کیف پول کهن چرم مدل Lwk48

د بود.
اگر به دليل داشتن تنوع شغلي و كاري بدون چار هستيد كه چندین تا كارت اعتباري داشته باشيد و يا ملزم به یار و همدم داشتن آن در كيف خودتان هستيد ديگر نگران نباشيد. يكي از همين نوع كيف‌ها كه مجموعه طراحان نيشتمان براي شما اجرا كرده و توانسته اين معظل شما را برطرف كند كيف گونه 126 مي‌باشد كه داراي محفظه‌هاي زيادي براي كارت‌هاي اعتباري شما مي‌باشد و كساني كه مشكل پسند می باشند براحتي مي‌توانند با اين كيف كنار بيايند و آن را بعنوان انتخابي دلخواه بردارند. اين كيف كه قد بلندي دارااست طوري طراحي شده كه اسكناس هاي شما بدون تا تناول کردن درآن نگه داشته مي‌شود و همچنين مي‌توانيد اسكناس‌هايتان را دسته بندي شده در كيف جايي دهيد. ابعاد كيف 10 × 20 سانتي‌متري را مي‌توانيد به آساني در جيب كت يا پالتوي خودتان نگه‌داري كنيد. رنگ آن مشكي و به آساني با هر رنگ و جامه و يا كفش و كمربندي ست مي‌شود. در اين كيف 9 محفظه براي اسكناس و 19 محفظه براي كارت اعتباري لحاظ شده است. در اين كيف جاي دو عدد عكس طراحي شده كه مي‌توانيد دو عكس خانوادگي را در آن جاي دهيد تا در مواقع خستگي ناشي بیشتراز کارایی و فعاليت روزانه حس خوب و محبت آميزي را به شما القا دهد. نوع چرم به كار رقته در اين كيف بیشتراز گونه چرم طبيعي بوده كه با دسن هنرمندان ايران زمين رنگ شده و جلوه‌ايي ار هنر و ذوق ايراني را در خویش جاي داده است.
ساخت و دوخت كيف و كفش با مواد گوناگون و متفاوتي صورت مي‌گيرد كه بیشتراز پركاربردترين و پرطرفدارترين آن‌ها، مي‌توان بیشتراز چرم نام برد. چرم‌هاي طبيعي با تنوع زياد و در رنگ‌هاي متنوعي توليد مي‌شوند. «كيف پول جيبي چرمي گالري ستاك طرح دو دكمه» نمونه زيبايي از محصولات چرمي و بیشتراز توليدات گالري ستاك است. اين محصول به‌صورتي كيفي جيبي و مربعي شكل ديده مي‌شود. جنس اين كيف پول، چرم گاويست و ابعادي حدود 10.5 × 10.5 دارد. درون اين محصول يك عدد جاي اسكناس، دو عدد جيب و چهار عدد جاي كارت دارد. نصیب بيروني به‌صورت بی آلایش و تكه چرمي كه روي آن دو دكمه فشاري وجود داراست ديده مي شود. اين كيف زيبا مي‌تواند هديه مناسبي براي براي يك دوست و يا عزيزي باشد تا بیش تر از كيفيت و مرغوبيت آن لذت ببرند. براي نگهداری بیش تر از تولید ها چرمي بايد ذكر شود بهتر است با واكس‌هاي تهيه شده بیشتراز مواد طبيعي جلا يابند.
برای خرید آنلاین یک کیف پول، فاکتورهای زیادی می تواند تاثیرگذار باشد. در‌صورتی‌که بیش تر از لحاظ ظاهری مسئله پسند شما باشد، کیفیت آن می بایست مورد باز بینی قرار گیرد. مارک شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی طراحی و تولید اکسسوری‌های چرم قدمت متعددی داراست و در تولیدها خود بیش تر از چرم طبیعی فایده می‌برد. بدین ترتیب خیالتان بیشتراز کیفیت این کیف پول مردانه راحت باشد که به زیبایی و به چهره طولانی زمان همراهی‌تان خواهد کرد. کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) به شکل کتی یا این که به اصطلاح پالتویی طراحی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول مدل (2460) در ابعاد 10 × 19 × 2 سانتی‌متر هست و در دو رنگ قهوه ای و مشکی تعبیه شده است. چرم استفاده شده در این کیف پول جنسی بیشتراز چرم ارگانیک از گونه گاوی با طرح کروکو دارااست و تضمین خوبی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به صورت کتابی یا این که بی آلایش باز خواهد شد و بر روی آن برند درسا به زیبایی حک شده است. در یک طرف کیف دو محفظه در ابعاد اسکناس طراحی شده و 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری لحاظ شده است. در زندگی امروزی تعداد کارت اعتباری هر روز رو به ارتقا هست و ولی گم نکردن و همیشه در دسترس بودن آن‌ها مسئله‌ی ضروری محسوب می‌شود. بنابراین قرار دریافت کردن هر کدام بیش تر از کارت اعتباری‌ها در محفظه‌ی خاص خودش، تاثیر خوبی خواهد داشت. در طرف دیگر کیف پول یک محفظه برای اسکناس و یک محفظه برای قرار دادن عکس عزیزان‌تان در نظر گرفته شده است. چند محفظه هم برای کارت‌های ویزیت با ابعاد متعدد تعبیه شده که مسلما خالی نمی‌مانند. این کیف پول چرم میتواند یک گزینش زیبا و شکیل برای آقایان باشد.
انواع مختلف تولید ها چرمي بیش تر از قبيل كفش، كت و انواع كيف‌ها سبب ساز شده تا محصول ها ساخته‌شده بیشتراز چرم‌هاي طبيعي جزو پركاربرد و محبوب‌ترين اقلام مسئله فایده باشد. توليد كنندگان و طراحان هنر صنعت چرم، براي جذب مشتريان بيشتر، دست به ابتكار و خلاقيت در تولید متنوعي از اين تولید ها زده‌اند. «كيف پول مثالين نوع نيم كتي كد 24014» نمونه جالبي از يك كيف پول مردانه بوده كه به وسیله گالري مثالين ارايه مي‌شود. اين محصول در ابعاد استاندارد براي قرار دادن پول، طراحي شده و طراحي جالبي دارد؛ كه هم بصورت دو لت و نیز سه لت قابل فایده است. چرم طبيعي به کار گیری شده در اين محصول، بزي مرغوب و درجه يك بوده و رنگ قهوه‌اي تيره دارد. اين كيف پول مردانه مي‌تواند هديه ارزشمند و قابلي به عنوان روز مرد يا تولد باشد. در نظر داشته باشيد كه براي تميز كردن چرم‌ها نبايد آن ها را شست و خوب تر می‌باشد بیش تر از واكس و روغن‌هاي مخصوص چرم طبيعي استفاده كنيد.
اکسسوری‌های زنانه غالبا تنوع رنگی فراوانی دارا‌هستند و به تناسب پوشش، رنگ آنها مضاعف تاثیرگذار خواهد بود. کیف پول یکی‌از از این اکسسوری‌هاست که برای خانم‌ها اهمیت اکثری دارد. کیف پول برند ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با نوع «122144-7» برای استفاده‌ی خانم‌ها عالی به لحاظ می‌رسد. این کیف بیش تر از پباده سازی ساده‌ای برخوردار می‌باشد و ابعاد مناسبی دارد. مارک شهر چرم این کیف را با چرم قرمزرنگ تهیه کرده و یک دکمه‌ی سگکی برای باز و بسته‌کردن آن تعبیه کرده است. در پباده سازی این کیف پول، بیشتراز طرح معمولی چرم فایده شده و مارک شهر چرم آن را به صورت کتی (پالتویی) عرضه کرده است. این کیف پول با ابعاد 19 × 10 × 3 سانتی‌متر، فضای موردنیاز شما را فراهم می‌کند. این کیف با وجود داشتن فضای زیاد، وزنی معادل 154 گرم داراست که برای یک محصول چرمی، وزن نسبتا نیکی ارزیابی می‌شود. چرم استفاده‌شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ از‌این‌رو همراه مناسبی به چهره روزانه خواهد بود. برای مراقبت کارت‌های اعتباری خود نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه برای آن‌ها لحاظ شده است. کیف پول 122144-7 دارنده فضای قابل‌توجهی برای محافظت بیشتراز کارت ویزیت و اسکناس است. برند ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی خانم‌های خوش‌سلیقه طراحی و عرضه کرده است.
این کیف پول کتی فراوان زیبا از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این نوع چرم از گونه دباغی شده با گیاه است. پباده سازی جور LWS51-1 زیاد معمولی و شکیل بوده که همین فرمان باعث محبوبیت آن می‌شود. روی قسمت جلوی کیف نقش فروهر و در پشت کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. طراحی دوچندان کاربردی که مشتمل بر سه لت جادار می باشد یک لت میانی دارای چندین جای کارت اعتباری و یک جیب زیپ‌دار را به نمایش می گذارد . لتی که مشتمل بر دکمه کلیدی کیف که کیف با آن باز و 4 بسته میشود دارای یک تلق شیشه‌ای در نصیب داخلی میباشد که میتواند به عنوان جای کارت و یا عکس به کار گیری شود. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت متفاوت و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. «کیف پول چرم ارگانیک قدیمی چرم جور LWS51-1» فراوان جادار بوده که می‌توانید هر آنچه گزینه ما یحتاج شما وجود دارد را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است. جهت حفظ خوبتر و سالم ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و بسیار آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. کوله پشتي کوهنوردي 60 ليتري ال سي مدل Independe تمیز کردن کیف از هیچ مدل آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید. محصول ها دیرین چرم بیشتراز جمله این محصول مشتمل بر 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت نامه کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف پول مضاعف زیبا از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این جور چرم بیش تر از نوع دباغی شده با گیاه است. بر روی قسمت جلوی کیف نقش سربازان هخامنشی حک شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا هستند و این رنگ واضح و برجستگی نقوش سبب شده تا طرح خویش را خوبتر نشان دهد. طراحی دوچندان کاربردی این کیف کتی که شامل؛ دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی از لت‌هاست که مثل کتاب یا دفترچه‌ای صفحات آن ورق می‌خورند. یکی از بیشتراز لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خویش 3 جای کارت و یک جای عکس برای عکس عزیزان‌تان نیز دارد. لت دیگر مشتمل بر یک زیپ و 8 جای کارت است. همینطور صفحه‌ای که در وسط بر روی یکی از بیش تر از لت‌ها تعبیه شده در روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. «کیف پول چرم ارگانیک دیرین چرم جور LWS47-1» زیاد ساده و شکیل بوده و درعین جادار بودن مضاعف سبک و خوش دست نیز هست و از این رو خواهان متعددی دارد. این محصول بیش تر از محصولات این مجموعه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مسئله تولیدها چرم فعالیت می‌کند. جهت محافظت خوب تر و سالم ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و بسیار آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی مثل تحت شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
کیف پول درسا نوع 6431 از جور کتی هست و برای آقایان پباده سازی شده است. در این کیف 8 محل حفظ کارت اعتباری، 2 محل محافظت کارت ویزیت و یک محل برای سکه در نظر گرفته شده است. این میزان فضا برای یک کیف کتی عالی می‌باشد و کاربر می‌تواند تمام کارت‌های مسئله ما یحتاج خویش را به آسانی در آن جای دهد. ولی سه محفظه هم برای قرار دادن اسکناس در نظر گرفته شده است. در تولید مدل 6431 بیش تر از چرم طبیعی گاوی استفاده شده که علاوه بر استمرار زیاد، زیبایی خاصی دارد و مضاعف شیک است. این کیف پول در ابعاد 3 × 12 × 21 سانتی‌متر پباده سازی شده و تقریبا به اندازه‌‌ای است که می‌توان از آن به عنوان کیف دستی هم به کار گیری کرد. همینطور با اعتنا به این ابعاد می‌توان جور 6431 را در کیف‌های دستی و رو دوشی نیز قرار داد. چرم فایده شده‌ی روی کیف به رنگ قهوه‌ای تیره و با طرح کروکو می‌باشد که حس لوکس بودن را به کیف می‌دهد. همچنین برند درسا روی پلاک روی کیف و روی تمام زیپ‌ها حک شده است.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم گونه F1» بیش تر از جنس چرم طبيعي بوده كه اين محصول سه لت بوده و براي مديران كه بيشتر اوقات لباس رسمي مي‌پوشند مطلوب است. ابعاد اين كيف پول 19 در 10 سانتي‌متر است و روي اين كيف طرح هخامنشي فایده شده است. درون كيف يك آلبوم بزرگ و يك آلبوم متوسط وجود دارد. دو جيب در نصیب راست كيف و دو جيب در سمت چپ آن طراحي شده كه يكي از جيب‌ها زيپ‌دار بوده و از معدود كيف‌هايي می‌باشد كه درون آن مكاني براي قرار دادن خودكار تعبيه شده است. قالب اين محصول گوشه‌گرد بوده و بیش تر از بهترين مدل چرم، آستر و نخ در توليد آن فایده شده است. اين محصول 4 عدد جاي كارت عابر بانك دارد. چرم اين كيف با فایده بیشتراز گياه دباغي شده می‌باشد و هيچ مدل مواد شيميايي در آن فایده نشده است كه همين امر بیشتراز پیدایش حساسيت جلوگيري خواهد كرد.
استفاده بیش تر از کیف پول کمک می کند که پول‌ها را راحت و ایمن حمل کنید و همچنین به کیف دستی نظم می‌دهد. کیف پول مدل «122142-3» از برند «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه کیف پول مطلوب برای خانم‌هاست. این کیف بیش تر از انواع کتی و به طول 19.5، پهنا 10 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. جنس آن از چرم قهوه‌ای‌رنگ و بیشتراز مدل چرم گاو است. این کیف 6 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری و 4 شیار برای کارت ویزیت دارد. در قسمتی بیش تر از آن محلی برای حفظ عکس وجود دارد که سه عدد عکس 3×4 را در خود جای می‌دهد. این کیف سه محفظه برای محافظت اسکناس به شکل صاف دارد. در پشت کیف یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای مراقبت سکه تعبیه شده است. این کیف به وسیله یک دکمه به صورت پنهان بسته می‌شود. چرم شهر با به کار گیری بیشتراز چرم طبیعی سعی کرده که محصول ها کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا تولید و عرضه کند.
تنوع كيفيت و رنگ‌بندي چرم‌هاي صنعتي يا مصنوعي نسبت به گونه طبيعي آن، باعث شده تا اين تولیدات مسئله علاقه افرادي قرارگيرد كه كه بنا به دلايلي علاقه به فایده بیش تر از چرم‌هاي طبيعي ندارند. «كيف پول كفشدوزك طرح پرباز كن كد 160034 » كيف پولي دیدنی و منحصربه‌فرد به‌فردي است كه گالري كفش‌دوزك آن را طراحي و اجرا مي‌كند. اين محصول زيبا جنسي بیش تر از چرم مصنوعي شيري رنگ داشته كه زمينه آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي، حالتي خط‌دار، داراست و براي تمامی ما يادآور خاطرات شيرين دوران كودكي و مدرسه است. نقاشي‌ كودكانه‌اي كه روي اين محصول اجرا شده، آن را بیش تر از ديگر تولیدات مشابه متمايز كرده و جذاب‌تر مي‌كند. طرح اين كيف كودكي خندان را نشان مي‌‍دهد كه مثل پرنده‌اي پرباز كرده و در آسماني با ابرهاي آبي پرواز مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و بوسیله دكمه‌هاي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. اين محصول براي دختران جوان مناسب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه فراهم مي‌كند. در قسمت مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در شکل لزوم مي‌توانيد از آن به کار گیری كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.
طراحی بسیار کاربردی «کيف پول سابق چرم دسته LWS47-3» مشتمل بر دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی از بیشتراز لت‌هاست، مثل کتاب یا این که دفترچه‌ای که صفحات آن ورق می‌خورند. یکی‌از بیشتراز لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خود 3 جای کارت و یک جای عکس دارد و لت دیگ�