کیف پول کهن چرم مدل Lwk48

د بود.
اگر به دليل داشتن تنوع شغلي و كاري بدون چار هستيد كه یک‌سری تا كارت اعتباري داشته باشيد و يا ملزم به ملازم داشتن آن در كيف خودتان هستيد ديگر نگران نباشيد. يكي از همين جور كيف‌ها كه گروه طراحان نيشتمان براي شما اجرا كرده و توانسته اين معظل شما را برطرف كند كيف دسته 126 مي‌باشد كه داراي محفظه‌هاي زيادي براي كارت‌هاي اعتباري شما مي‌باشد و كساني كه مشكل پسند میباشند براحتي مي‌توانند با اين كيف كنار بيايند و آن را بعنوان انتخابي مطلوب بردارند. اين كيف كه قد بلندي دارد طوري طراحي شده كه اسكناس هاي شما سوای تا تناول کردن درآن نگه داشته مي‌شود و همچنين مي‌توانيد اسكناس‌هايتان را دسته بندي شده در كيف جايي دهيد. ابعاد كيف 10 × 20 سانتي‌متري را مي‌توانيد به آساني در جيب كت يا پالتوي خودتان نگه‌داري كنيد. رنگ آن مشكي و به آساني با هر رنگ و لباس و يا كفش و كمربندي ست مي‌شود. در اين كيف 9 محفظه براي اسكناس و 19 محفظه براي كارت اعتباري لحاظ شده است. در اين كيف جاي دو عدد عكس طراحي شده كه مي‌توانيد دو عكس خانوادگي را در آن جاي دهيد تا در مواقع خستگي ناشي از تلاش و فعاليت روزانه حس عالی و محبت آميزي را به شما القا دهد. جور چرم به كار رقته در اين كيف از گونه چرم طبيعي بوده كه با دسن هنرمندان ايران زمين رنگ شده و جلوه‌ايي ار هنر و ذوق ايراني را در خویش جاي داده است.
ساخت و دوخت كيف و كفش با مواد مختلف و متفاوتي شکل مي‌گيرد كه بیشتراز پركاربردترين و پرطرفدارترين آن‌ها، مي‌توان از چرم نام برد. چرم‌هاي طبيعي با تنوع زياد و در رنگ‌هاي متنوعي توليد مي‌شوند. «كيف پول جيبي چرمي گالري ستاك طرح دو دكمه» نمونه زيبايي بیشتراز تولیدها چرمي و از توليدات گالري ستاك است. اين محصول به‌صورتي كيفي جيبي و مربعي شكل ديده مي‌شود. جنس اين كيف پول، چرم گاويست و ابعادي حدود 10.5 × 10.5 دارد. باطن اين محصول يك عدد جاي اسكناس، دو عدد جيب و چهار عدد جاي كارت دارد. قسمت بيروني به‌صورت ساده و تكه چرمي كه روي آن دو دكمه فشاري وجود داراست ديده مي شود. اين كيف زيبا مي‌تواند هديه مناسبي براي براي يك دوست و يا عزيزي باشد تا از كيفيت و مرغوبيت آن لذت ببرند. براي مراقبت بیشتراز محصول ها چرمي بايد ذكر شود خوبتر می‌باشد با واكس‌هاي تهيه شده بیشتراز مواد طبيعي جلا يابند.
برای خرید آنلاین یک کیف پول، فاکتورهای متعددی می تواند تاثیرگذار باشد. در صورتی‌که از لحاظ ظاهری گزینه پسند شما باشد، کیفیت آن باید گزینه ارزیابی قرار گیرد. مارک شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی طراحی و ایجاد اکسسوری‌های چرم قدمت زیادی داراست و در تولیدات خود بیشتراز چرم ارگانیک منفعت می‌برد. براین اساس خیالتان از کیفیت این کیف پول مردانه راحت باشد که به زیبایی و به صورت طولانی بازه همراهی‌تان خواهد کرد. کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) به چهره کتی یا به اصطلاح پالتویی پباده سازی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول جور (2460) در ابعاد 10 × 19 × 2 سانتی‌متر است و در دو رنگ قهوه ای و مشکی تعبیه شده است. کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim به کار گیری شده در این کیف پول جنسی بیش تر از چرم طبیعی بیش تر از جور گاوی با طرح کروکو داراست و تضمین خیر برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به چهره کتابی یا این که بی آلایش باز خواهد شد و بر روی آن مارک درسا به زیبایی حک شده است. در یک طرف کیف دو محفظه در ابعاد اسکناس پباده سازی شده و 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری لحاظ شده است. در زندگی امروزی تعداد کارت اعتباری هر روز رو به افزایش میباشد و البته گم نکردن و مدام در دسترس بودن آن ها مسئله‌ی اضطراری محسوب می‌شود. بدین ترتیب قرار تصاحب کردن هر کدام بیش تر از کارت اعتباری‌ها در محفظه‌ی خاص خودش، تاثیر خیر خواهد داشت. در طرف دیگر کیف پول یک محفظه برای اسکناس و یک محفظه برای قرار دادن عکس عزیزان‌تان در حیث گرفته شده است. یک‌سری محفظه نیز برای کارت‌های ویزیت با ابعاد گوناگون تعبیه شده که مسلما خالی نمی‌مانند. این کیف پول چرم میتواند یک گزینش زیبا و شکیل برای آقایان باشد.

انواع متفاوت تولید ها چرمي بیش تر از قبيل كفش، كت و انواع كيف‌ها باعث شده تا تولیدها ساخته‌شده بیشتراز چرم‌هاي طبيعي قسمتی از پركاربرد و محبوب‌ترين اقلام مسئله استفاده باشد. توليد كنندگان و طراحان هنر صنعت چرم، براي جذب مشتريان بيشتر، دست به ابتكار و خلاقيت در ایجا متنوعي بیشتراز اين محصولات زده‌اند. «كيف پول مثالين جور نيم كتي كد 24014» نمونه جالبي بیش تر از يك كيف پول مردانه بوده كه توسط گالري مثالين ارايه مي‌شود. اين محصول در ابعاد استاندارد براي قرار دادن پول، طراحي شده و طراحي جالبي دارد؛ كه نیز بصورت دو لت و هم سه لت قابل فایده است. چرم طبيعي به کار گیری شده در اين محصول، بزي مرغوب و درجه يك بوده و رنگ قهوه‌اي تيره دارد. اين كيف پول مردانه مي‌تواند هديه ارزشمند و قابلي به عنوان روز مرد يا تولد باشد. در نظر داشته باشيد كه براي تميز كردن چرم‌ها نبايد آنان را شست و خوب تر می باشد بیش تر از واكس و روغن‌هاي منحصر به فرد چرم طبيعي استفاده كنيد.
اکسسوری‌های زنانه غالبا تنوع رنگی فراوانی دارند و به تناسب پوشش، رنگ آنها زیاد تاثیرگذار خواهد بود. کیف پول یک کدام از بیشتراز این اکسسوری‌هاست که برای خانم‌ها اهمیت اکثری دارد. کیف پول مارک ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با گونه «122144-7» برای استفاده‌ی خانم‌ها عالی به نظر می‌رسد. این کیف از پباده سازی ساده‌ای برخوردار میباشد و ابعاد مناسبی دارد. برند شهر چرم این کیف را با چرم قرمزرنگ تهیه و تنظیم کرده و یک دکمه‌ی سگکی برای باز و بسته‌کردن آن تعبیه کرده است. در پباده سازی این کیف پول، از طرح بی آلایش چرم استفاده شده و برند شهر چرم آن را به چهره کتی (پالتویی) عرضه کرده است. این کیف پول با ابعاد 19 × 10 × 3 سانتی‌متر، فضای ما یحتاج شما را فراهم می‌کند. این کیف با وجود داشتن فضای زیاد، وزنی معادل 154 گرم دارد که برای یک محصول چرمی، وزن نسبتا خوبی باز بینی می‌شود. چرم استفاده‌شده در این کیف پول مقاومت زیادی را ارائه می‌کند؛ از‌این‌رو همراه مناسبی به صورت روزانه خواهد بود. برای حفظ کارت‌های اعتباری خود نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه برای آن ها لحاظ شده است. کیف پول 122144-7 دارای فضای قابل‌توجهی برای نگهداری بیشتراز کارت ویزیت و اسکناس است. مارک ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی خانم‌های خوش‌سلیقه طراحی و عرضه کرده است.
این کیف پول کتی مضاعف زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این جور چرم بیشتراز مدل دباغی شده با گیاه است. طراحی دسته LWS51-1 فراوان ساده و شکیل بوده که همین دستور منجر محبوبیت آن می‌شود. روی نصیب جلوی کیف نقش فروهر و در پشت کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. طراحی زیاد کاربردی که مشتمل بر سه لت جادار می‌باشد یک لت میانی دارای چند جای کارت اعتباری و یک جیب زیپ‌دار را به سناریو می‌گذارد . لتی که دربرگیرنده دکمه دارای اهمیت کیف که کیف با آن باز و 4 بسته می شود دارنده یک تلق شیشه‌ای در قسمت داخلی هست که می تواند به عنوان جای کارت و یا این که عکس فایده شود. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت متعدد و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. «کیف پول چرم طبیعی کهن چرم مدل LWS51-1» فراوان جادار بوده که می‌توانید هر آنچه مسئله ما یحتاج شما موجود است را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است. جهت مراقبت خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و مضاعف آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مثل تحت شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ گونه آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید. تولیدات سابق چرم بیشتراز جمله این محصول مشتمل بر 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت نامه کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف پول بسیار زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این جور چرم بیش تر از گونه دباغی شده با گیاه است. بر روی نصیب جلوی کیف نقش سربازان هخامنشی حک شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند و این رنگ واضح و برجستگی نقوش سبب شده تا طرح خویش را خوب تر نشان دهد. پباده سازی مضاعف کاربردی این کیف کتی که شامل؛ دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی بیش تر از لت‌هاست که نظیر کتاب یا این که دفترچه‌ای صفحات آن ورق می‌خورند. یکی از بیش تر از لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خود 3 جای کارت و یک جای عکس برای عکس عزیزان‌تان هم دارد. لت دیگر دربرگیرنده یک زیپ و 8 جای کارت است. همچنین صفحه‌ای که در وسط بر روی یکی از از لت‌ها تعبیه شده در روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. «کیف پول چرم ارگانیک قدیمی چرم جور LWS47-1» دوچندان بی آلایش و شکیل بوده و درعین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست هم وجود دارد و بیشتراز این رو خواهان زیادی دارد. این محصول بیش تر از تولیدها شرکت «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در زمینه محصولات چرم کار می‌کند. جهت حفظ بهتر و سلامت ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و زیاد آفتاب به مقطع طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
کیف پول درسا مدل 6431 بیش تر از دسته کتی می‌باشد و برای آقایان پباده سازی شده است. در این کیف 8 محل محافظت کارت اعتباری، 2 محل حفظ کارت ویزیت و یک محل برای سکه در نظر گرفته شده است. این ترازو فضا برای یک کیف کتی عالی می باشد و کاربر میتواند تمام کارت‌های مورد ما یحتاج خویش را به آسانی در آن جای دهد. اما سه محفظه نیز برای قرار دادن اسکناس در حیث گرفته شده است. در ساخت دسته 6431 بیش تر از چرم ارگانیک گاوی به کار گیری شده که علاوه بر استمرار زیاد، زیبایی خاصی داراست و زیاد شیک است. این کیف پول در ابعاد 3 × 12 × 21 سانتی‌متر طراحی شده و تقریبا به اندازه‌‌ای می باشد که می‌توان از آن به عنوان کیف دستی نیز فایده کرد. همینطور با دقت به این ابعاد می‌توان جور 6431 را در کیف‌های دستی و رو دوشی هم قرار داد. چرم فایده شده‌ی روی کیف به رنگ قهوه‌ای تیره و با طرح کروکو می باشد که حس لوکس بودن را به کیف می‌دهد. همچنین برند درسا روی پلاک روی کیف و روی تمام زیپ‌ها حک شده است.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم دسته F1» بیشتراز جنس چرم طبيعي بوده كه اين محصول سه لت بوده و براي مديران كه بيشتر اوقات خرقه رسمي مي‌پوشند دلخواه است. ابعاد اين كيف پول 19 در 10 سانتي‌متر است و روي اين كيف طرح هخامنشي استفاده شده است. درون كيف يك آلبوم وسیع و يك آلبوم متوسط وجود دارد. دو جيب در قسمت راست كيف و دو جيب در سمت چپ آن طراحي شده كه يكي بیشتراز جيب‌ها زيپ‌دار بوده و بیش تر از معدود كيف‌هايي می باشد كه باطن آن مكاني براي قرار دادن خودكار تعبيه شده است. قالب اين محصول گوشه‌گرد بوده و بیشتراز بهترين جور چرم، آستر و نخ در توليد آن فایده شده است. اين محصول 4 عدد جاي كارت عابر بانك دارد. چرم اين كيف با به کار گیری از گياه دباغي شده هست و هيچ دسته مواد شيميايي در آن به کار گیری نشده می باشد كه همين دستور بیش تر از پیدایش حساسيت جلوگيري خواهد كرد.
استفاده بیشتراز کیف پول امداد می‌کند که پول‌ها را راحت و ایمن حمل نمایید و همچنین به کیف دستی نظم می‌دهد. کیف پول نوع «122142-3» از مارک «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه کیف پول دلخواه برای خانم‌هاست. این کیف از انواع کتی و به طول 19.5، پهنا 10 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. جنس آن از چرم قهوه‌ای‌رنگ و بیش تر از گونه چرم گاو است. این کیف 6 شیار برای محافظت کارت‌های اعتباری و 4 شیار برای کارت ویزیت دارد. در قسمتی بیشتراز آن محلی برای نگهداری عکس وجود داراست که سه عدد عکس 3×4 را در خود جای می‌دهد. این کیف سه محفظه برای نگهداری اسکناس به شکل صاف دارد. در پشت کیف یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای مراقبت سکه تعبیه شده است. این کیف به وسیله یک دکمه به چهره نهفته بسته می‌شود. چرم شهر با استفاده از چرم طبیعی سعی کرده که تولیدها کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا تولید و عرضه کند.
تنوع كيفيت و رنگ‌بندي چرم‌هاي صنعتي يا مصنوعي نسبت به دسته طبيعي آن، باعث شده تا اين تولیدات مورد علاقه افرادي قرارگيرد كه كه سازه به دلايلي علاقه به به کار گیری از چرم‌هاي طبيعي ندارند. «كيف پول كفشدوزك طرح پرباز كن كد 160034 » كيف پولي جالب و منحصر به‌فردي است كه گالري كفش‌دوزك آن را طراحي و اجرا مي‌كند. اين محصول زيبا جنسي از چرم مصنوعي شيري رنگ داشته كه زمينه آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي، حالتي خط‌دار، دارااست و براي تمامی ما يادآور خاطرات شيرين دوران كودكي و مدرسه است. نقاشي‌ كودكانه‌اي كه روي اين محصول اجرا شده، آن را بیش تر از ديگر محصول ها مشابه متمايز كرده و جذاب‌تر مي‌كند. طرح اين كيف كودكي خندان را نشان مي‌‍دهد كه نظیر پرنده‌اي پرباز كرده و در آسماني با ابرهاي آبي پرواز مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و به وسیله دكمه‌هاي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. اين محصول براي دختران جوان مناسب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه آماده مي‌كند. در نصیب مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در چهره لزوم مي‌توانيد بیشتراز آن به کار گیری كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.
طراحی بسیار کاربردی «کيف پول دیرین چرم جور LWS47-3» دربرگیرنده دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی‌از بیش تر از لت‌هاست، مانند کتاب یا دفترچه‌ای که صفحات آن ورق می‌خورند. یکی‌از بیشتراز لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خویش 3 جای کارت و یک جای عکس دارااست و لت دیگ�