کیف پول کهن چرم مدل Lwk48

د بود.
اگر به دليل داشتن تنوع شغلي و كاري ناچار هستيد كه یک‌سری تا كارت اعتباري داشته باشيد و يا ملزم به همراه داشتن آن در كيف خودتان هستيد ديگر نگران نباشيد. يكي بیشتراز همين مدل كيف‌ها كه مجموعه طراحان نيشتمان براي شما اجرا كرده و توانسته اين معظل شما را برطرف كند كيف مدل 126 مي‌باشد كه داراي محفظه‌هاي زيادي براي كارت‌هاي اعتباري شما مي‌باشد و كساني كه مشكل پسند هستند براحتي مي‌توانند با اين كيف كنار بيايند و آن را بعنوان انتخابي دلخواه بردارند. اين كيف كه قد بلندي داراست طوري طراحي شده كه اسكناس هاي شما فارغ از تا میل کردن درآن نگه داشته مي‌شود و همچنين مي‌توانيد اسكناس‌هايتان را گونه بندي شده در كيف جايي دهيد. ابعاد كيف 10 × 20 سانتي‌متري را مي‌توانيد به آساني در جيب كت يا پالتوي خودتان نگه‌داري كنيد. رنگ آن مشكي و به آساني با هر رنگ و جامه و يا كفش و كمربندي ست مي‌شود. در اين كيف 9 محفظه براي اسكناس و 19 محفظه براي كارت اعتباري لحاظ شده است. در اين كيف جاي دو عدد عكس طراحي شده كه مي‌توانيد دو عكس خانوادگي را در آن جاي دهيد تا در مواقع خستگي ناشي بیشتراز عملکرد و فعاليت روزانه حس خوب و محبت آميزي را به شما القا دهد. جور چرم به كار رقته در اين كيف بیشتراز گونه چرم طبيعي بوده كه با دسن هنرمندان ايران زمين رنگ شده و جلوه‌ايي ار هنر و ذوق ايراني را در خود جاي داده است.
ساخت و دوخت كيف و كفش با مواد مختلف و متفاوتي صورت مي‌گيرد كه بیش تر از پركاربردترين و پرطرفدارترين آن‌ها، مي‌توان بیشتراز چرم اسم برد. چرم‌هاي طبيعي با تنوع زياد و در رنگ‌هاي متنوعي توليد مي‌شوند. «كيف پول جيبي چرمي گالري ستاك طرح دو دكمه» نمونه زيبايي از تولیدات چرمي و بیشتراز توليدات گالري ستاك است. اين محصول به‌صورتي كيفي جيبي و مربعي شكل ديده مي‌شود. جنس اين كيف پول، چرم گاويست و ابعادي حدود 10.5 × 10.5 دارد. باطن اين محصول يك عدد جاي اسكناس، دو عدد جيب و چهار عدد جاي كارت دارد. قسمت بيروني به‌صورت ساده و تكه چرمي كه روي آن دو دكمه فشاري وجود دارد ديده مي شود. اين كيف زيبا مي‌تواند هديه مناسبي براي براي يك دوست و يا عزيزي باشد تا از كيفيت و مرغوبيت آن لذت ببرند. براي حفظ بیش تر از تولیدات چرمي بايد ذكر شود بهتر می باشد با واكس‌هاي تهيه شده بیش تر از مواد طبيعي جلا يابند.
برای خرید آنلاین یک کیف پول، فاکتورهای زیادی می تواند تاثیرگذار باشد. در صورتی بیش تر از لحاظ ظاهری مسئله پسند شما باشد، کیفیت آن می بایست مورد بررسی قرار گیرد. برند شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی طراحی و ایجاد اکسسوری‌های چرم قدمت متعددی دارد و در محصول ها خود بیشتراز چرم طبیعی بهره می‌برد. بنابراین خیالتان بیش تر از کیفیت این کیف پول مردانه راحت باشد که به زیبایی و به صورت طولانی بازه همراهی‌تان خواهد کرد. کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) به چهره کتی یا به اصطلاح پالتویی طراحی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول نوع (2460) در ابعاد 10 × 19 × 2 سانتی‌متر می باشد و در دو رنگ قهوه ای و مشکی تعبیه شده است. چرم فایده شده در این کیف پول جنسی بیش تر از چرم طبیعی از مدل گاوی با طرح کروکو دارد و تضمین خیر و خوبی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به شکل کتابی یا این که معمولی باز خواهد شد و بر روی آن مارک درسا به زیبایی حک شده است. در یک طرف کیف دو محفظه در ابعاد اسکناس پباده سازی شده و 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری لحاظ شده است. در زندگی امروزی تعداد کارت اعتباری هر روز رو به ارتقاء می‌باشد و البته گم نکردن و همیشه در دسترس بودن آنان مسئله‌ی اضطراری محسوب می‌شود. بنابراین قرار دریافت کردن هر کدام بیشتراز کارت اعتباری‌ها در محفظه‌ی خاص خودش، تاثیر خوبی خواهد داشت. در طرف دیگر کیف پول یک محفظه برای اسکناس و یک محفظه برای قرار دادن عکس عزیزان‌تان در لحاظ گرفته شده است. تعدادی محفظه نیز برای کارت‌های ویزیت با ابعاد متعدد تعبیه شده که مسلما خالی نمی‌مانند. این کیف پول چرم میتواند یک انتخاب زیبا و شکیل برای آقایان باشد.
انواع مختلف تولیدات چرمي بیش تر از قبيل كفش، كت و انواع كيف‌ها سبب شده تا محصولات ساخته‌شده بیش تر از چرم‌هاي طبيعي جزو پركاربرد و محبوب‌ترين اقلام مورد به کار گیری باشد. توليد كنندگان و طراحان هنر صنعت چرم، براي جذب مشتريان بيشتر، دست به ابتكار و خلاقيت در تولید متنوعي بیشتراز اين تولید ها زده‌اند. «كيف پول مثالين نوع نيم كتي كد 24014» نمونه جالبي از يك كيف پول مردانه بوده كه بوسیله گالري مثالين ارايه مي‌شود. اين محصول در ابعاد استاندارد براي قرار دادن پول، طراحي شده و طراحي جالبي دارد؛ كه نیز بصورت دو لت و هم سه لت قابل فایده است. چرم طبيعي فایده شده در اين محصول، بزي مرغوب و درجه يك بوده و رنگ قهوه‌اي تيره دارد. اين كيف پول مردانه مي‌تواند هديه ارزشمند و قابلي به عنوان روز مرد يا تولد باشد. در حیث داشته باشيد كه براي تميز كردن چرم‌ها نبايد آنان را شست و خوبتر هست بیشتراز واكس و روغن‌هاي اختصاصی چرم طبيعي فایده كنيد.
اکسسوری‌های زنانه غالبا تنوع رنگی فراوانی دارند و به تناسب پوشش، رنگ آن‌ها زیاد تاثیرگذار خواهد بود. کیف پول یکی از این اکسسوری‌هاست که برای خانم‌ها اهمیت بسیاری دارد. کیف پول مارک ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با گونه «122144-7» برای استفاده‌ی خانم‌ها عالی به نظر می‌رسد. این کیف از طراحی ساده‌ای برخوردار هست و ابعاد مناسبی دارد. مارک شهر چرم این کیف را با چرم قرمزرنگ تهیه و تنظیم کرده و یک دکمه‌ی سگکی برای باز و بسته‌کردن آن تعبیه کرده است. در طراحی این کیف پول، از طرح بی آلایش چرم استفاده شده و مارک شهر چرم آن را به چهره کتی (پالتویی) عرضه کرده است. این کیف پول با ابعاد 19 × 10 × 3 سانتی‌متر، فضای نیاز شما را مهیا می‌کند. این کیف با وجود داشتن فضای زیاد، وزنی معادل 154 گرم دارااست که برای یک محصول چرمی، وزن نسبتا خیر و خوبی بررسی می‌شود. چرم استفاده‌شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ از‌این‌رو ملازم مناسبی به صورت روزانه خواهد بود. برای محافظت کارت‌های اعتباری خود نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه برای آنها لحاظ شده است. کیف پول 122144-7 دارنده فضای قابل‌توجهی برای مراقبت بیشتراز کارت ویزیت و اسکناس است. مارک ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی خانم‌های خوش‌سلیقه طراحی و عرضه کرده است.
این کیف پول کتی دوچندان زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این گونه چرم از مدل دباغی شده با گیاه است. طراحی دسته LWS51-1 زیاد معمولی و شکیل بوده که همین امر باعث محبوبیت آن می‌شود. روی قسمت جلوی کیف نقش فروهر و در پشت کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. پباده سازی بسیار کاربردی که دربرگیرنده سه لت جادار میباشد یک لت میانی دارای چندین جای کارت اعتباری و یک جیب زیپ‌دار را به سناریو می‌گذارد . لتی که شامل دکمه حیاتی کیف که کیف با آن باز و 4 بسته می شود دارنده یک تلق شیشه‌ای در قسمت داخلی می‌باشد که میتواند به عنوان جای کارت و یا این که عکس فایده شود. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت گوناگون و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. «کیف پول چرم ارگانیک کهن چرم جور LWS51-1» مضاعف جادار بوده که می‌توانید هر آنچه مسئله مایحتاج شما وجود دارد را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است. جهت حفظ بهتر و سالم ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و فراوان آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مثل تحت شیشه اتومبیل هم جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید. محصولات کهن چرم بیش تر از جمله این محصول مشتمل بر 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت طومار کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف پول فراوان زیبا بیشتراز چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این مدل چرم بیشتراز نوع دباغی شده با گیاه است. بر روی نصیب جلوی کیف نقش سربازان هخامنشی حک شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند و این رنگ واضح و برجستگی نقوش باعث شده تا طرح خود را خوب تر نشان دهد. پباده سازی دوچندان کاربردی این کیف کتی که شامل؛ دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی از بیش تر از لت‌هاست که مثل کتاب یا دفترچه‌ای صفحات آن ورق می‌خورند. یکی‌از از لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خود 3 جای کارت و یک جای عکس برای عکس عزیزان‌تان نیز دارد. لت دیگر شامل یک زیپ و 8 جای کارت است. همچنین صفحه‌ای که در وسط بر روی یک کدام از از لت‌ها تعبیه شده در روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. «کیف پول چرم ارگانیک کهن چرم نوع LWS47-1» بسیار بی آلایش و شکیل بوده و درعین جادار بودن مضاعف سبک و خوش دست نیز هست و از این رو خواهان متعددی دارد. این محصول بیش تر از محصول ها این مجموعه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در قضیه تولیدات چرم فعالیت می‌کند. جهت محافظت بهتر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و بسیار آفتاب به مدت طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ گونه آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.

کیف پول درسا نوع 6431 بیشتراز مدل کتی می‌باشد و برای آقایان طراحی شده است. در این کیف 8 محل نگهداری کارت اعتباری، 2 محل حفظ کارت ویزیت و یک محل برای سکه در لحاظ گرفته شده است. این ترازو فضا برای یک کیف کتی عالی می باشد و کاربر می‌تواند تمام کارت‌های مسئله موردنیاز خود را به سادگی در آن جای دهد. اما سه محفظه هم برای قرار دادن اسکناس در نظر گرفته شده است. در تولید دسته 6431 بیشتراز چرم ارگانیک گاوی استفاده شده که علاوه بر دوام زیاد، زیبایی خاصی داراست و بسیار شیک است. این کیف پول در ابعاد 3 × 12 × 21 سانتی‌متر پباده سازی شده و تقریبا به اندازه‌‌ای می‌باشد که می‌توان بیشتراز آن به عنوان کیف دستی هم فایده کرد. همچنین با اعتنا به این ابعاد می‌توان گونه 6431 را در کیف‌های دستی و رو دوشی هم قرار داد. چرم فایده شده‌ی روی کیف به رنگ قهوه‌ای تیره و با طرح کروکو هست که حس لوکس بودن را به کیف می‌دهد. همینطور مارک درسا روی پلاک روی کیف و روی تمام زیپ‌ها حک شده است.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم جور F1» بیش تر از جنس چرم طبيعي بوده كه اين محصول سه لت بوده و براي مديران كه بيشتر اوقات خرقه رسمي مي‌پوشند مناسب است. ابعاد اين كيف پول 19 در 10 سانتي‌متر می‌باشد و روي اين كيف طرح هخامنشي استفاده شده است. باطن كيف يك آلبوم بزرگ و يك آلبوم متوسط وجود دارد. کيف رودوشي مارال مدل Edward جيب در نصیب راست كيف و دو جيب در سمت چپ آن طراحي شده كه يكي از جيب‌ها زيپ‌دار بوده و از معدود كيف‌هايي هست كه درون آن مكاني براي قرار دادن خودكار تعبيه شده است. قالب اين محصول گوشه‌گرد بوده و بیش تر از بهترين گونه چرم، آستر و نخ در توليد آن به کار گیری شده است. اين محصول 4 عدد جاي كارت عابر بانك دارد. چرم اين كيف با استفاده از گياه دباغي شده است و هيچ دسته مواد شيميايي در آن فایده نشده میباشد كه همين دستور بیشتراز بروز حساسيت جلوگيري خواهد كرد.
استفاده بیشتراز کیف پول کمک می‌کند که پول‌ها را راحت و ایمن حمل فرمایید و همینطور به کیف دستی نظم می‌دهد. کیف پول مدل «122142-3» از برند «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه کیف پول دلخواه برای خانم‌هاست. این کیف بیشتراز انواع کتی و به طول 19.5، پهنا 10 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. جنس آن بیش تر از چرم قهوه‌ای‌رنگ و بیش تر از نوع چرم گاو است. این کیف 6 شیار برای مراقبت کارت‌های اعتباری و 4 شیار برای کارت ویزیت دارد. در قسمتی بیش تر از آن محلی برای محافظت عکس وجود دارااست که سه عدد عکس 3×4 را در خویش جای می‌دهد. این کیف سه محفظه برای نگهداری اسکناس به چهره صاف دارد. در پشت کیف یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای مراقبت سکه تعبیه شده است. این کیف توسط یک دکمه به چهره مخفی بسته می‌شود. چرم شهر با فایده بیش تر از چرم طبیعی سعی کرده که محصول ها کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا تولید و عرضه کند.
تنوع كيفيت و رنگ‌بندي چرم‌هاي صنعتي يا مصنوعي نسبت به گونه طبيعي آن، منجر شده تا اين محصولات مورد علاقه افرادي قرارگيرد كه كه سازه به دلايلي علاقه به فایده بیش تر از چرم‌هاي طبيعي ندارند. «كيف پول كفشدوزك طرح پرباز كن كد 160034 » كيف پولي دیدنی و منحصربه‌فرد به‌فردي می باشد كه گالري كفش‌دوزك آن را طراحي و اجرا مي‌كند. اين محصول زيبا جنسي از چرم مصنوعي شيري رنگ داشته كه زمينه آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي، حالتي خط‌دار، داراست و براي تمامی ما يادآور خاطرات شيرين برهه زمانی كودكي و مدرسه است. نقاشي‌ كودكانه‌اي كه روي اين محصول اجرا شده، آن را بیشتراز ديگر تولیدات مشابه متمايز كرده و جذاب‌تر مي‌كند. طرح اين كيف كودكي خندان را نشان مي‌‍دهد كه مانند پرنده‌اي پرباز كرده و در آسماني با ابرهاي آبي پرواز مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و به وسیله دكمه‌هاي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. اين محصول براي دختران جوان مطلوب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه فراهم مي‌كند. در قسمت مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در شکل لزوم مي‌توانيد بیش تر از آن فایده كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.
طراحی بسیار کاربردی «کيف پول قدیمی چرم مدل LWS47-3» شامل دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی‌از بیشتراز لت‌هاست، مثل کتاب یا این که دفترچه‌ای که صفحات آن ورق می‌خورند. یکی‌از بیش تر از لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خود 3 جای کارت و یک جای عکس داراست و لت دیگ�