کیف پول کهن چرم مدل Lwk48

د بود.
اگر به دليل داشتن تنوع شغلي و كاري بدون چار هستيد كه تعدادی تا كارت اعتباري داشته باشيد و يا ملزم به ملازم داشتن آن در كيف خودتان هستيد ديگر نگران نباشيد. يكي از همين گونه كيف‌ها كه مجموعه طراحان نيشتمان براي شما اجرا كرده و توانسته اين معظل شما را برطرف كند كيف جور 126 مي‌باشد كه داراي محفظه‌هاي زيادي براي كارت‌هاي اعتباري شما مي‌باشد و كساني كه مشكل پسند می‌باشند براحتي مي‌توانند با اين كيف كنار بيايند و آن را بعنوان انتخابي دلخواه بردارند. اين كيف كه قد بلندي دارااست طوري طراحي شده كه اسكناس هاي شما فارغ از تا تناول کردن درآن نگه داشته مي‌شود و همچنين مي‌توانيد اسكناس‌هايتان را مدل بندي شده در كيف جايي دهيد. ابعاد كيف 10 × 20 سانتي‌متري را مي‌توانيد به آساني در جيب كت يا پالتوي خودتان نگه‌داري كنيد. رنگ آن مشكي و به آساني با هر رنگ و لباس و يا كفش و كمربندي ست مي‌شود. در اين كيف 9 محفظه براي اسكناس و 19 محفظه براي كارت اعتباري لحاظ شده است. در اين كيف جاي دو عدد عكس طراحي شده كه مي‌توانيد دو عكس خانوادگي را در آن جاي دهيد تا در مواقع خستگي ناشي از کارایی و فعاليت روزانه حس خوب و محبت آميزي را به شما القا دهد. دسته چرم به كار رقته در اين كيف از مدل چرم طبيعي بوده كه با دسن هنرمندان ايران زمين رنگ شده و جلوه‌ايي ار هنر و ذوق ايراني را در خود جاي داده است.
ساخت و دوخت كيف و كفش با مواد متفاوت و متفاوتي شکل مي‌گيرد كه بیشتراز پركاربردترين و پرطرفدارترين آن‌ها، مي‌توان بیشتراز چرم اسم برد. چرم‌هاي طبيعي با تنوع زياد و در رنگ‌هاي متنوعي توليد مي‌شوند. «كيف پول جيبي چرمي گالري ستاك طرح دو دكمه» نمونه زيبايي بیشتراز تولید ها چرمي و بیشتراز توليدات گالري ستاك است. اين محصول به‌صورتي كيفي جيبي و مربعي شكل ديده مي‌شود. جنس اين كيف پول، چرم گاويست و ابعادي حدود 10.5 × 10.5 دارد. درون اين محصول يك عدد جاي اسكناس، دو عدد جيب و چهار عدد جاي كارت دارد. قسمت بيروني به‌صورت ساده و تكه چرمي كه روي آن دو دكمه فشاري وجود دارااست ديده مي شود. اين كيف زيبا مي‌تواند هديه مناسبي براي براي يك دوست و يا عزيزي باشد تا بیش تر از كيفيت و مرغوبيت آن لذت ببرند. براي محافظت از تولیدها چرمي بايد ذكر شود خوب تر میباشد با واكس‌هاي تهيه شده از مواد طبيعي جلا يابند.
برای خرید آنلاین یک کیف پول، فاکتورهای متعددی می تواند تاثیرگذار باشد. در صورتیکه بیش تر از لحاظ ظاهری مسئله پسند شما باشد، کیفیت آن می بایست گزینه بررسی قرار گیرد. مارک شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی طراحی و تولید اکسسوری‌های چرم قدمت زیادی داراست و در تولیدها خود بیشتراز چرم طبیعی استفاده می‌برد. بنابراین خیالتان بیشتراز کیفیت این کیف پول مردانه راحت باشد که به زیبایی و به شکل طولانی زمان همراهی‌تان خواهد کرد. کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) به چهره کتی یا به اصطلاح پالتویی پباده سازی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول دسته (2460) در ابعاد 10 × 19 × 2 سانتی‌متر میباشد و در دو رنگ قهوه ای و مشکی تعبیه شده است. چرم استفاده شده در این کیف پول جنسی بیش تر از چرم طبیعی بیش تر از جور گاوی با طرح کروکو داراست و تضمین نیکی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به شکل کتابی یا این که ساده باز خواهد شد و بر روی آن مارک درسا به زیبایی حک شده است. در یک طرف کیف دو محفظه در ابعاد اسکناس پباده سازی شده و 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری لحاظ شده است. در زندگی امروزی تعداد کارت اعتباری هر روز رو به افزایش است و البته گم نکردن و مدام در دسترس بودن آن‌ها مسئله‌ی واجب محسوب می‌شود. بنابراین قرار دریافت کردن هر کدام بیشتراز کارت اعتباری‌ها در محفظه‌ی خاص خودش، تاثیر نیکی خواهد داشت. در طرف دیگر کیف پول یک محفظه برای اسکناس و یک محفظه برای قرار دادن عکس عزیزان‌تان در لحاظ گرفته شده است. یکسری محفظه هم برای کارت‌های ویزیت با ابعاد متعدد تعبیه شده که مسلما خالی نمی‌مانند. این کیف پول چرم میتواند یک انتخاب زیبا و شکیل برای آقایان باشد.

انواع مختلف تولیدها چرمي بیشتراز قبيل كفش، كت و انواع كيف‌ها سبب شده تا تولیدها ساخته‌شده از چرم‌هاي طبيعي جزء پركاربرد و محبوب‌ترين اقلام مورد فایده باشد. توليد كنندگان و طراحان هنر صنعت چرم، براي جذب مشتريان بيشتر، دست به ابتكار و خلاقيت در تولید متنوعي بیش تر از اين تولیدات زده‌اند. کوله پشتي هاي سيرا مدل H04-034 Composite كيف پول مثالين نوع نيم كتي كد 24014» نمونه جالبي از يك كيف پول مردانه بوده كه توسط گالري مثالين ارايه مي‌شود. اين محصول در ابعاد استاندارد براي قرار دادن پول، طراحي شده و طراحي جالبي دارد؛ كه نیز بصورت دو لت و نیز سه لت قابل استفاده است. چرم طبيعي به کار گیری شده در اين محصول، بزي مرغوب و درجه يك بوده و رنگ قهوه‌اي تيره دارد. اين كيف پول مردانه مي‌تواند هديه ارزشمند و قابلي به عنوان روز مرد يا تولد باشد. در لحاظ داشته باشيد كه براي تميز كردن چرم‌ها نبايد آن ها را شست و خوبتر می‌باشد از واكس و روغن‌هاي مخصوص چرم طبيعي استفاده كنيد.
اکسسوری‌های زنانه غالبا تنوع رنگی فراوانی دارند و به تناسب پوشش، رنگ آنان بسیار تاثیرگذار خواهد بود. کیف پول یکی از بیش تر از این اکسسوری‌هاست که برای خانم‌ها اهمیت بخش اعظمی دارد. کیف پول مارک ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با جور «122144-7» برای استفاده‌ی خانم‌ها عالی به حیث می‌رسد. این کیف از طراحی ساده‌ای برخوردار هست و ابعاد مناسبی دارد. برند شهر چرم این کیف را با چرم قرمزرنگ تهیه و تنظیم کرده و یک دکمه‌ی سگکی برای باز و بسته‌کردن آن تعبیه کرده است. در پباده سازی این کیف پول، بیش تر از طرح معمولی چرم به کار گیری شده و مارک شهر چرم آن را به صورت کتی (پالتویی) عرضه کرده است. این کیف پول با ابعاد 19 × 10 × 3 سانتی‌متر، فضای مایحتاج شما را فراهم می‌کند. این کیف با وجود داشتن فضای زیاد، وزنی معادل 154 گرم داراست که برای یک محصول چرمی، وزن نسبتا خوبی بررسی می‌شود. چرم استفاده‌شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ از‌این‌رو یار و همدم مناسبی به صورت روزانه خواهد بود. برای محافظت کارت‌های اعتباری خویش نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه برای آنان لحاظ شده است. کیف پول 122144-7 دارای فضای قابل‌توجهی برای نگهداری از کارت ویزیت و اسکناس است. مارک ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی خانم‌های خوش‌سلیقه پباده سازی و عرضه کرده است.
این کیف پول کتی بسیار زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این دسته چرم بیشتراز گونه دباغی شده با گیاه است. پباده سازی گونه LWS51-1 دوچندان بی آلایش و شکیل بوده که همین دستور باعث محبوبیت آن می‌شود. روی قسمت جلوی کیف نقش فروهر و در پشت کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. طراحی مضاعف کاربردی که شامل سه لت جادار هست یک لت میانی دارنده یک سری جای کارت اعتباری و یک جیب زیپ‌دار را به اکران میگذارد . لتی که مشتمل بر دکمه مهم کیف که کیف با آن باز و 4 بسته می گردد دارنده یک تلق شیشه‌ای در نصیب داخلی می‌باشد که میتواند به عنوان جای کارت و یا عکس استفاده شود. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت مختلف و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. «کیف پول چرم ارگانیک سابق چرم جور LWS51-1» دوچندان جادار بوده که می‌توانید هر آنچه مورد نیاز شما وجود دارد را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است. جهت حفظ خوبتر و تندرست ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و مضاعف آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی مانند زیر شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید. محصول ها کهن چرم از جمله این محصول شامل 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت نامه کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف پول بسیار زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این جور چرم از نوع دباغی شده با گیاه است. بر روی قسمت جلوی کیف نقش سربازان هخامنشی حک شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند و این رنگ واضح و برجستگی نقوش سبب شده تا طرح خویش را بهتر نشان دهد. پباده سازی زیاد کاربردی این کیف کتی که شامل؛ دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی از بیش تر از لت‌هاست که مانند کتاب یا این که دفترچه‌ای صفحات آن ورق می‌خورند. یک کدام از بیش تر از لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خویش 3 جای کارت و یک جای عکس برای عکس عزیزان‌تان هم دارد. لت دیگر دربرگیرنده یک زیپ و 8 جای کارت است. همینطور صفحه‌ای که در وسط بر روی یکی از از لت‌ها تعبیه شده در روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. «کیف پول چرم طبیعی دیرین چرم مدل LWS47-1» بسیار بی آلایش و شکیل بوده و درعین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست هم هست و بیشتراز این رو خواهان متعددی دارد. این محصول بیش تر از محصولات این مجموعه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در قضیه تولید ها چرم فعالیت می‌کند. جهت نگهداری بهتر و تندرست ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و دوچندان آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
کیف پول درسا گونه 6431 بیش تر از مدل کتی است و برای آقایان طراحی شده است. در این کیف 8 محل مراقبت کارت اعتباری، 2 محل محافظت کارت ویزیت و یک محل برای سکه در حیث گرفته شده است. این میزان فضا برای یک کیف کتی عالی هست و کاربر می تواند تمام کارت‌های مسئله ما یحتاج خود را به سادگی در آن جای دهد. ولی سه محفظه نیز برای قرار دادن اسکناس در حیث گرفته شده است. در ایجا گونه 6431 از چرم ارگانیک گاوی به کار گیری شده که علاوه بر دوام زیاد، زیبایی خاصی دارد و زیاد شیک است. این کیف پول در ابعاد 3 × 12 × 21 سانتی‌متر طراحی شده و تقریبا به اندازه‌‌ای می‌باشد که می‌توان بیشتراز آن به عنوان کیف دستی نیز فایده کرد. همینطور با اعتنا به این ابعاد می‌توان گونه 6431 را در کیف‌های دستی و رو دوشی نیز قرار داد. چرم به کار گیری شده‌ی روی کیف به رنگ قهوه‌ای تیره و با طرح کروکو می باشد که حس لوکس بودن را به کیف می‌دهد. همینطور برند درسا روی پلاک روی کیف و روی تمام زیپ‌ها حک شده است.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم دسته F1» بیشتراز جنس چرم طبيعي بوده كه اين محصول سه لت بوده و براي مديران كه بيشتر اوقات لباس رسمي مي‌پوشند دلخواه است. ابعاد اين كيف پول 19 در 10 سانتي‌متر هست و روي اين كيف طرح هخامنشي استفاده شده است. داخل كيف يك آلبوم بزرگ و يك آلبوم متوسط وجود دارد. دو جيب در نصیب راست كيف و دو جيب در سمت چپ آن طراحي شده كه يكي از جيب‌ها زيپ‌دار بوده و از معدود كيف‌هايي می‌باشد كه درون آن مكاني براي قرار دادن خودكار تعبيه شده است. قالب اين محصول گوشه‌گرد بوده و از بهترين مدل چرم، آستر و نخ در توليد آن استفاده شده است. اين محصول 4 عدد جاي كارت عابر بانك دارد. چرم اين كيف با به کار گیری از گياه دباغي شده هست و هيچ دسته مواد شيميايي در آن استفاده نشده هست كه همين دستور از پیدایش حساسيت جلوگيري خواهد كرد.
استفاده از کیف پول کمک می‌کند که پول‌ها را راحت و ایمن حمل فرمائید و همینطور به کیف دستی نظم می‌دهد. کیف پول نوع «122142-3» از برند «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه کیف پول مطلوب برای خانم‌هاست. این کیف بیش تر از انواع کتی و به ارتفاع 19.5، پهنا 10 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. جنس آن از چرم قهوه‌ای‌رنگ و بیش تر از نوع چرم گاو است. این کیف 6 شیار برای مراقبت کارت‌های اعتباری و 4 شیار برای کارت ویزیت دارد. در قسمتی بیشتراز آن محلی برای حفظ عکس وجود داراست که سه عدد عکس 3×4 را در خود جای می‌دهد. این کیف سه محفظه برای نگهداری اسکناس به چهره صاف دارد. در پشت کیف یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای مراقبت سکه تعبیه شده است. این کیف بوسیله یک دکمه به چهره مخفی بسته می‌شود. چرم شهر با به کار گیری بیش تر از چرم ارگانیک سعی کرده که تولیدها کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا تولید و عرضه کند.
تنوع كيفيت و رنگ‌بندي چرم‌هاي صنعتي يا مصنوعي نسبت به دسته طبيعي آن، منجر شده تا اين محصول ها مورد علاقه افرادي قرارگيرد كه كه سازه به دلايلي علاقه به به کار گیری از چرم‌هاي طبيعي ندارند. «كيف پول كفشدوزك طرح پرباز كن كد 160034 » كيف پولي دیدنی و منحصربه‌فرد به‌فردي میباشد كه گالري كفش‌دوزك آن را طراحي و اجرا مي‌كند. اين محصول زيبا جنسي بیش تر از چرم مصنوعي شيري رنگ داشته كه زمينه آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي، حالتي خط‌دار، دارد و براي همه ما يادآور خاطرات شيرين دوران كودكي و مدرسه است. نقاشي‌ كودكانه‌اي كه روي اين محصول اجرا شده، آن را بیش تر از ديگر محصولات مشابه متمايز كرده و جذاب‌تر مي‌كند. طرح اين كيف كودكي خندان را نشان مي‌‍دهد كه مانند پرنده‌اي پرباز كرده و در آسماني با ابرهاي آبي پرواز مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و بوسیله دكمه‌هاي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. اين محصول براي دختران جوان مناسب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه آماده مي‌كند. در نصیب مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در صورت لزوم مي‌توانيد بیش تر از آن استفاده كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.
طراحی مضاعف کاربردی «کيف پول قدیمی چرم نوع LWS47-3» مشتمل بر دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی از از لت‌هاست، مثل کتاب یا این که دفترچه‌ای که صفحات آن ورق می‌خورند. یکی بیش تر از لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خود 3 جای کارت و یک جای عکس دارااست و لت دیگ�