کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1

برای افرادی که تمایل ندارند عکس خود و عزیزان‌شان در مکان‌های عمومی و … در معرض دید باشد فراوان دلخواه است. بدنه‌ی مهم این کیف پول نیز محل قرارگیری اسکناس‌های شما است. این کیف پول جیبی زیاد زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این نوع چرم بیشتراز مدل دباغی شده با گیاه است. پباده سازی مدل LpK 16 بسیار معمولی و شکیل بوده که همین فرمان منجر محبوبیت آن می‌شود. «کیف پول جیبی چرم ارگانیک سابق چرم دسته LpK16» در عین جادار بودن مضاعف سبک و خوش‌دست است. جهت مراقبت خوب تر و سلامت ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و بسیار آفتاب به مقطع طولانی در جاهایی نظیر تحت شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید. محصولات سابق چرم از جمله این محصول شامل 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت‌نامه کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف با طرح ساده‌ی خود دوست داستنی افراد ساده‌پسند است. رنگ مشکی و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. طراحی فراوان کاربردی که شامل دو لت هست که هر یک دارنده جای کارت به صورت افقی و عمودی و بدنه‌ی حساس جای اسکناس است. این کیف پول جیبی بسیار زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و چرم طبیعی گزینه به کار گیری در این کیف از جور چرم گاوی فرنگی با ذبح اسلامی و حلال است. پباده سازی گونه LpK 1-3 بسیار معمولی و شکیل بوده که همین فرمان باعث محبوبیت آن می‌شود. پیشنهاد ما به شما «کیف پول جیبی چرم ارگانیک قدیمی چرم دسته LpK1-3» می باشد که در‌عین جادار بودن مضاعف سبک و خوش دست است. جهت حفظ خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و دوچندان آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل هم جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ گونه آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید. محصولات دیرین چرم بیش تر از جمله این محصول شامل 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت طومار کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
طراحی «کیف پول پارینه چرم جور aw18» بیش تر از گونه بیاله فرنگی (سنتتیک مقاوم از گونه ضخیم و لطیف)، با رنگ قهوه‌ای سوخته، ابعاد 9.5 × 18 × 2 سانتی‌متر و فراوان بی آلایش و شکیل می باشد که همین دستور سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. پباده سازی زیاد کاربردی این کیف کتی که مشتمل بر دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی بیشتراز لت‌هاست مانند؛ کتاب یا این که دفترچه‌ای است که صفحات آن ورق می‌خورند. یکی از از لت‌های این کیف پول جهت قراردادن اسکناس است که روی خود چهار جای کارت و یک جای عکس دارد و لت دیگر مشتمل بر یک زیپ و جای اسکناس است. همینطور صفحه‌ای که در وسط روی یکی بیشتراز لت‌ها تعبیه شده، یک جای عکس دارد. این محصول در عین جاداربودن مضاعف سبک و خوش‌دست می‌باشد و ازاین‌رو خواهان زیادی دارد. جهت محافظت خوبتر و سالم‌ماندن این محصولات، بیشتراز قراردادنشان در معرض حرارت مستقیم و زیاد آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیزکردن کیف بیش تر از هیچ گونه آستون یا اسپری‌ تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
یکی بیش تر از شایسته ترین کیف پول‌های مردانه و زنانه را مارک ایرانی و معتبر «دُرسا» (Dorsa) پباده سازی و تولید می‌کند. این کیف با اسم «11274» شناخته می‌شود. کیف بیشتراز چرم ارگانیک ساخته شده است. با توجه به رنگ مشکی 11274 می‌توانید این کیف را با وسایل و لباس‌های مشکی و سفیدتان ست کنید. کیف پول درسا 11274 با توجه به ابعاد 22 × 13.5 × 4 سانتی‌متری‌اش برای به ملازم داشتن فراوان دلخواه به نظر می‌رسد. این کیف را می‌توانید در جیب کت خودتان نیز قرار بدهید. کیف با یک زیپ سفت باز و بسته می‌شود. برای محافظت کارت اعتباری در این کیف 8 محفظه در حیث گرفته شده است. با وجود چنین ظرفیتی بیشتر کارت‌های بانکی شما مدام همراهتان خواهد بود. کارت ویزیت‌های اصلی شما با وجود 4 محل نگهداری گم نخواهند شد. در پباده سازی این کیف به‌جز این محفظه‌ها برای حفظ سکه نیز فکر شده است. با وجود چنین محفظه‌هایی دیگر صدای تکان خوردن سکه‌ها را نمی‌شنوید. برای این‌که اسکناس‌های خودتان را دسته‌بندی کنید، سه محفظه‌ی اسکناس در اختیار دارید. با دقت به این دسته‌بندی برای پیدا کردن اسکناس‌های موردنظرتان وقت متعددی ضروری ندارید. برای این‌که هنگام پیاده‌روی راحت‌تر باشید یک بند چرمی به این کیف متصل شده است. این بند در چهره موردنیاز بیش تر از کیف جدا می‌شود. روی کیف نشان تجاری درسا چشم می‌شود. کیف بیشتراز جنس چرم گاوی ساخته شده و یک لایه چاپ لیزارد روی خودش دارد. خرید کیف پول درسا 11274 با در حیث داشتن اندازه‌ی نه‌چندان بزرگ، محفظه‌های زیاد و کاربردی و جنس چرم گاوی و مرغوبش منطقی خواهد بود. این کیف برای هدیه دادن به اشخاصی که دوستشان دارید گزینه‌ی مناسبی است.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدها چرمي مشتمل بر كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولیدها خود را بیش تر از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي محصولات بسيار مدرن بوده و بیش تر از جديدترين راه ها براي تهيه تولیدات استفاده مي شود.كيف پول زنانه صدف داراي سه فضاي تفكيكي جهت اسكناس و سكه و ده عدد جا كارتي و سه آلبوم جا ي عكس مي باشد.جنس اين كيف بیش تر از چرم طبيعي می‌باشد و با قفل ناخني بسته مي شود.هم چنين صدف داراي يك فضا در پشت كيف كه با زيپ باز و بسته ميشود.
چرم ماده‌ای با تداوم و مرغوب در صنعت کیف و کفش است. چرم ارگانیک از پوست حیواناتی چون گاو و بز تهیه می‌شود. طیف رنگی‌ای که بیش تر از چرم به‌دست می‌‌آید دوچندان متنوع است. «کيف پول گالري ستاک کد 81022» به‌صورت کیف پول کتی چشم می‌شود. این محصول از چرم گاوی مرغوب تهیه شده و اندازه‌ای که برای این کیف‌پول درنظرگرفته شده، حدود 20 × 10.5 سانتی‌متر است. اقسام مختلفی که برای این محصول درنظر گرفته شده شامل؛ فضای داخلی کیف مشتمل بر یک عدد جیب داخلی و یک عدد زیپ می‌شود. همچنین برای قسمت خارجی کیف، سه عدد جیب کوچک مطلوب برای عکس و سکه در حیث گرفته شده است. قفل موردنظر برای محصول مذکور، بیشتراز جنس چرم و به‌حالت زبانه می باشد و علاوه بر حفاظت زیبایی خاصی به کیف داده است. این محصول میتواند گزینه خیر برای هدیه به افراد جوان و یا این که همسرتان باشد.
بعضی افراد قبل بیش تر از آن ‌که کیف پولی را دست بگیرند برایشان تعداد جای کارت برایشان اهمیت دارد. «کيف پول چرم طبيعي سابق چرم جور LW8-1» بیشتراز جمله کیف‌ پول‌هایی بوده که برای افراد دارنده تعداد زیاد کارت‌های اعتباری، کارت مترو، کارت شهروندی و… طراحی شده است. سادگی این کیف مطرح ترین مزیت آن به‌شمار می‌رود. فایده بیش تر از چرم گاوی مغز‌رنگ تبریز در ایجا این کیف، حافظه شما را از کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. مغز رنگی چرم به این معنی بوده که در شرایطی‌که چرم را برش دهیم تمام چرم یکنواخت رنگ شده است. این کیف دارنده دو جای منحصربه‌فرد اسکناس، ، یک زیپ و هفده جای منحصربه‌فرد کارت اعتباری است. ارتفاع و پهنا آن به‌ترتیب در حدود 19 و 10 سانتی‌متر و قطر آن در حالت خالی، ۱.۵ سانتی‌متر و وزن آن در حدود 120 گرم پباده سازی می‌شود. برای باز و بسته کردن این کیف بیش تر از زیپ یا قفل به کار گیری نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که بیشتراز آن با اسامی مثل کیف‌های کتابی یا کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌بر قرار گرفتن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ قهوه‌ای روشن به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را زیر تاثیر قرار می‌دهد. این کیف پول بی آلایش و بادوام، از جمله کیف‌هایی است که میتواند باب سلیقه‌ی افراد ساده پسند و باشد.
بعضی افراد قبل بیشتراز آن ‌که کیف پولی را دست بگیرند برایشان تعداد جای کارت برایشان اهمیت دارد. «کيف پول چرم طبيعي سابق چرم جور LW8-1» از جمله کیف‌ پول‌هایی بوده که برای افراد دارنده تعداد مضاعف کارت‌های اعتباری، کارت مترو، کارت شهروندی و… طراحی شده است. آسانی این کیف مطرح ترین مزیت آن به‌شمار می‌رود. به کار گیری از چرم گاوی مغز‌رنگ تبریز در ایجا این کیف، حافظه شما را بیش تر از کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. مغز رنگی چرم به این معنی بوده که در شرایطی که چرم را برش دهیم تمام چرم یکنواخت رنگ شده است. این کیف دارای دو جای منحصر اسکناس، ، یک زیپ و هفده جای منحصر کارت اعتباری است. ارتفاع و پهنا آن به‌ترتیب در حدود 19 و 10 سانتی‌متر و قطر آن در حالت خالی، ۱.۵ سانتی‌متر و وزن آن در حدود 120 گرم پباده سازی می‌شود. برای باز و بسته کردن این کیف بیش تر از زیپ یا این که قفل به کار گیری نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این طراحی که از آن با اسامی مانند کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی یاد می‌شود، علاوه‌بر قرار گرفتن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ قهوه‌ای پر‌نور به‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را زیر تاثیر قرار می‌دهد. این کیف پول معمولی و بادوام، بیش تر از جمله کیف‌هایی هست که می تواند باب سلیقه‌ی افراد ساده پسند و باشد.
“كيف‌ پول مردانه چرم طبيعي گليما نوع 244” توليد مجموعه طراحي گليما، بیش تر از چرم طبيعي و كاملا دست ساز می باشد كه با نخ ابريشم و دوخت هاي بسيار ظريف ساخته شده است. دست ساز بودن محصول انرژي و عشق هنرمند سازنده را به شما منتقل مي كند، كه با دقت به زندگي خشك و صنعتي امروز، ميتواند بسيار دیدنی باشد. اين كيف 6 جاي كارت و يك جاي پول دارد. كيف هاي گليما در تيراژ پايين توليد مي شوند،به همين دليل مناسب سليقه ي كساني می‌باشد كه به خاص بودن و تك بودن اهميت مي دهند. تداوم چرم و لذت به کار گیری از يك محصول دست ساز آن را به كالايي تبديل مي كند كه مقطع دوران زيادي یار و همدم شما خواهد بود.
ظاهر بسیار کاربردی کیف پول چرم ارگانیک قدیمی چرم نوع LpK1-2 دربرگیرنده دو لت است. هر یک بیش تر از این لت‌ها دارای جای کارت به شکل افقی و عمودی و بدنه‌ی حیاتی جای اسکناس است. کیف پول چرم طبیعی کهن‌چرم مدل LpK1-2 با طرح ساده‌ی خود دوست داستنی افراد ساده‌پسند است و رنگ سنگین و قهوه‌ای آن با اضافه طیف‌های رنگی هم‌خوانی داشته و قابل ست کردن است. این کیف پول جیبی زیاد زیبا بیشتراز چرم گاوی طبیعی ساخته شده و چرم ارگانیک مورد به کار گیری در این کیف بیشتراز دسته چرم گاوی فرنگی با ذبح اسلامی و حلال است. پباده سازی نوع LpK 1-2 دوچندان ساده و شکیل بوده که همین دستور منجر محبوبیت آن می‌شود. توصیه ما به شما «کیف پول جیبی چرم طبیعی دیرین چرم نوع LpK1-2» می‌باشد که در عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست است. جهت مراقبت خوب تر و تندرست ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و فراوان آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی نظیر ذیل شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ جور آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
کیف پول جور «122003-19» از برند «شهر چرم» (Leather Ciry) نمونه‌ای جالب برای بانوان می‌باشد که بیشتراز انواع کتی یا این که پاسپورتی به‌حساب می‌آید. این کیف پول از چرم طبیعی ساخته شده است و رنگ دوچندان زیبای زرد خردلی دارد. این کیف مطلوب خانم‌هایی می باشد که گاهی صرفا کیف پول به دست می‌گیرند. این کیف به چهره دوبل می باشد که در یک لایه، دارنده محلی برای حفظ عکس، سه زیپ برای محافظت سکه و دو شکاف برای قرارگیری اسکناس است. در نصیب دوم، نیز باز محلی برای عکس تعبیه شده می باشد و تعداد چهار شیار برای قراردادن کارت‌های عابر بانک و ویزیت دارد. همینطور بیشتراز یک شکاف دیگر برای مراقبت اسکناس فایده می‌برد. این کیف حجم مناسبی برای حمل پول و چه بسا کاغذهای یادداشت یار و همدم دارد که می تواند به‌عنوان کیف دستی کوچک در خریدهای روزانه نیز همراهتان باشد. این کیف بدنه‌ی نرم و ظاهر گیرایی داراست و می‌توان آن را با کیف دستی یا با رنگ شال به‌تنهایی ست کرد.

جاكارتي تمام دست دوز «edgallary» (اي دي گالري) دسته «N4» با طراحي معمولی و شيك بیش تر از چرم طبيعي بز تهيه شده است. اين چرم، نرم‌تر بیش تر از چرم گاو بوده و مطلوب براي توليد انواع صنايع دستي است. تولیدها edgallary با تكنيك دوخت دو طرفه تهيه شده كه چرخ‌هاي خياطي صنعتي حاذق به توليد آن نيستند.جاكارتي چرمي N4، گنجايش 3 كارت هوشمند در هر طرف، در مجموع 6 كارت هوشمند، و يك پاكت جاي بيزينس كارت در نماي بيروني كيف را دارا مي باشد. شركت edgallary اين محصول را در دو رنگ به شکل زير طراحي كرده است:
1- نماي بيروي بیشتراز چرم مشكي و قسمت مياني داخلي بیش تر از جير سبز آب
2- يك طرف كيف بیش تر از چرم صورتي و طرف ديگر كيف بیش تر از جير نوك مداديبرند شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی پباده سازی و ایجاد اکسسوری‌های چرم قدمت متعددی داراست و در تولیدات خویش بیش تر از چرم طبیعی سود می‌برد. کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) با دسته (1182) نیز یکی بیش تر از محصول ها این برند آشنا به چهره چرمی می باشد که تعیین ایده‌آل برای آقایان و خانم‌های خوش‌سلیقه قلمداد خواهد شد. این کیف پول به صورت کتی یا به اصطلاح پالتویی طراحی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول (1182) در ابعاد 10 × 18.5 × 2 سانتی‌متر میباشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم فایده شده در این کیف پول جنسی از چرم طبیعی از مدل گاوی با طرح لیزارد دارااست و مرحله درخشان آن جذابیت متعددی ایجاد کرده است. کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim کیف به صورت کتابی یا معمولی باز خواهد شد و بر روی آن مارک درسا به زیبایی به شکل فلزی قرار گرفته است. طرح مشکی و درخشان با رگه‌هایی به روی چرم، ظواهر این کیف را تا حد زیادی به شکل مجلسی و شکیل تبدیل کرده و استفاده‌ی آن را بسته به سلیقه به آقایان �