کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1

برای افرادی که تمایل ندارند عکس خویش و عزیزان‌شان در مکان‌های عمومی و … در معرض دید باشد زیاد مطلوب است. بدنه‌ی حساس این کیف پول نیز محل قرارگیری اسکناس‌های شما است. این کیف پول جیبی فراوان زیبا از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این مدل چرم بیش تر از مدل دباغی شده با گیاه است. پباده سازی دسته LpK 16 فراوان ساده و شکیل بوده که همین دستور باعث محبوبیت آن می‌شود. «کیف پول جیبی چرم ارگانیک قدیمی چرم جور LpK16» در عین جادار بودن دوچندان سبک و خوش‌دست است. جهت حفظ خوب تر و سالم ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و فراوان آفتاب به بازه طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل هم جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ مدل آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید. تولیدات قدیمی چرم بیشتراز جمله این محصول دربرگیرنده 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت‌نامه کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف با طرح ساده‌ی خود محبوب افراد ساده‌پسند است. رنگ مشکی و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. پباده سازی فراوان کاربردی که مشتمل بر دو لت می باشد که هر یک دارای جای کارت به چهره افقی و عمودی و بدنه‌ی اصلی جای اسکناس است. این کیف پول جیبی دوچندان زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و چرم ارگانیک گزینه به کار گیری در این کیف بیشتراز گونه چرم گاوی فرنگی با ذبح اسلامی و حلال است. پباده سازی گونه LpK 1-3 فراوان ساده و شکیل بوده که همین امر منجر محبوبیت آن می‌شود. پیشنهاد ما به شما «کیف پول جیبی چرم ارگانیک سابق چرم نوع LpK1-3» هست که در‌عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است. جهت مراقبت خوبتر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و مضاعف آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مثل تحت شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید. محصولات دیرین چرم بیشتراز جمله این محصول دربرگیرنده 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت نامه کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
طراحی «کیف پول پارینه چرم گونه aw18» بیشتراز مدل بیاله فرنگی (سنتتیک مقاوم بیشتراز مدل ضخیم و لطیف)، با رنگ قهوه‌ای سوخته، ابعاد 9.5 × 18 × 2 سانتی‌متر و فراوان معمولی و شکیل میباشد که همین فرمان منجر محبوبیت آن می‌شود. طراحی زیاد کاربردی این کیف کتی که مشتمل بر دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی از بیش تر از لت‌هاست مانند؛ کتاب یا این که دفترچه‌ای می‌باشد که صفحات آن ورق می‌خورند. یکی از بیشتراز لت‌های این کیف پول جهت قراردادن اسکناس می‌باشد که روی خویش چهار جای کارت و یک جای عکس دارااست و لت دیگر دربرگیرنده یک زیپ و جای اسکناس است. همینطور صفحه‌ای که در وسط روی یکی از لت‌ها تعبیه شده، یک جای عکس دارد. این محصول در عین جاداربودن دوچندان سبک و خوش‌دست است و ازاین‌رو خواهان متعددی دارد. جهت مراقبت بهتر و سالم‌ماندن این محصولات، از قراردادنشان در معرض حرارت بدون واسطه و بسیار آفتاب به دوران طولانی در جاهایی نظیر ذیل شیشه اتومبیل توقف کنید. برای تمیزکردن کیف بیشتراز هیچ مدل آستون یا اسپری‌ تمیزکننده به کار گیری نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
یکی از شایسته ترین کیف پول‌های مردانه و زنانه را برند ایرانی و معتبر «دُرسا» (Dorsa) پباده سازی و تولید می‌کند. این کیف با نام «11274» شناخته می‌شود. کیف بیش تر از چرم ارگانیک ساخته شده است. با توجه به رنگ مشکی 11274 می‌توانید این کیف را با وسایل و لباس‌های مشکی و سفیدتان ست کنید. کیف پول درسا 11274 با توجه به ابعاد 22 × 13.5 × 4 سانتی‌متری‌اش برای به یار و همدم داشتن فراوان مطلوب به لحاظ می‌رسد. این کیف را می‌توانید در جیب کت خودتان هم قرار بدهید. کیف با یک زیپ محکم باز و بسته می‌شود. برای مراقبت کارت اعتباری در این کیف 8 محفظه در حیث گرفته شده است. با وجود چنین ظرفیتی طولانی تر کارت‌های بانکی شما همیشه همراهتان خواهد بود. کارت ویزیت‌های با اهمیت شما با وجود 4 محل حفظ گم نخواهند شد. در پباده سازی این کیف به‌جز این محفظه‌ها برای نگهداری سکه نیز فکر شده است. با وجود چنین محفظه‌هایی دیگر صدای تکان میل کردن سکه‌ها را نمی‌شنوید. برای این‌که اسکناس‌های خودتان را دسته‌بندی کنید، سه محفظه‌ی اسکناس در اختیار دارید. با دقت به این دسته‌بندی برای پیدا کردن اسکناس‌های موردنظرتان وقت زیادی لازم ندارید. برای این‌که هنگام پیاده‌روی راحت‌تر باشید یک بند چرمی به این کیف متصل شده است. این بند در شکل نیاز از کیف قطع می‌شود. روی کیف نشان تجاری درسا دیده می‌شود. کیف از جنس چرم گاوی ساخته شده و یک لایه چاپ لیزارد روی خودش دارد. خرید کیف پول درسا 11274 با در نظر داشتن اندازه‌ی نه‌چندان بزرگ، محفظه‌های دوچندان و کاربردی و جنس چرم گاوی و مرغوبش منطقی خواهد بود. این کیف برای هدیه دادن به اشخاصی که دوستشان دارید گزینه‌ی مناسبی است.

شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع محصولات چرمي دربرگیرنده كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت محصول ها خویش را بیش تر از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولیدها بسيار مدرن بوده و بیش تر از جديدترين روش ها براي تهيه تولیدها فایده مي شود.كيف پول زنانه صدف داراي سه فضاي تفكيكي جهت اسكناس و سكه و ده عدد جا كارتي و سه آلبوم جا ي عكس مي باشد.جنس اين كيف از چرم طبيعي هست و با قفل ناخني بسته مي شود.هم چنين صدف داراي يك فضا در پشت كيف كه با زيپ باز و بسته ميشود.
چرم ماده‌ای با استمرار و مرغوب در صنعت کیف و کفش است. چرم ارگانیک از پوست حیواناتی زیرا گاو و بز تهیه می‌شود. طیف رنگی‌ای که بیشتراز چرم به‌دست می‌‌آید زیاد متنوع است. «کيف پول گالري ستاک کد 81022» به‌صورت کیف پول کتی چشم می‌شود. این محصول بیش تر از چرم گاوی مرغوب تهیه و تنظیم شده و اندازه‌ای که برای این کیف‌پول درنظرگرفته شده، حدود 20 × 10.5 سانتی‌متر است. اقسام مختلفی که برای این محصول درنظر گرفته شده شامل؛ فضای داخلی کیف دربرگیرنده یک عدد جیب داخلی و یک عدد زیپ می‌شود. همینطور برای قسمت فرنگی کیف، سه عدد جیب کوچک مناسب برای عکس و سکه در نظر گرفته شده است. قفل موردنظر برای محصول مذکور، از جنس چرم و به‌حالت زبانه می باشد و علاوه بر حفاظت زیبایی خاصی به کیف داده است. این محصول می‌تواند گزینه خیر برای هدیه به افراد برنا و یا این که همسرتان باشد.
بعضی افراد قبل بیش تر از آن ‌که کیف پولی را دست بگیرند برایشان تعداد جای کارت برایشان اهمیت دارد. «کيف پول چرم طبيعي سابق چرم مدل LW8-1» بیش تر از جمله کیف‌ پول‌هایی بوده که برای افراد دارنده تعداد فراوان کارت‌های اعتباری، کارت مترو، کارت شهروندی و… طراحی شده است. آسانی این کیف مطرح ترین مزیت آن به‌شمار می‌رود. فایده از چرم گاوی مغز‌رنگ تبریز در ایجا این کیف، خیال شما را از کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. مغز رنگی چرم به این معنی بوده که اگر چرم را برش دهیم تمام چرم یکنواخت رنگ شده است. این کیف دارای دو جای مخصوص اسکناس، ، یک زیپ و هفده جای اختصاصی کارت اعتباری است. طول و عرض آن به‌ترتیب در حدود 19 و 10 سانتی‌متر و قطر آن در شرایط خالی، ۱.۵ سانتی‌متر و وزن آن در حدود 120 گرم طراحی می‌شود. برای باز و بسته کردن این کیف بیش تر از زیپ یا این که قفل استفاده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که از آن با اسامی نظیر کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌بر قرار به دست آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ قهوه‌ای پر‌نور به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این کیف پول ساده و بادوام، از جمله کیف‌هایی می باشد که می‌تواند باب سلیقه‌ی افراد معمولی پسند و باشد.
بعضی افراد قبل از آن ‌که کیف پولی را دست بگیرند برایشان تعداد جای کارت برایشان اهمیت دارد. «کيف پول چرم طبيعي سابق چرم مدل LW8-1» از جمله کیف‌ پول‌هایی بوده که برای افراد دارنده تعداد زیاد کارت‌های اعتباری، کارت مترو، کارت شهروندی و… طراحی شده است. آسانی این کیف بزرگترین مزیت آن به‌شمار می‌رود. فایده بیشتراز چرم گاوی مغز‌رنگ تبریز در ساخت این کیف، خاطر شما را از کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. مغز رنگی چرم به این معنی بوده که درصورتی که چرم را برش دهیم تمام چرم یکنواخت رنگ شده است. این کیف دارنده دو جای منحصر به فرد اسکناس، ، یک زیپ و هفده جای مخصوص کارت اعتباری است. جاکارتي ان بي.کو مدل NB208 Coffee و پهنا آن به‌ترتیب در حدود 19 و 10 سانتی‌متر و قطر آن در حالت خالی، ۱.۵ سانتی‌متر و وزن آن در حدود 120 گرم طراحی می‌شود. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا قفل فایده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این طراحی که از آن با اسامی نظیر کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی یاد می‌شود، علاوه‌بر قرار دریافت کردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ قهوه‌ای روشن به‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این کیف پول بی آلایش و بادوام، بیش تر از جمله کیف‌هایی می‌باشد که می‌تواند باب سلیقه‌ی افراد بی آلایش پسند و باشد.
“كيف‌ پول مردانه چرم طبيعي گليما نوع 244” توليد مجموعه طراحي گليما، از چرم طبيعي و كاملا دست ساز می‌باشد كه با نخ ابريشم و دوخت هاي بسيار ظريف ساخته شده است. دست ساز بودن محصول انرژي و عشق هنرمند سازنده را به شما منتقل مي كند، كه با اعتنا به زندگي خشك و صنعتي امروز، ميتواند بسيار دیدنی باشد. اين كيف 6 جاي كارت و يك جاي پول دارد. كيف هاي گليما در تيراژ پايين توليد مي شوند،به همين دليل مناسب سليقه ي كساني هست كه به خاص بودن و تك بودن اهميت مي دهند. تداوم چرم و لذت فایده از يك محصول دست ساز آن را به كالايي تبديل مي كند كه مقطع دوران زيادي ملازم شما خواهد بود.
ظاهر زیاد کاربردی کیف پول چرم طبیعی سابق چرم جور LpK1-2 شامل دو لت است. هر یک بیشتراز این لت‌ها دارای جای کارت به شکل افقی و عمودی و بدنه‌ی با اهمیت جای اسکناس است. کیف پول چرم ارگانیک کهن‌چرم نوع LpK1-2 با طرح ساده‌ی خویش دوست داستنی افراد ساده‌پسند هست و رنگ سنگین و قهوه‌ای آن با بیشتر طیف‌های رنگی هم‌خوانی داشته و قابل ست کردن است. این کیف پول جیبی دوچندان زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و چرم ارگانیک مسئله استفاده در این کیف از جور چرم گاوی فرنگی با ذبح اسلامی و حلال است. پباده سازی جور LpK 1-2 زیاد ساده و شکیل بوده که همین فرمان سبب محبوبیت آن می‌شود. پیشنهاد ما به شما «کیف پول جیبی چرم طبیعی قدیمی چرم جور LpK1-2» می‌باشد که در عین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست است. جهت نگهداری خوب تر و سالم ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و فراوان آفتاب به بازه طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ گونه آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
کیف پول مدل «122003-19» از برند «شهر چرم» (Leather Ciry) نمونه‌ای جذاب برای بانوان می‌باشد که از انواع کتی یا پاسپورتی به‌حساب می‌آید. این کیف پول بیشتراز چرم طبیعی ساخته شده میباشد و رنگ فراوان زیبای زرد خردلی دارد. این کیف مناسب خانم‌هایی هست که گاهی فقط کیف پول به دست می‌گیرند. این کیف به شکل دوبل می‌باشد که در یک لایه، دارای محلی برای نگهداری عکس، سه زیپ برای حفظ سکه و دو شکاف برای قرارگیری اسکناس است. در قسمت دوم، نیز باز محلی برای عکس تعبیه شده است و تعداد چهار شیار برای قراردادن کارت‌های عابر بانک و ویزیت دارد. همچنین بیش تر از یک شکاف دیگر برای مراقبت اسکناس سود می‌برد. این کیف حجم مناسبی برای حمل پول و حتی کاغذهای یادداشت یار و همدم دارد که میتواند به‌عنوان کیف دستی کوچک در خریدهای روزانه هم همراهتان باشد. این کیف بدنه‌ی نرم و ظاهر گیرایی دارااست و می‌توان آن را با کیف دستی یا این که با رنگ شال به‌تنهایی ست کرد.
جاكارتي تمام دست دوز «edgallary» (اي دي گالري) نوع «N4» با طراحي بی آلایش و شيك بیش تر از چرم طبيعي بز تهيه شده است. اين چرم، نرم‌تر بیش تر از چرم گاو بوده و دلخواه براي توليد انواع صنايع دستي است. محصول ها edgallary با تكنيك دوخت دو طرفه تهيه شده كه چرخ‌هاي خياطي صنعتي توانمند به توليد آن نيستند.جاكارتي چرمي N4، گنجايش 3 كارت هوشمند در هر طرف، در مجموع 6 كارت هوشمند، و يك پاكت جاي بيزينس كارت در نماي بيروني كيف را دارا مي باشد. شركت edgallary اين محصول را در دو رنگ به صورت زير طراحي كرده است:
1- نماي بيروي بیش تر از چرم مشكي و نصیب مياني داخلي بیش تر از جير سبز آب
2- يك طرف كيف بیش تر از چرم صورتي و طرف ديگر كيف بیشتراز جير نوك مداديبرند شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی پباده سازی و تولید اکسسوری‌های چرم قدمت زیادی دارد و در محصول ها خویش بیش تر از چرم ارگانیک استفاده می‌برد. کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) با نوع (1182) هم یکی از بیشتراز محصولات این برند آشنا به چهره چرمی می‌باشد که تعیین ایده‌آل برای آقایان و خانم‌های خوش‌سلیقه قلمداد خواهد شد. این کیف پول به صورت کتی یا این که به اصطلاح پالتویی طراحی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول (1182) در ابعاد 10 × 18.5 × 2 سانتی‌متر می‌باشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم استفاده شده در این کیف پول جنسی بیش تر از چرم ارگانیک بیشتراز دسته گاوی با طرح لیزارد داراست و مرحله براق آن جذابیت زیادی ایجاد کرده است. این کیف به شکل کتابی یا این که بی آلایش باز خواهد شد و بر روی آن مارک درسا به زیبایی به صورت فلزی قرار گرفته است. طرح مشکی و براق با رگه‌هایی به روی چرم، ظاهر این کیف را تا حد زیادی به صورت مجلسی و شکیل تبدیل کرده و استفاده‌ی آن را بسته به سلیقه به آقایان �