کیف پول کهن چرم مدل Lwk48

د بود.
اگر به دليل داشتن تنوع شغلي و كاري ناچار هستيد كه تعدادی تا كارت اعتباري داشته باشيد و يا ملزم به همپا داشتن آن در كيف خودتان هستيد ديگر نگران نباشيد. يكي بیشتراز همين جور كيف‌ها كه تیم طراحان نيشتمان براي شما اجرا كرده و توانسته اين معظل شما را برطرف كند كيف گونه 126 مي‌باشد كه داراي محفظه‌هاي زيادي براي كارت‌هاي اعتباري شما مي‌باشد و كساني كه مشكل پسند می‌باشند براحتي مي‌توانند با اين كيف كنار بيايند و آن را بعنوان انتخابي مناسب بردارند. اين كيف كه قد بلندي دارد طوري طراحي شده كه اسكناس هاي شما فارغ از تا خوردن درآن نگه داشته مي‌شود و همچنين مي‌توانيد اسكناس‌هايتان را گونه بندي شده در كيف جايي دهيد. ابعاد كيف 10 × 20 سانتي‌متري را مي‌توانيد به آساني در جيب كت يا پالتوي خودتان نگه‌داري كنيد. رنگ آن مشكي و به آساني با هر رنگ و جامه و يا كفش و كمربندي ست مي‌شود. در اين كيف 9 محفظه براي اسكناس و 19 محفظه براي كارت اعتباري لحاظ شده است. در اين كيف جاي دو عدد عكس طراحي شده كه مي‌توانيد دو عكس خانوادگي را در آن جاي دهيد تا در مواقع خستگي ناشي بیشتراز سعی و فعاليت روزانه حس خوب و محبت آميزي را به شما القا دهد. دسته چرم به كار رقته در اين كيف بیشتراز نوع چرم طبيعي بوده كه با دسن هنرمندان ايران زمين رنگ شده و جلوه‌ايي ار هنر و ذوق ايراني را در خویش جاي داده است.
ساخت و دوخت كيف و كفش با مواد متعدد و متفاوتي چهره مي‌گيرد كه بیش تر از پركاربردترين و پرطرفدارترين آن‌ها، مي‌توان بیشتراز چرم نام برد. چرم‌هاي طبيعي با تنوع زياد و در رنگ‌هاي متنوعي توليد مي‌شوند. «كيف پول جيبي چرمي گالري ستاك طرح دو دكمه» نمونه زيبايي بیش تر از محصولات چرمي و بیشتراز توليدات گالري ستاك است. اين محصول به‌صورتي كيفي جيبي و مربعي شكل ديده مي‌شود. جنس اين كيف پول، چرم گاويست و ابعادي حدود 10.5 × 10.5 دارد. باطن اين محصول يك عدد جاي اسكناس، دو عدد جيب و چهار عدد جاي كارت دارد. قسمت بيروني به‌صورت ساده و تكه چرمي كه روي آن دو دكمه فشاري وجود داراست ديده مي شود. اين كيف زيبا مي‌تواند هديه مناسبي براي براي يك دوست و يا عزيزي باشد تا بیش تر از كيفيت و مرغوبيت آن لذت ببرند. براي مراقبت بیشتراز محصولات چرمي بايد ذكر شود خوبتر میباشد با واكس‌هاي تهيه شده از مواد طبيعي جلا يابند.
برای خرید آنلاین یک کیف پول، فاکتورهای زیادی می‌تواند تاثیرگذار باشد. چنانچه بیش تر از لحاظ ظاهری گزینه پسند شما باشد، کیفیت آن بایستی مورد ارزیابی قرار گیرد. مارک شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی طراحی و ایجاد اکسسوری‌های چرم قدمت زیادی داراست و در تولیدات خود بیش تر از چرم طبیعی استفاده می‌برد. به این ترتیب خیالتان بیش تر از کیفیت این کیف پول مردانه راحت باشد که به زیبایی و به صورت طولانی دوران همراهی‌تان خواهد کرد. کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) به شکل کتی یا این که به اصطلاح پالتویی طراحی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول نوع (2460) در ابعاد 10 × 19 × 2 سانتی‌متر می باشد و در دو رنگ قهوه ای و مشکی تعبیه شده است. چرم به کار گیری شده در این کیف پول جنسی بیشتراز چرم ارگانیک از مدل گاوی با طرح کروکو داراست و تضمین خوبی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به چهره کتابی یا ساده باز خواهد شد و بر روی آن برند درسا به زیبایی حک شده است. در یک طرف کیف دو محفظه در ابعاد اسکناس پباده سازی شده و 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری لحاظ شده است. در زندگی امروزی تعداد کارت اعتباری هر روز رو به افزایش می‌باشد و البته گم نکردن و همیشه در دسترس بودن آن‌ها مسئله‌ی ضروری محسوب می‌شود. به این ترتیب قرار دریافت کردن هر کدام بیش تر از کارت اعتباری‌ها در محفظه‌ی خاص خودش، تاثیر خیر خواهد داشت. در طرف دیگر کیف پول یک محفظه برای اسکناس و یک محفظه برای قرار دادن عکس عزیزان‌تان در حیث گرفته شده است. یکسری محفظه هم برای کارت‌های ویزیت با ابعاد گوناگون تعبیه شده که مسلما خالی نمی‌مانند. این کیف پول چرم میتواند یک انتخاب زیبا و شکیل برای آقایان باشد.
انواع مختلف محصول ها چرمي از قبيل كفش، كت و انواع كيف‌ها باعث شده تا محصولات ساخته‌شده بیش تر از چرم‌هاي طبيعي جزو پركاربرد و محبوب‌ترين اقلام مورد فایده باشد. توليد كنندگان و طراحان هنر صنعت چرم، براي جذب مشتريان بيشتر، دست به ابتكار و خلاقيت در تولید متنوعي از اين تولیدها زده‌اند. «كيف پول مثالين نوع نيم كتي كد 24014» نمونه جالبي بیش تر از يك كيف پول مردانه بوده كه بوسیله گالري مثالين ارايه مي‌شود. اين محصول در ابعاد استاندارد براي قرار دادن پول، طراحي شده و طراحي جالبي دارد؛ كه نیز بصورت دو لت و نیز سه لت قابل استفاده است. چرم طبيعي به کار گیری شده در اين محصول، بزي مرغوب و درجه يك بوده و رنگ قهوه‌اي تيره دارد. اين كيف پول مردانه مي‌تواند هديه ارزشمند و قابلي به عنوان روز مرد يا تولد باشد. در حیث داشته باشيد كه براي تميز كردن چرم‌ها نبايد آنان را شست و بهتر میباشد بیش تر از واكس و روغن‌هاي منحصر چرم طبيعي استفاده كنيد.
اکسسوری‌های زنانه غالبا تنوع رنگی فراوانی دارا‌هستند و به تناسب پوشش، رنگ آنان مضاعف تاثیرگذار خواهد بود. کیف پول یکی از از این اکسسوری‌هاست که برای خانم‌ها اهمیت اکثری دارد. کیف پول برند ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با دسته «122144-7» برای استفاده‌ی خانم‌ها عالی به حیث می‌رسد. این کیف بیش تر از طراحی ساده‌ای برخوردار میباشد و ابعاد مناسبی دارد. برند شهر چرم این کیف را با چرم قرمزرنگ تنظیم کرده و یک دکمه‌ی سگکی برای باز و بسته‌کردن آن تعبیه کرده است. در طراحی این کیف پول، بیشتراز طرح معمولی چرم استفاده شده و برند شهر چرم آن را به صورت کتی (پالتویی) عرضه کرده است. این کیف پول با ابعاد 19 × 10 × 3 سانتی‌متر، فضای نیاز شما را فراهم می‌کند. این کیف با وجود داشتن فضای زیاد، وزنی معادل 154 گرم دارد که برای یک محصول چرمی، وزن نسبتا خوبی باز بینی می‌شود. چرم استفاده‌شده در این کیف پول مقاومت زیادی را ارائه می‌کند؛ از‌این‌رو همراه مناسبی به صورت روزانه خواهد بود. برای محافظت کارت‌های اعتباری خویش نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه برای آن ها لحاظ شده است. کیف پول 122144-7 دارنده فضای قابل‌توجهی برای نگهداری از کارت ویزیت و اسکناس است. مارک ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی خانم‌های خوش‌سلیقه طراحی و عرضه کرده است.

این کیف پول کتی فراوان زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این مدل چرم از گونه دباغی شده با گیاه است. طراحی مدل LWS51-1 زیاد ساده و شکیل بوده که همین دستور سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. روی قسمت جلوی کیف نقش فروهر و در پشت کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. پباده سازی بسیار کاربردی که دربرگیرنده سه لت جادار می باشد یک لت میانی دارنده چندین جای کارت اعتباری و یک جیب زیپ‌دار را به سناریو می گذارد . لتی که شامل دکمه اساسی کیف که کیف با آن باز و 4 بسته می‌شود دارای یک تلق شیشه‌ای در قسمت داخلی میباشد که می تواند به عنوان جای کارت و یا این که عکس فایده شود. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت گوناگون و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. «کیف پول چرم طبیعی قدیمی چرم نوع LWS51-1» زیاد جادار بوده که می‌توانید هر آنچه مورد مایحتاج شما هست را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن مضاعف سبک و خوش دست است. جهت حفظ بهتر و سالم ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و زیاد آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ نوع آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید. محصول ها سابق چرم بیشتراز جمله این محصول مشتمل بر 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت طومار کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف پول مضاعف زیبا بیشتراز چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این دسته چرم بیش تر از دسته دباغی شده با گیاه است. بر روی نصیب جلوی کیف نقش سربازان هخامنشی حک شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا‌هستند و این رنگ روشن و برجستگی نقوش سبب ساز شده تا طرح خود را خوب تر نشان دهد. پباده سازی مضاعف کاربردی این کیف کتی که شامل؛ دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی از بیشتراز لت‌هاست که مانند کتاب یا دفترچه‌ای صفحات آن ورق می‌خورند. یکی از بیشتراز لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خویش 3 جای کارت و یک جای عکس برای عکس عزیزان‌تان هم دارد. لت دیگر دربرگیرنده یک زیپ و 8 جای کارت است. همچنین صفحه‌ای که در وسط بر روی یکی از لت‌ها تعبیه شده در روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. «کیف پول چرم ارگانیک کهن چرم گونه LWS47-1» دوچندان معمولی و شکیل بوده و درعین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست نیز وجود دارد و از این رو خواهان زیادی دارد. این محصول بیشتراز تولید ها این موسسه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در زمینه محصولات چرم فعالیت می‌کند. جهت مراقبت خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و فراوان آفتاب به مقطع طولانی در جاهایی نظیر تحت شیشه اتومبیل توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ گونه آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
کیف پول درسا جور 6431 از جور کتی است و برای آقایان پباده سازی شده است. در این کیف 8 محل مراقبت کارت اعتباری، 2 محل حفظ کارت ویزیت و یک محل برای سکه در لحاظ گرفته شده است. این میزان فضا برای یک کیف کتی عالی است و کاربر میتواند تمام کارت‌های مورد مایحتاج خود را به آسانی در آن جای دهد. ولی سه محفظه نیز برای قرار دادن اسکناس در نظر گرفته شده است. در ساخت نوع 6431 از چرم طبیعی گاوی به کار گیری شده که علاوه بر استمرار زیاد، زیبایی خاصی داراست و مضاعف شیک است. کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494 کیف پول در ابعاد 3 × 12 × 21 سانتی‌متر طراحی شده و تقریبا به اندازه‌‌ای هست که می‌توان بیش تر از آن به عنوان کیف دستی هم به کار گیری کرد. همینطور با دقت به این ابعاد می‌توان مدل 6431 را در کیف‌های دستی و رو دوشی هم قرار داد. چرم استفاده شده‌ی روی کیف به رنگ قهوه‌ای تیره و با طرح کروکو می باشد که حس لوکس بودن را به کیف می‌دهد. همچنین مارک درسا روی پلاک روی کیف و روی تمام زیپ‌ها حک شده است.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم دسته F1» بیشتراز جنس چرم طبيعي بوده كه اين محصول سه لت بوده و براي مديران كه بيشتر اوقات لباس رسمي مي‌پوشند دلخواه است. ابعاد اين كيف پول 19 در 10 سانتي‌متر میباشد و روي اين كيف طرح هخامنشي به کار گیری شده است. باطن كيف يك آلبوم وسیع و يك آلبوم متوسط وجود دارد. دو جيب در نصیب راست كيف و دو جيب در سمت چپ آن طراحي شده كه يكي از جيب‌ها زيپ‌دار بوده و بیش تر از معدود كيف‌هايي میباشد كه باطن آن مكاني براي قرار دادن خودكار تعبيه شده است. قالب اين محصول گوشه‌گرد بوده و از بهترين گونه چرم، آستر و نخ در توليد آن استفاده شده است. اين محصول 4 عدد جاي كارت عابر بانك دارد. چرم اين كيف با فایده بیشتراز گياه دباغي شده می‌باشد و هيچ گونه مواد شيميايي در آن فایده نشده است كه همين امر بیش تر از پیدایش حساسيت جلوگيري خواهد كرد.
استفاده بیش تر از کیف پول یاری مینماید که پول‌ها را راحت و ایمن حمل کنید و همینطور به کیف دستی نظم می‌دهد. کیف پول دسته «122142-3» بیش تر از مارک «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه کیف پول دلخواه برای خانم‌هاست. این کیف بیشتراز انواع کتی و به ارتفاع 19.5، عرض 10 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. جنس آن بیش تر از چرم قهوه‌ای‌رنگ و بیش تر از گونه چرم گاو است. این کیف 6 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری و 4 شیار برای کارت ویزیت دارد. در قسمتی بیش تر از آن محلی برای نگهداری عکس وجود دارااست که سه عدد عکس 3×4 را در خویش جای می‌دهد. این کیف سه محفظه برای حفظ اسکناس به چهره صاف دارد. در پشت کیف یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای مراقبت سکه تعبیه شده است. این کیف توسط یک دکمه به شکل نهفته بسته می‌شود. چرم شهر با فایده بیشتراز چرم طبیعی سعی کرده که تولیدات کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
تنوع كيفيت و رنگ‌بندي چرم‌هاي صنعتي يا مصنوعي نسبت به مدل طبيعي آن، سبب شده تا اين تولیدها مورد علاقه افرادي قرارگيرد كه كه بنا به دلايلي علاقه به استفاده بیش تر از چرم‌هاي طبيعي ندارند. «كيف پول كفشدوزك طرح پرباز كن كد 160034 » كيف پولي جالب و اختصاصی به‌فردي هست كه گالري كفش‌دوزك آن را طراحي و اجرا مي‌كند. اين محصول زيبا جنسي بیش تر از چرم مصنوعي شيري رنگ داشته كه زمينه آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي، حالتي خط‌دار، داراست و براي کلیه ما يادآور خاطرات شيرين زمان كودكي و مدرسه است. نقاشي‌ كودكانه‌اي كه روي اين محصول اجرا شده، آن را از ديگر محصولات مشابه متمايز كرده و جذاب‌تر مي‌كند. طرح اين كيف كودكي خندان را نشان مي‌‍دهد كه مثل پرنده‌اي پرباز كرده و در آسماني با ابرهاي آبي پرواز مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و به وسیله دكمه‌هاي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. اين محصول براي دختران برنا دلخواه بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه مهیا مي‌كند. در قسمت مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در صورت لزوم مي‌توانيد بیش تر از آن فایده كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.
طراحی دوچندان کاربردی «کيف پول قدیمی چرم جور LWS47-3» مشتمل بر دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی از لت‌هاست، مثل کتاب یا این که دفترچه‌ای که صفحات آن ورق می‌خورند. یکی بیشتراز لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خود 3 جای کارت و یک جای عکس دارد و لت دیگ�