيد كه چرم‌ها را نبايد شست و براي تميز كردن آن ها خوب تر است از واكس و روغن‌هاي مخصوص چرم طبيعي فایده شود.
«کيف پول قدیمی چرم گونه F3-2» زیاد زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این جور چرم از گونه دباغی شده با گیاه هست که به رنگ قهوه‌ای سوخته رنگرزی شده است. رنگ قهوه‌ای و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. این کیف جیبی دارای طراحی ظریفی بیش تر از طراحان خوش ذوق این مجموعه تولیدی کهن چرم میباشد و بر روی قسمت جلوی کیف دوختی با خطوط شیب‌دار وجود دارد که باعث شده است تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به لحاظ برسد. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به شکل تاشو و بدون فایده بیش تر از دکمه یا این که زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارای دو لت میباشد که بدون استفاده بیش تر از زیپ و دکمه و … بر روی نیز تا می‌شوند. بدنه‌ی مهم کیف جهت قرار دادن اسکناس در لحاظ گرفته شده است. یکی از بیشتراز لت‌های این کیف پول بر روی خود 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در درون کیف وجود دارد که می‌توان آن را هم به شکل جداگانه فایده کرد و نیز یک لت آن را در فضای پشت جای عکس قرار بخشید و لت دیگر را بر روی این جای عکس تا کرد. این کیف چرمی به طول 12.5 و عرض 9.5 سانتی‌متر و وزن سبک 60 گرمی‌اش میتواند خواسته‌های دوستداران خویش را تامین کند. توصیه ما به شما «کيف پول دیرین چرم نوع F3-2» است که در‌عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست است.
اين كيف براي بانوان معمولی پسند و خوش سليقه طراحي شده،از جنس چرم مصنوعي مرغوب هست و بصورت كاملا دستدوز دوخته شده ورنگ شاد آن بسيار جلب اعتنا مي كند،قسمت خارجي اين كيف با مارك طرح farvahar تزيين شده و در دوخت آن بیشتراز نخ موم زده همرنگ چرم استفاده شده است. قسمت داخلي اين كيف داراي دو جيب براي قرار دادن اسكناس و 4 عدد جاي كارت اعتباريست ودرب كيف سوای هيچ نوع دكمه اي و بصورت تاشو بسته مي‌شود به همين دليل اين كيف مناسب هديه به افراديست كه به كيف معمولی علاقهمندند.
کیف پول زنانه‌ی گونه «D291» برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) چرمی هست و از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که برنامه ای کلاسیک (ساده) دارد. بافت کیف پول زیاد نرم و لطیف هست و از کیفیت بالایی برخوردار است که سال‌ها فارغ از نگرانی بیشتراز حاد و فرسوده شدن، می‌توانید بیش تر از آن استفاده کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد بیشتراز جور کتی است که برای بانوان باید در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 190 گرم است. ابعاد کیف پول چرمی چرم مشهد برابر 18.5 × 10 سانتی‌متر می باشد که به‌وسیله‌ی دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. 23 عدد جای کارت اعتباری در کیف پول دسته D291 موجود است؛ همینطور 2 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در کیف لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد یک جیب داخلی (مخفی) و زیپ‌دار دارااست که می‌توان سکه، سیمکارت و اشیای کوچک را در این محفظه قرار داد. بر روی کیف پول لوگوی فلزی چرم مشهد به دیده می‌خورد.
چرم‌هاي صنعتي با كيفيت و رنگ‌بندي متنوع و گوناگوني كه دارند، در بين علاقمندان به محولات چرمي، دوست داران زيادي دارند. «كيف پول كفشدوزك طرح راه پيش‌ رو زيباست كد 160035» نمونه محصولي از چرم صنعتي هست كه گالري كفشدوزك طراحي و ارايه مي‌كند. اين محصول كيف پولي خلاقانه و مخصوص به‌فرد بوده كه رنگي شيري داشته و طرح زمينه‌ آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي است. نكته جالب توجهي كه اين محصول را بیش تر از ساير محصول ها مشابه، غیر وابسته و متمايز مي‌كند، نقاشي‌ كودكانه‌اي می باشد كه روي آن اجرا شده؛ كه تصويري بیش تر از يك جاده در ميان درختان و كوه‌ها نشان مي‌دهد كه با خورشيد زرد رنگ تابان و گل‌هاي قرمز رنگي كه جابجا در كنار جاده روييده شده، تزيين داده شده است. اين محصول براي دختران برنا مناسب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه مهیا مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و توسط دكمه‌ه�