کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1

برای افرادی که تمایل ندارند عکس خویش و عزیزان‌شان در مکان‌های عمومی و … در معرض دید باشد دوچندان مطلوب است. بدنه‌ی حیاتی این کیف پول نیز محل قرارگیری اسکناس‌های شما است. این کیف پول جیبی زیاد زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این نوع چرم از مدل دباغی شده با گیاه است. پباده سازی جور LpK 16 مضاعف معمولی و شکیل بوده که همین امر سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. «کیف پول جیبی چرم ارگانیک کهن چرم دسته LpK16» در عین جادار بودن فراوان سبک و خوش‌دست است. جهت حفظ بهتر و سالم ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و بسیار آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل هم توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ گونه آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید. محصولات کهن چرم بیش تر از جمله این محصول مشتمل بر 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت‌نامه کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف با طرح ساده‌ی خویش دوست داستنی افراد ساده‌پسند است. رنگ مشکی و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. پباده سازی زیاد کاربردی که مشتمل بر دو لت هست که هر یک دارای جای کارت به شکل افقی و عمودی و بدنه‌ی دارای اهمیت جای اسکناس است. این کیف پول جیبی فراوان زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و چرم ارگانیک گزینه به کار گیری در این کیف بیشتراز دسته چرم گاوی فرنگی با ذبح اسلامی و حلال است. پباده سازی نوع LpK 1-3 بسیار بی آلایش و شکیل بوده که همین دستور سبب محبوبیت آن می‌شود. توصیه ما به شما «کیف پول جیبی چرم ارگانیک سابق چرم گونه LpK1-3» است که در‌عین جادار بودن زیاد سبک و خوش دست است. جهت حفظ بهتر و سالم ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و دوچندان آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ جور آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید. محصول ها کهن چرم بیشتراز جمله این محصول دربرگیرنده 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت نامه کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
طراحی «کیف پول پارینه چرم مدل aw18» بیش تر از مدل بیاله فرنگی (سنتتیک مقاوم از گونه ضخیم و لطیف)، با رنگ قهوه‌ای سوخته، ابعاد 9.5 × 18 × 2 سانتی‌متر و مضاعف معمولی و شکیل می باشد که همین فرمان باعث محبوبیت آن می‌شود. پباده سازی دوچندان کاربردی این کیف کتی که دربرگیرنده دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی بیشتراز لت‌هاست مانند؛ کتاب یا این که دفترچه‌ای می باشد که صفحات آن ورق می‌خورند. یکی‌از بیش تر از لت‌های این کیف پول جهت قراردادن اسکناس میباشد که روی خود چهار جای کارت و یک جای عکس داراست و لت دیگر شامل یک زیپ و جای اسکناس است. همینطور صفحه‌ای که در وسط روی یکی‌از بیش تر از لت‌ها تعبیه شده، یک جای عکس دارد. این محصول در عین جاداربودن مضاعف سبک و خوش‌دست است و ازاین‌رو خواهان زیادی دارد. جهت مراقبت بهتر و سالم‌ماندن این محصولات، بیش تر از قراردادنشان در معرض حرارت بدون واسطه و زیاد آفتاب به بازه طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیزکردن کیف از هیچ گونه آستون یا این که اسپری‌ تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
یکی بیشتراز بهترین کیف پول‌های مردانه و زنانه را مارک ایرانی و معتبر «دُرسا» (Dorsa) پباده سازی و تولید می‌کند. این کیف با نام «11274» شناخته می‌شود. کیف از چرم طبیعی ساخته شده است. با دقت به رنگ مشکی 11274 می‌توانید این کیف را با وسایل و لباس‌های مشکی و سفیدتان ست کنید. کیف پول درسا 11274 با توجه به ابعاد 22 × 13.5 × 4 سانتی‌متری‌اش برای به یار و همدم داشتن بسیار مناسب به نظر می‌رسد. این کیف را می‌توانید در جیب کت خودتان نیز قرار بدهید. کیف با یک زیپ محکم باز و بسته می‌شود. برای نگهداری کارت اعتباری در این کیف 8 محفظه در نظر گرفته شده است. با وجود چنین ظرفیتی طولانی تر کارت‌های بانکی شما همیشه همراهتان خواهد بود. کارت ویزیت‌های دارای اهمیت شما با وجود 4 محل نگهداری گم نخواهند شد. در پباده سازی این کیف به‌جز این محفظه‌ها برای محافظت سکه نیز فکر شده است. با وجود چنین محفظه‌هایی دیگر صدای تکان میل کردن سکه‌ها را نمی‌شنوید. برای این‌که اسکناس‌های خودتان را دسته‌بندی کنید، سه محفظه‌ی اسکناس در اختیار دارید. با توجه به این دسته‌بندی برای پیدا کردن اسکناس‌های موردنظرتان وقت متعددی حتمی ندارید. برای این‌که هنگام پیاده‌روی راحت‌تر باشید یک بند چرمی به این کیف متصل شده است. این بند در چهره نیاز از کیف قطع می‌شود. روی کیف نشان تجاری درسا چشم می‌شود. کیف بیشتراز جنس چرم گاوی ساخته شده و یک لایه چاپ لیزارد روی خودش دارد. خرید کیف پول درسا 11274 با در نظر داشتن اندازه‌ی نه‌چندان بزرگ، محفظه‌های مضاعف و کاربردی و جنس چرم گاوی و مرغوبش منطقی خواهد بود. این کیف برای هدیه دادن به کسانی که دوستشان دارید گزینه‌ی مناسبی است.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع محصولات چرمي شامل كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولیدات خویش را بیش تر از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولیدها بسيار مدرن بوده و بیشتراز جديدترين راه و روش ها براي تهيه محصولات به کار گیری مي شود.كيف پول زنانه صدف داراي سه فضاي تفكيكي جهت اسكناس و سكه و ده عدد جا كارتي و سه آلبوم جا ي عكس مي باشد.جنس اين كيف از چرم طبيعي هست و با قفل ناخني بسته مي شود.هم چنين صدف داراي يك فضا در پشت كيف كه با زيپ باز و بسته ميشود.

چرم ماده‌ای با استمرار و مرغوب در صنعت کیف و کفش است. چرم ارگانیک بیشتراز پوست حیواناتی چون گاو و بز تنظیم می‌شود. طیف رنگی‌ای که از چرم به‌دست می‌‌آید زیاد متنوع است. «کيف پول گالري ستاک کد 81022» به‌صورت کیف پول کتی دیده می‌شود. این محصول بیشتراز چرم گاوی مرغوب تهیه و تنظیم شده و اندازه‌ای که برای این کیف‌پول درنظرگرفته شده، حدود 20 × 10.5 سانتی‌متر است. اقسام مختلفی که برای این محصول درنظر گرفته شده شامل؛ فضای داخلی کیف دربرگیرنده یک عدد جیب داخلی و یک عدد زیپ می‌شود. همینطور برای قسمت خارجی کیف، سه عدد جیب کوچک دلخواه برای عکس و سکه در حیث گرفته شده است. قفل موردنظر برای محصول مذکور، از جنس چرم و به‌حالت زبانه می‌باشد و علاوه بر حفاظت زیبایی خاصی به کیف داده است. این محصول میتواند گزینه خوبی برای هدیه به افراد جوان و یا همسرتان باشد.
بعضی افراد قبل بیشتراز آن ‌که کیف پولی را دست بگیرند برایشان تعداد جای کارت برایشان اهمیت دارد. «کيف پول چرم طبيعي سابق چرم جور LW8-1» بیشتراز جمله کیف‌ پول‌هایی بوده که برای افراد دارنده تعداد بسیار کارت‌های اعتباری، کارت مترو، کارت شهروندی و… پباده سازی شده است. سادگی این کیف مطرح ترین مزیت آن به‌شمار می‌رود. استفاده بیش تر از چرم گاوی مغز‌رنگ تبریز در ساخت این کیف، خاطر شما را بیشتراز کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. مغز رنگی چرم به این معنی بوده که در صورتیکه چرم را برش دهیم تمام چرم یکنواخت رنگ شده است. این کیف دارنده دو جای مخصوص اسکناس، ، یک زیپ و هفده جای منحصر به فرد کارت اعتباری است. طول و عرض آن به‌ترتیب در حدود 19 و 10 سانتی‌متر و قطر آن در حالت خالی، ۱.۵ سانتی‌متر و وزن آن در حدود 120 گرم طراحی می‌شود. برای باز و بسته کردن این کیف بیشتراز زیپ یا این که قفل فایده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که بیش تر از آن با اسامی مثل کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌بر قرار گرفتن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ قهوه‌ای پر‌نور به‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این کیف پول ساده و بادوام، بیشتراز جمله کیف‌هایی است که می تواند باب سلیقه‌ی افراد ساده پسند و باشد.
بعضی افراد قبل از آن ‌که کیف پولی را دست بگیرند برایشان تعداد جای کارت برایشان اهمیت دارد. «کيف پول چرم طبيعي کهن چرم دسته LW8-1» بیشتراز جمله کیف‌ پول‌هایی بوده که برای افراد دارای تعداد بسیار کارت‌های اعتباری، کارت مترو، کارت شهروندی و… پباده سازی شده است. سادگی این کیف اصلی ترین مزیت آن به‌شمار می‌رود. به کار گیری از چرم گاوی مغز‌رنگ تبریز در تولید این کیف، خاطر شما را بیشتراز کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. مغز رنگی چرم به این معنی بوده که در صورتیکه چرم را برش دهیم تمام چرم یکنواخت رنگ شده است. این کیف دارای دو جای مخصوص اسکناس، ، یک زیپ و هفده جای منحصربه‌فرد کارت اعتباری است. طول و عرض آن به‌ترتیب در حدود 19 و 10 سانتی‌متر و قطر آن در موقعیت خالی، ۱.۵ سانتی‌متر و وزن آن در حدود 120 گرم طراحی می‌شود. برای باز و بسته کردن این کیف بیشتراز زیپ یا قفل به کار گیری نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این طراحی که بیشتراز آن با اسامی نظیر کیف‌های کتابی یا کیف‌های کتی حافظه می‌شود، علاوه‌بر قرار به دست آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مطلوب هستند. رنگ قهوه‌ای روشن به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را زیر تاثیر قرار می‌دهد. این کیف پول بی آلایش و بادوام، بیش تر از جمله کیف‌هایی هست که می تواند باب سلیقه‌ی افراد بی آلایش پسند و باشد.
“كيف‌ پول مردانه چرم طبيعي گليما دسته 244” توليد تیم طراحي گليما، بیشتراز چرم طبيعي و كاملا دست ساز هست كه با نخ ابريشم و دوخت هاي بسيار ظريف ساخته شده است. دست ساز بودن محصول انرژي و عشق هنرمند سازنده را به شما منتقل مي كند، كه با توجه به زندگي خشك و صنعتي امروز، ميتواند بسيار دیدنی باشد. اين كيف 6 جاي كارت و يك جاي پول دارد. كيف هاي گليما در تيراژ پايين توليد مي شوند،به همين دليل مطلوب سليقه ي كساني هست كه به خاص بودن و تك بودن اهميت مي دهند. استمرار چرم و لذت به کار گیری بیش تر از يك محصول دست ساز آن را به كالايي تبديل مي كند كه دوران دوران زيادي یار و همدم شما خواهد بود.
ظاهر فراوان کاربردی کیف پول چرم ارگانیک کهن چرم دسته LpK1-2 دربرگیرنده دو لت است. هر یک از این لت‌ها دارای جای کارت به صورت افقی و عمودی و بدنه‌ی حساس جای اسکناس است. کیف پول چرم ارگانیک کهن‌چرم مدل LpK1-2 با طرح ساده‌ی خویش محبوب افراد ساده‌پسند میباشد و رنگ سنگین و قهوه‌ای آن با بیش تر طیف‌های رنگی هم‌خوانی داشته و قابل ست کردن است. این کیف پول جیبی فراوان زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و چرم ارگانیک مورد استفاده در این کیف بیش تر از گونه چرم گاوی فرنگی با ذبح اسلامی و حلال است. پباده سازی گونه LpK 1-2 دوچندان بی آلایش و شکیل بوده که همین امر منجر محبوبیت آن می‌شود. کوله پشتي کوهنوردي 60 ليتري ال سي مدل Independe ما به شما «کیف پول جیبی چرم طبیعی سابق چرم نوع LpK1-2» هست که در عین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست است. جهت نگهداری بهتر و سلامت ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و زیاد آفتاب به بازه طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل هم توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
کیف پول جور «122003-19» بیش تر از برند «شهر چرم» (Leather Ciry) نمونه‌ای دیدنی برای بانوان میباشد که بیشتراز انواع کتی یا پاسپورتی به‌حساب می‌آید. این کیف پول بیشتراز چرم ارگانیک ساخته شده می باشد و رنگ زیاد زیبای زرد خردلی دارد. این کیف مطلوب خانم‌هایی می باشد که گاهی تنها کیف پول به دست می‌گیرند. این کیف به شکل دوبل هست که در یک لایه، دارای محلی برای نگهداری عکس، سه زیپ برای حفظ سکه و دو شکاف برای قرارگیری اسکناس است. در قسمت دوم، هم باز محلی برای عکس تعبیه شده هست و تعداد چهار شیار برای قراردادن کارت‌های عابر بانک و ویزیت دارد. همینطور بیش تر از یک شکاف دیگر برای مراقبت اسکناس استفاده می‌برد. این کیف حجم مناسبی برای حمل پول و حتی کاغذهای یادداشت ملازم داراست که می تواند به‌عنوان کیف دستی کوچک در خریدهای روزانه نیز همراهتان باشد. این کیف بدنه‌ی نرم و ظواهر گیرایی دارااست و می‌توان آن را با کیف دستی یا با رنگ شال به‌تنهایی ست کرد.
جاكارتي تمام دست دوز «edgallary» (اي دي گالري) مدل «N4» با طراحي ساده و شيك بیشتراز چرم طبيعي بز تهيه شده است. اين چرم، نرم‌تر بیش تر از چرم گاو بوده و مناسب براي توليد انواع صنايع دستي است. تولیدات edgallary با تكنيك دوخت دو طرفه تهيه شده كه چرخ‌هاي خياطي صنعتي قوی به توليد آن نيستند.جاكارتي چرمي N4، گنجايش 3 كارت هوشمند در هر طرف، در مجموع 6 كارت هوشمند، و يك پاكت جاي بيزينس كارت در نماي بيروني كيف را دارا مي باشد. شركت edgallary اين محصول را در دو رنگ به چهره زير طراحي كرده است:
1- نماي بيروي بیشتراز چرم مشكي و نصیب مياني داخلي بیش تر از جير سبز آب
2- يك طرف كيف از چرم صورتي و طرف ديگر كيف بیشتراز جير نوك مداديبرند شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی پباده سازی و تولید اکسسوری‌های چرم قدمت متعددی داراست و در محصول ها خود بیشتراز چرم طبیعی سود می‌برد. کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) با گونه (1182) نیز یکی از بیشتراز محصول ها این برند آشنا به چهره چرمی می‌باشد که گزینش ایده‌آل برای آقایان و خانم‌های خوش‌سلیقه قلمداد خواهد شد. این کیف پول به صورت کتی یا به اصطلاح پالتویی طراحی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول (1182) در ابعاد 10 × 18.5 × 2 سانتی‌متر میباشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم فایده شده در این کیف پول جنسی بیش تر از چرم ارگانیک از دسته گاوی با طرح لیزارد دارااست و تراز براق آن جذابیت زیادی ساخت کرده است. این کیف به صورت کتابی یا این که ساده باز خواهد شد و بر روی آن برند درسا به زیبایی به شکل فلزی قرار گرفته است. طرح مشکی و درخشان با رگه‌هایی به روی چرم، ظواهر این کیف را تا حد متعددی به صورت مجلسی و شکیل تبدیل کرده و استفاده‌ی آن را بسته به سلیقه به آقایان �